17/25 Aralık

Kodla Büyü
hakanotuken' Alıntı:
astalavista23' Alıntı:
Gültekin vural mutlaka izle bu kısa videoyu

Ne var bu videoda, bu videodan izledikten sonra osloda pkk ile pazarlık edilmemiş anlamı mı çıkıyor? Asıl hainler oslo'da vatanı satanlardır. Güneydoğu ve doğuyu kck ye peşkeş çekenlerdir. Bu videoyu izledikte ne oldu, biz çok Bakaralı - makaralı videolar izledik?

sen videoyu izleme . gültekin izlesin dedim.

:+1:
chch' Alıntı:
Kürşat_58' Alıntı:
Adamlar hala gezi diyor gezinin sonunda en çok akp memnun olmuştur çünkü düşen oylarını geri yükseltmiştir. akp için faydalı olmuştur. gezinin tansiyonunu yükseltende cumhurbşaknımız olmuştur. gezinin mit tarafından düzenlenmediğini nerden bileceğiz. bülent arınç ın sözünü size hatırlatayım siz bir olayı iyi anlamak istiyorsanız olayın sonuna bakın o olaydan kim menfaatlenmiş

Menderes, Erbakan ve özal o sonu göremediler. Geziyi mit düzenledi diyelim, cnn ve bütün Avrupa'yıdamı mit ayarladı,şerefsizler sürekli canlı yayın yapıyordu, avrupa da bu olaylar oldu çıt yok. akıl tutulması yaşıyorsan başını duvara vur, geçer.
:+1:

siz işin iç yüzü bilmezsiniz bu gezi olaylarının 3 ay öncesinden olacağını mit raporunda belirtmiş. şidmi soru şu? gezi olarları başlamdan danıştayın kararı var. ve oraya avm yapılmaycağına dair ama o dönemin başbakanı bu mahkeme kararına rağmen ben yapacağım ben kimseyi dinlemem diyor. hükümet neden oları dahada kışkırtmaya çalıştı sizce... siz sonuca bakın sonuçta akp kazanmış mı? gerisi hikaye ...
ben gezi olayların ilk gününü ve dönen dolapları anlatırımda buaraya sığmaz. size bir ip ucu bu işi ilk körükleyen kck lılar olmuştur sırrı süye başlatmıştır ama nedense sırrıyı suçlayan yok. siz ancak bilmeniz gerektiği kadar şeyleri bilirsiniz ve onunla avunursunuz. yoksa akp nasıl ayakta kalacak. :puhaha:

astalavista23' Alıntı:
hakanotuken' Alıntı:
astalavista23' Alıntı:
Gültekin vural mutlaka izle bu kısa videoyu

Ne var bu videoda, bu videodan izledikten sonra osloda pkk ile pazarlık edilmemiş anlamı mı çıkıyor? Asıl hainler oslo'da vatanı satanlardır. Güneydoğu ve doğuyu kck ye peşkeş çekenlerdir. Bu videoyu izledikte ne oldu, biz çok Bakaralı - makaralı videolar izledik?

sen videoyu izleme . gültekin izlesin dedim.

tamam özür dilerim o videoyu izlediğim için :)
rahat olun herşey yolunda

Darbe amacıyla olması rüşvet karşılığı saatler dağıtıldığı gerçeğini değiştirmez. Ben olsam artık daha fazla çalarım nasıl olsa müslümanlıkta çalmak günah değil artık :)

yıllar önce tayyip erdoğanı tanıma şansım oldu yaklaşık 20 yıl önce tayyip erdoğan 3 katlı bir binada kiracı olarak oturuyordu. ev sahibini hiç unutmam demişti tayyibi çok sevdiğim için kira almıyorum demişti. nerden nereyeeee
7 sülalesine yetecek parası var. oğlunun 7 tane ticarigemisi var. çocukları bile 14 milyarlık bağkur borcunu ödemedikleri için yapılandırma yapabiliyorlar.
ecevite helal olsun diyesi geliyor ölümlü dünya. 7 sülalesine yetecek paran olsa ne yazar

