"2005 sonrası atanan memura 1 derece" Bize de geçerli mi

Kodla Büyü
yaşım 32. Derecem 5/2 .... eğer bir derece daha artarsa 4/2....
yani 2 sene sonra yeşil pasoport almış olacağım...
bu yaz sakız adasına gittim ve 50 euro vize parası verdim...o kadar sıra beklemekte cabası...çok koymuştu bana...
yurtdışına sürekli gidenler ve plan yapanlar için yeşil pasoport çok önemli çok...çok iyi oldu bu..saygılar..

2005 Den sonra başlayıp 4 e 3 e nasıl düştünüz arkadaşlar ben 2005 eylülde başladım 6/3 ü görünüyor şimdi mebbiste
eylülde kademe artacak
bendemi bir yanlışlık var biryerlere başvurayımmı

only61' Alıntı:
yaşım 32. Derecem 5/2 .... eğer bir derece daha artarsa 4/2....
yani 2 sene sonra yeşil pasoport almış olacağım...
bu yaz sakız adasına gittim ve 50 euro vize parası verdim...o kadar sıra beklemekte cabası...çok koymuştu bana...
yurtdışına sürekli gidenler ve plan yapanlar için yeşil pasoport çok önemli çok...çok iyi oldu bu..saygılar..
derece istememin tek sebebi bu, yeşil pasaportu 3 sene daha erken almak

dndd' Alıntı:
2005 Den sonra başlayıp 4 e 3 e nasıl düştünüz arkadaşlar ben 2005 eylülde başladım 6/3 ü görünüyor şimdi mebbiste
eylülde kademe artacak

Hocam bende 2006 Şubatta başladım 5/2 yim.
15 ocak 2016'da 4/2 olacağım.
Şubatta 1 kademe 4/3 olacam
Geçen sene almadığım 6 yıl iyi sicilden bir kademe daha aldığımda yani 2016 Şubatta 3/1 olacam inşallah...

bas_kan' Alıntı:
dndd' Alıntı:
eylülde kademe artacak

Geçen sene almadığım 6 yıl iyi sicilden bir kademe daha aldığımda yani 2016 Şubatta 3/1 olacam inşallah...

Şubat 2005'te başladım, 6/3 üm. Bende bir yanlışlık mı var?

Arkadaşlar bir sorum daha var. Bilenler cevaplarsa çok sevinirim. Ortaokulda hazırlık okumuştum, o belgeyi vermedim. Oradan 1 kademe gelecek değil mi? Ayrıca 6 ay ücretli öğretmenliği ekletebiliyor muyuz? Bir de askerliği asteğmen olarak yani devlet memuru olarak yaptım. Ondan dolayı da onu da ekletebiliyor muyuz?

Biraz daha sıkarsam 3'e düşecem sanırım :)

Accipiter, hazırlık okuduğunuza dair ortaokul diplomanızı okulunuza verin.kademe ilerleme alırsınız. askerlik ve ücretli öğretmenlik için ek kademe alamazsınız.

8/1 den başladım. ek kademeler, hazırlık sınıfı, zorunlu hizmet bölgesinde iki yıla bir ek kademe, 8 yıllık olumlu sicil, biterse yakında yüksek lisanstan kademe

dndd' Alıntı:
eylülde kademe artacak

2005 Şubat ataması...

2200 km uzaklık, 2200 rakımda görev başlayınca oluyor...

Hakkari - Yüksekova...

bas_kan' Alıntı:
dndd' Alıntı:
eylülde kademe artacak

Hocam 8. derecedenmi başladınız sanırım teknik mezunları 8 den başlıyorlar yada doğuda mı çalıştınız yani merak ettiğim benim derecede bir hata olup olmadığı ne tef mezunuyum ne doğuda çalıştım sicil notumda da arada düşmeler olmuştur ordanda alamam 10 yıl geçti ve 6/3 normal ozaman
DaMieN' Alıntı:
2005 Şubat ataması...

Hakkari - Yüksekova...

Normal sayılır ben de Şubat 2006 da başladım memuriyete
6/3 üm ocak ta 5/3 şubat ta 4/1 olacağım

Hazırlık ve 6 yıl olumlu sicilden 2 kademe almışlığım var. 9/1 den başlamıştım

2005'ten önce başlayanlara 15 ocak 2005'te 1 derece verildi. Mebbis kayıtlarında görebilirsiniz.

dndd' Alıntı:
bas_kan' Alıntı:
dndd' Alıntı:
eylülde kademe artacak

Hocam 8. derecedenmi başladınız sanırım teknik mezunları 8 den başlıyorlar yada doğuda mı çalıştınız yani merak ettiğim benim derecede bir hata olup olmadığı ne tef mezunuyum ne doğuda çalıştım sicil notumda da arada düşmeler olmuştur ordanda alamam 10 yıl geçti ve 6/3 normal ozaman
DaMieN' Alıntı:
2005 Şubat ataması...

Hakkari - Yüksekova...

Evet TEF. 8/1'den başladık ve evet doğu, en doğu. 2200 km...

4/3 olduk,
6 yıl 90 sicilden
1 kademe liseden
Doğuda görevi ile iki yıla bir kademe de eklenince oldu. Biz aldık sıra almayanlarda

Ekli dosyalar

• _20150824_131722.JPG
    _20150824_131722.JPG
    35.8 KB · Görüntüleme: 628
tzcn' Alıntı:
2005'ten önce başlayanlara 15 ocak 2005'te 1 derece verildi. Mebbis kayıtlarında görebilirsiniz.

hocam eminmisiniz verildiğine bizde mebbis de herhangi bir değişiklik görünmüyor.

ARKADAŞLAR BU DOĞUDA 2 YILA BİR KADEME İLSİSDE NE OLARAK GEÇİYOR BEN 3YIL GÖREV YAPTIM AMA ALMADIM HERALDE GÖRÜNMÜOR

teşekürler ben 2007den 2010a kadar doğudaydım (asker öğretmenlik dahil) ama kadro kaydında öyle bir kademe yok bu durumda ne yapmalıyım ben okula dilekçemi vericem

goldenboy' Alıntı:
teşekürler ben 2007den 2010a kadar doğudaydım (asker öğretmenlik dahil) ama kadro kaydında öyle bir kademe yok bu durumda ne yapmalıyım ben okula dilekçemi vericem

http://www.memurlar.net/haber/189222/
Hocam ilgili yönerge burada mevcut fakat:
Bu hükümler ışığında 6.5.2010 tarihinden önce Bakanlık Öğretmen kadrolarında göreve başlayan hiçbir personel iki yıla bir kademe hakkından faydalanamayacaktır.
Bir çok arkadaş alamadı...

goldenboy' Alıntı:
niye bu 2 yıla 1 kademe olayı 2010da mı çıktı daha önce yokmuydu hocam

Daha önce var mıydı ben bilmiyorum ama bu yönerge 06.05.2010'da çıkmış. Ve bundan önceki kadroları kapsamaz diyor. 2010'dan önce atanan arkadaşlara sormak lazım.

gelsin gelsin buda demektirki ocakda 6/3 olacaz iyi mi... maaşta bi fark oluyormu göstergede falan varmı bi bilginiz.

Geri