"2005 sonrası atanan memura 1 derece" Bize de geçerli mi

Kodla Büyü
Dev Kitap Arşivi' Alıntı:
goldenboy' Alıntı:
niye bu 2 yıla 1 kademe olayı 2010da mı çıktı daha önce yokmuydu hocam

Daha önce var mıydı ben bilmiyorum ama bu yönerge 06.05.2010'da çıkmış. Ve bundan önceki kadroları kapsamaz diyor. 2010'dan önce atanan arkadaşlara sormak lazım.

2004 ilk atama olarak atandığım ilçe de 2 yıla bir kademe veriliyordu o dönemlerde, o kapsamdaydı, daha sonra bu kapsamdan çıktı, 2010 dan sonra diye hatırlıyorum.
2006,2008 ve 2010 olmak üzere ben 3 kez aldım, dediğim gibi bizim zamanımızda il ve ilçeler ayrı değerlendiriliyordu, şimdi okul bazlı olduğu için

2010 da değişti diye biliyorum eskisinde 657,68.madde şeklinde yazılmış ilki de 657 SK 64 md.3.fıkra (418 veya 527 SKHK-zorunlu hizmet derece terfi) şeklinde açıklama yazılmış mebbisde. tabi madde değişti.
Not : mebbisi inceleyince iki düzeltme yaptım

2007 Ağustos sonunda göreve başladım.

Şu an 6/3 üm. Ay sonunda 5/1. Yılbaşından sonra 4/1 olacağım.

TEF çıkışlı olduğum için 8/1 başladım. Yüksek lisans bitince de 1 kademe aldım.

Merak ettiğim 8 yıla bir kademede verilmesinde süre hesabı yapılırken asker öğretmenlik dikkate alınıyor mu :?: Şu an asker öğretmenlikle birlikte tam 8 yılım dolmak üzere.

fahrican' Alıntı:
2007 Ağustos sonunda göreve başladım.

Şu an 6/3 üm. Ay sonunda 5/1. Yılbaşından sonra 4/1 olacağım.

TEF çıkışlı olduğum için 8/1 başladım. Yüksek lisans bitince de 1 kademe aldım.

Merak ettiğim 8 yıla bir kademede verilmesinde süre hesabı yapılırken asker öğretmenlik dikkate alınıyor mu :?: Şu an asker öğretmenlikle birlikte tam 8 yılım dolmak üzere.

asker öğretmenlikte sana sicil notu verilmişse 1 kademe alırsın

9 /1 den başlayanlar ile 8 /1 den başlayanlar derece arttıkça maaşlarında farklılık oluştu ondan bahsettim.

Geri