Menderes, 1956’da Türkiye’ye dönen büyük oğlu Yüksel’in ticarete girmesini istemedi. "Baba, izin verirsen serbest meslek, ticaret gibi konulara girmek istiyorum." diyen Yüksel’e, yüzünü asarak şu cevabı verdi: "İyi güzel ama Yüksel, sen serbest meslek veya ticaret konusuna girsen ne yapacaksın? Ne alıp satmış olacaksın? Bir yerde alıp sattığın ben olacağım. Ben Başvekil olduğum müddetçe sen ne yaparsan yap, yaptıkların bana bağlanacak. Bu beni rahatsız edeceği gibi seni de rahatsız edecek. Kusura bakma ama bu düşünceni uygun görmüyorum." Yüksel Menderes de, "Tamam." diyerek babasının kararına sadık kaldı.

adnan menderesi işinize gelidği gibi kullanıyorsunuz ama bu özelliğinden hiç bahsetmiyorsunuz işinize ne gelirse

eğer adamı adam gibi biliyorsak sadece asıldığına değil bütün iyi özelliklerinide örnek almakta fayda var. bu millet artık apoyu asamıyor apo bizim kurtarcımız oluyor mektuplaşıyoruz ve sekter veriyoruz. nerden nereye hacı.... hatta mitinge bile tv verdik daha ne istiyorsunuz bile diyenler oldu. artık şu işi bırakın

müslüman alemi dağılmış biz hiristiyan birliğinden bahsediyoruz ne garip.
arap baharıda miyonlarca müslüman öldü bizim bu hristiyan milletinin yanında olmaız ne garip
kiliseler açılıyor ruhabn okulları faailiyete geçiyo ermeniler el üstüde tutuluyor baş danışmanımız bile ermeni oluyor gerçekten çok garip
her türlü yanlışı bile meşru saymışız işte en garibide bu

akp nin sigara yasaklarına, paradan sıfır atmasına, duble yollarına, stadlar ve adalet saraylarına eyvallah bunları takdir etmememek aptallaık olur lakin yapılan yanlışlara yanlış demek şart. okullar yaptık ama eğitim çöktü, adalet sarayları yaptık ama adalet yerle bir, statlar yaptık ama futbol bitti vs. saymalak bitmez. kul hakkı yemesinler, adaletli olsunlar, milli değerlerimize sahip çıksınlar, dini siyaset aracı olarak kullanmasınlar bunları söylemk de hakkımız olsun

Kürşat_58' Alıntı:
akp nin sigara yasaklarına, paradan sıfır atmasına, duble yollarına, stadlar ve adalet saraylarına eyvallah bunları takdir etmememek aptallaık olur lakin yapılan yanlışlara yanlış demek şart. okullar yaptık ama eğitim çöktü, adalet sarayları yaptık ama adalet yerle bir, statlar yaptık ama futbol bitti vs. saymalak bitmez. kul hakkı yemesinler, adaletli olsunlar, milli değerlerimize sahip çıksınlar, dini siyaset aracı olarak kullanmasınlar bunları söylemk de hakkımız olsun

+1903

chch' Alıntı:
Kürşat_58' Alıntı:

Senin mantığa göre, zayıf alan öğrencinin sorumlusu biziz. lab var, akıllı tahta var, kitap var, defter var en önemlisi öğretmen var, ama öğrenci zayıf? Suçlu kim, öğretmen.Bu ne kadar mantıklıysa senin dediğin de o kadar mantıklı?
eğitim siyasi araç olarak bu kadar kullanırsanız her yıl onlarca yönetmelik ve sistem değiştiriseniz eğitimde kalite olmaz istediğin kadar para harca istikrarın yok öğrenci, öğretmen, veli ve hatta iktidar bile eğitimden memnun değil sen hala suçlu arıyorsun. finlandiya avrupanın eğitmde en kaliteli ülkesidir ama 40 yıldır hiç bir hükümet eğitime dokunanamamıştır. bizde her gelen bakan eğitimci olmadığı için iyi yaptığını zannediyor işi bilen yok. iktisatçıdan, avukattan milli eğitim bakanı mı olur? dandirik bir sınav bile yapmaktan aciz duruma düşmüş hala neyi savunuyon hacı...

bu zihniyet tapmış ya birilerine ;yolsuzluk var hayır diyor;şu var hayır;bu var hayır;yapmazlarki....diye diye ülkemi bu hale getirdiler..

