2012 Ağustos Dönemi Celbi(Asker Öğretmenlik )

Kodla Büyü
Norm fazlası olduğum okulda bana asker öğretmenlik çıkmadı ama askerliği Bursa'da birlikte yaptığımız arkadaşımın (BT öğretmeni) arkadaşını (o da BT öğretmeni) bizim okula asker öğretmen olarak göndermişlerdi. Bu işler garip...

uşaklar bu işte bi terslik olmasın bu kadar da olmamalı yaa.. taş çatlasın 50-60bin tane aday var.. ona da dayanamıyorsa ne işe yarar bu site.. :verymad:

rcelik21' Alıntı:
mistikowski' Alıntı:
arkadaslar yazdım ama görmediler heralde
MUŞta görev yapıyorum bilgisayar ögretmeniyim askeri ögretmenlik cıktı bana

Kendi okulunuza mı çıktı?

süper hocam ya ben de van da yapıyorm inşallah bana da cıkar ... hocam o burdurda ikinci hafta acıklanıyormuss ... kendi okulun olup olmadıgı ..

LostParadise' Alıntı:
rcelik21' Alıntı:
mistikowski' Alıntı:
arkadaslar yazdım ama görmediler heralde
MUŞta görev yapıyorum bilgisayar ögretmeniyim askeri ögretmenlik cıktı bana

Kendi okulunuza mı çıktı?

süper hocam ya ben de van da yapıyorm inşallah bana da cıkar ... hocam o burdurda ikinci hafta acıklanıyormuss ... kendi okulun olup olmadıgı ..

vanın neresinde hocam? ben de ordayım da :)

la arkadas baslıcam şimdi haaaaa 2 saaten fazla oldu ne yani bok var atom mu parcalıyoz la burda !!!

hayır kimsede giremiyo o zaman bu site niye var iiib....ne..li...ğine mi zorluyolar bazı lüzümsuzlar !!!

rcelik21' Alıntı:
netame' Alıntı:
doğuda görev yapanlara kendi okulu çıkar büyük ihtimal ama norm sorunu burayı da etkileyecek belli

Ben Gaziantep merkezde görev yapıyorum ama burayı doğu sayıyorlar mı bilmiyorum kendi okuluma çıkar mı?
hayırlısıyla bir asker öğretmenlik çıksın da hocam, bizim dönem antep de asker öğretmenlik yapan arkadaş vardı ama okulunuz 1. sınıf geçiyorsa okulunuza vermezler malesef

mistikowski' Alıntı:
bq1yz.png
işte bu tebrikler :)

mistikowski hocam bilgilerinizi kapatsanız iyi olur,

sunucu yükünün azaldığı bir zamana denk gelmesi lazım, tarayıcıyla ilgisi olduğunu sanmıyorum

loperselim' Alıntı:
Hava kuvvetleri komutanlığı çıktı bana da, kısa dönem. Havacı da neymiş hiç aklımda yoktu :mrgreen:
Ben de havacıydım hocam, Kütahya'da eziyet çekersiniz (havası çok kötü, hasta olmadan gelen yoktu ustalığa ordan) ama umarım ustalığı güzel bir yerde yaparsınız.

Geri