12 yıldır eğitmin içine eedip birde alp yapı istemek çok komik. alp yapı için bir 12 yıl daha mı geçecek. şimdi 12 sınıf çocuğu akp geldiğinde anasınıfındaydı çıkan malzeme ortada
akp nin yöneticileri bile akp nin eğitim politiklarını doğru bulmuyor hatta abdullah gül eğitimin kalitesi düşmüştür sebebide çok fazla bakanın değişmesi olarak göstermiştir. adamlar itiraf ediyorda gelde sana bunu anlat.

zenginin malı züürdün çenesini yorar. ak saraya alınan altın varaklı kadehlerin tanesi 1000 tl ve klozetler ise 5 ile 10 bin tl arasında değişiyor. adamlar işi biliyor. sende burda yorumla dur. o aksaraya yurt dışından getirilen özel ağaçların maliyetini söylemiyor yada özel asansörlerin maliyetini. lale devri işte bu yeni türkiye

Sayın hırsızsever,yolsuzsever arkadaşlar, size 100 puanlık basit bir soru sormak istiyorum.
Madem bu olanlar yolsuzluk kılıflı bir darbeydi,neden 8 gün sonra 4 bakanı istifa ettirdin?
Koç gibi arkalarında durabilirdin.(Şimdi de güya temiziz,akız demek için yüce divana yollama peşindeler,ne garip)
(hatta E.Bayraktar tv'de "ben herşeyi başbakanın oluruyla yaptım" dedi ardından başbakanın kendisine onu rahatlatacak bir deklerasyon yazmasını istemişti)
Geçen bir yıl içinde bu kişilerin verdiği ifadelerde maaşları ile kazanamayacakları mal varlıkları ortaya çıkıyor (araştırma komisyonu ifadelerine bakın).
Yani bulunan o ayakkabı kutuları,paralar,kasalar,rezalar,kara aklama faaliyetleri,çikolata kutuları,villalar,sıfırlamalar birer gerçek halini alıyor.
Şimdi buz gibi bu gerçek karşısında hala darbe mi var diyorsunuz?
Cevap bekliyorum.

7 sayfa yazılanları okuduktan sonra şunları da ifade etmek istiyorum.
Şunu anlarım..Gözünü açtığındaberi bu topraklarda ezildin,hor görüldün,enflasyonlar belini büktü,koalisyonlardan illallah ettin,gün güzü görmek istedin,kader sana ABD'nin eliyle altın tepside bir iktidar verdi.Bu iktidarda 7-8 senede iyi kötü işler yaptı.Yapılan bu işlerin en uç noktasında olan sen de haliyle büyüdün,palazlandın,ev-araba aldın,ortaya çıktın,artık "bu alemde ben de varım" dedin.Sözün dinlenir oldu,itibar görmeye başladın.Kısacası sen BİRŞEY oldun.Ancak güç zehirlenmesi yaşayan iktidar her tek parti iktidarının içine düştüğü gibi pis işlere bulaştı,milleti bırakıp yanlış insanlarla dans etmeye başladı.17/25'de enselenince, millet nezdindeki itibarını kaybetmemek için "bana darbe yapılmak isteniyor" dedi.Kurduğu medyası ile 365 gün 24 saat darbe algısını diri tutmaya çalıştı. Onun varlığı ile BİRŞEY olan sen tüm kazandıklarını kaybetmemek,konumunu korumak,eski günlere dönmemek için haramı helal görmeye,küfre rıza göstermeye,iktidara toz kondurmamaya,eleştiren herkesi hain ilan etmeye karar verdin.Beynini kiraya verdin. Yetmedi, varlığının sıfırlanacağına inanan sen kaybetme korkusu ile seçimlerde destek verdin.Hırsızlığına,yolsuzluğuna arka çıktın.Zalimi daha da güçlendirdin."Sen soy,ben senin arkandayım" dedin.O da senden aldığı Milli İrade ile ceberrutlaşmaya,parti tüzüğündeki özgürlükleri hakim kılma ülküsünden saparak güvenlik odaklı bir devlet üretti.
Bir sene de torbarlarla çıkan yasaların mahiyetine biraz dikkat edin.Güvenlikten kastımın senin benim güvenliğim değil, hırsızın, yolsuzun,zalimin kendisini korumasına dönük atılan adımlar olduğunu göreceksin.
İleride çıkan bu yasalar "Canına ve Cebine dokununca" bu yazdıklarımı tekrar oku.

Yaw cehceh öğrenmişsin seçimde naneyi yediniz edebiyatını çalıp çalıp söylüyorsun, hee biz seçimi kazanamayacağız siz kazanacaksınız ama adam sana kapak yaptı haberin yok; akp geldiğinde anasınıfına giden çocuklar şimdi liseyi bitirdi, akp eğitim politikasının yetiştirdiği nesiller meydanda dedi :) sen buna da kılıçdaroğlu olsa hepsi eroinman olurdu der geçersin.

teksen' Alıntı:
Kurban mükellefiyetini yerine getirmek isteyen Müslümanlar Türkiye Diyanet Vakfı’na (TDV) vekâlet veriyorlar. 525 TL gönderiyorlar. Vakıf, vekâlet veren adına kurban kestiriyor. Usulüne uygun dağıtıyor. Geçen yıl 89 bin Müslüman kurban kestirmek için TDV’ye kurban parası göndermiş.

(Çok önemli: TDV’nin yıllık faaliyet raporuna ulaşılamıyor. Geliri gideri, kurban paralarının, bağışların nasıl değerlendirildiği halka açıklanmıyor.)
Diyanet İşleri Başkanı, bu vakfın başı. Başkana piyasa değeri 1 milyon TL dolayında olan yeni bir S 500 Mercedes binek otomobili satın alındı. Otomobilin değeri yaklaşık 2 bin baş kurban parası.
http://www.milliyet.com.tr/uc-gun-konus ... efault.htm
post1481589.html#p1481589

suvari58' Alıntı:
Sayın hırsızsever,yolsuzsever arkadaşlar, size 100 puanlık basit bir soru sormak istiyorum.
Madem bu olanlar yolsuzluk kılıflı bir darbeydi,neden 8 gün sonra 4 bakanı istifa ettirdin?
Koç gibi arkalarında durabilirdin.(Şimdi de güya temiziz,akız demek için yüce divana yollama peşindeler,ne garip)
(hatta E.Bayraktar tv'de "ben herşeyi başbakanın oluruyla yaptım" dedi ardından başbakanın kendisine onu rahatlatacak bir deklerasyon yazmasını istemişti)
Geçen bir yıl içinde bu kişilerin verdiği ifadelerde maaşları ile kazanamayacakları mal varlıkları ortaya çıkıyor (araştırma komisyonu ifadelerine bakın).
Yani bulunan o ayakkabı kutuları,paralar,kasalar,rezalar,kara aklama faaliyetleri,çikolata kutuları,villalar,sıfırlamalar birer gerçek halini alıyor.
Şimdi buz gibi bu gerçek karşısında hala darbe mi var diyorsunuz?
Cevap bekliyorum.

7 sayfa yazılanları okuduktan sonra şunları da ifade etmek istiyorum.
Şunu anlarım..Gözünü açtığındaberi bu topraklarda ezildin,hor görüldün,enflasyonlar belini büktü,koalisyonlardan illallah ettin,gün güzü görmek istedin,kader sana ABD'nin eliyle altın tepside bir iktidar verdi.Bu iktidarda 7-8 senede iyi kötü işler yaptı.Yapılan bu işlerin en uç noktasında olan sen de haliyle büyüdün,palazlandın,ev-araba aldın,ortaya çıktın,artık "bu alemde ben de varım" dedin.Sözün dinlenir oldu,itibar görmeye başladın.Kısacası sen BİRŞEY oldun.Ancak güç zehirlenmesi yaşayan iktidar her tek parti iktidarının içine düştüğü gibi pis işlere bulaştı,milleti bırakıp yanlış insanlarla dans etmeye başladı.17/25'de enselenince, millet nezdindeki itibarını kaybetmemek için "bana darbe yapılmak isteniyor" dedi.Kurduğu medyası ile 365 gün 24 saat darbe algısını diri tutmaya çalıştı. Onun varlığı ile BİRŞEY olan sen tüm kazandıklarını kaybetmemek,konumunu korumak,eski günlere dönmemek için haramı helal görmeye,küfre rıza göstermeye,iktidara toz kondurmamaya,eleştiren herkesi hain ilan etmeye karar verdin.Beynini kiraya verdin. Yetmedi, varlığının sıfırlanacağına inanan sen kaybetme korkusu ile seçimlerde destek verdin.Hırsızlığına,yolsuzluğuna arka çıktın.Zalimi daha da güçlendirdin."Sen soy,ben senin arkandayım" dedin.O da senden aldığı Milli İrade ile ceberrutlaşmaya,parti tüzüğündeki özgürlükleri hakim kılma ülküsünden saparak güvenlik odaklı bir devlet üretti.
Bir sene de torbarlarla çıkan yasaların mahiyetine biraz dikkat edin.Güvenlikten kastımın senin benim güvenliğim değil, hırsızın, yolsuzun,zalimin kendisini korumasına dönük atılan adımlar olduğunu göreceksin.
İleride çıkan bu yasalar "Canına ve Cebine dokununca" bu yazdıklarımı tekrar oku.

Soruma cevap bekliyorum hırsızseverler?

sorunun kısaltılmış hali;
Yolsuzluk operasyonu darbe ise, bakanlar neden istifa ettirildi ve ve yüce divana gönderilmek isteniyor!
Yolsuzluk var ise operasyonu yapan polisler niye hâla içerde?

@chch
"Hafıza-i beşer nisyan ile malüldür" demişler.Bakanlar istifa ettirilmemişmiş.NTV'deki canlı telefon bağlantısını Erdoğan Bayraktar'dan dinleyelim.40.saniyeden sonrasına dikkat isterim.(istifa ediniz ve beni rahatlatacak deklerasyon yayınlayınız,şeklinde tarafıma baskı yapılmasını kabul etmiyorum,)Ayrıntıya da giriyor 02:10'da (iki metinden bahsediyor).Sonra dediklerimize tekrar bakalım.Utanalım.Hala yalan söylemeye cüret ediyorsunuz.
http://www.youtube.com/watch?v=rSD02sGsoIA

Mahkeme takipsizlik verdi.Ne bekliyorduk ki?Yargılanmayı mı? Komik olmayın.Bu mahkemelerden hukuk çıkmaz.Bu mahkemeler Erdoğanı,ailesini ve ekibini yargılayamaz.Hodri meydan aklansınlar çıksınlar bakalım. :D :D

suvari58' e ek olarak; "başbakan talimat verdi, O'nun talimatı ile yaptım her şeyi" diyor. "O'nun bilgisi dahilinde", ya da "O'nun onayıyla" demiyor. "O ne yap dediyse yaptım", anlamında!.. her şey apaçık ortada, adam isyan ediyor. feda edilmeyi, harcanmayı kendine yediremiyor!...

Bayraktar, 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonuna konu olan 3 eski Bakan arkadaşı ile birlikte sabah Genel Merkezde AKP milletvekillerine yapılan izahatta konuştu, sinirlerine hakim olamadı ağladı, “Zor durumdayım, zor günler geçiriyorum, gece gündüz ağlıyorum” dedi.

AKP’li Erdoğan Bayraktar neden böyle fotoğraf veriyor?.. Bir zamanlar Recep Erdoğan’ın gözünde Bakanlar üstü olan bu isme ne oldu?..
AKP’de çok az kimsenin bildiği ve bir kurmayın ağzından duyduğum hikayeyi size aktarayım.

“Aradan bir süre geçti. Erdoğan Bayraktar’ı Tayyip Bey’in adamları bir yerde yakaladılar. Arabaya bindirip gezdirdiler. Sonra da gayet ezilmiş ve de yorulmuş bitap halde Başbakan’ın karşısına çıkardılar. Bayraktar’ın hali çok kötüydü. Konuşamıyordu. Tayyip Bey’in elinde mavi kapaklı bir dosya vardı ve bitik halde olan Bayraktar’a sallayarak devamlı soruyordu; ” Bu dosyanın altında senin imzan yok mu? Ha! Yok mu?.. Şimdi ben bu dosyayı ne yapayım?.. Söyle ne yapayım. Bu imza senin değil mi?.. “
Duyup da kulaklarıma inanmakta zorluk çektiğim bu hadisenin aktarımını burada bırakacağım.
http://www.yenicaggazetesi.com.tr/mavi- ... 0715yy.htm

2007 den beridir ülke siyasetine yön vermeye çalışan üç kişi; tayyip Erdoğan, apo, ve fetullah gülen. şimdi bu senryao için birde 1999 a gidelim
aponun yakalandığı tarih : 16 Şubat 1999
Fetullah gülenin ABD ye gittiği tarih :22 Mart 1999
Tayyip erdoğanın hapise girdiği tarih:26 Mart 1999

sizce bunlar tesadüf mü?

birileri senrayoyu çoktan yazmış

Seredar' Alıntı:
Velev ki bir senaryo var.O zaman oyunu bozan Kahraman kim :?:

oyun hala devam ediyor. pkk özerliği için her türlü gayret gösteriliyor. mesele israilin büyük kürdistan projesidir. bugün orta doğu sahnesi tesadüfen mi ilerliyor zannediyorsun. bu işte İsrail büyük rol oynuyor sakın bana akp nin İsrail ile düşman olduğunu söyleme
türkiyedeki bu üç figürde abd tarafından israil projesi üzerinde yürütülüyor. neyse sen bunlara kafanı yorma

Abdurrahim Karslı'nın AKP'nin proje partisi olduğunu anlatan bir video var.Bir grup gazetecinin Karslı'nın evindeki düzenlenen görüşmeden bahsediyor.Videoda ABD'nin Türkiye üzerinde oyunlarından bahsedip kurulması düşünülen bir parti üzerinde Erbakakan'a,Muhsin Yazıcıoğlun'a,Tayyip'e,Abdullah Gül'e teklifler götürmüşler.Dikkatlice dinleyin lütfen.

http://www.youtube.com/watch?v=9eIGZM0-qhQ

Dilipak'la o toplantıda bulunan Ali Bulaç'ın ise birkaç gün önce yazdığı yazı aşağıdadır.Yazının bir kısmını iktibas ettim.Ama siz tamamını okuyun.

http://www.zaman.com.tr/ali-bulac/ak-pa ... 65819.html
AK Parti’nin bir proje olarak ABD, İngiltere ve İsrail tarafından kurulduğunu iddia ettiğini”, kuruluşuna destek veren güçlerin, şu üç şeyi talep ettiğini söyledi:
"1. Biz sizi iktidara taşıyalım.
2. Size iktidarda sorun çıkaracakları opere edelim.
3. Size gerekli finansal destekleri getirelim."

AK Parti’den istenenler de şunlardı:
“a. İsrail’in güvenliğini artıracaksınız, önündeki engelleri kaldıracaksınız.
b. Büyük Ortadoğu Projesi yani sınırların değişmesi.
c. İslam’ın yeniden yorumlanmasında bize yardımcı olacaksınız.”

Verileni ve talep edilenleri görüyor musunuz?

Şimdi iki çif laf edelim şu hırsızseverlere;
Seredar' Alıntı:
Uzun adam bu demir kapıdan çıktı.Parti başkanı oldu.Yetmedi Milletvekili oldu.Yetmedi Başbakan oldu.Yetmedi Cumhurbaşkanı oldu.
Peki o bunları olurken siz neler yapıyordunuz.
İtiraf edin.Adam yerine koymadığınız halk.Size çok pis koydu. :mrgreen:
Şimdi kalkıp AKP şöyle yaptı,Tayyip başkan oldu,başbakan,cumhurbaşkanı oldu gibi komikçe laflar etmeyin.Kafayı kiraya vermeyin. İstediği ülkeye uzaktan ayar veren ABD'nin kurduğu AKP var karşımızda. Dar gelirli 20 milyon vatandaşı makarna-kömürle kendine bağla, çalışan kesimin %37'sini kredi kıskacına alıp iki dudağının arasındaki sözlerle etkilenen ekonomiyle tehdit et,57 milyon kişinin kredi kartı olsun, 20 milyon icra-iflas sahibi insan türet,sanayici ve iş adamlarını yüksek rantlarla ile kendine kul yap.Onlardan aldığın avantalarla çirkef bir medya kur daha sonra 365 gün 24 saat "bana darbe yapıldı" algısına çalış,milletin aklını fikrini iğfal et. Sonra Tayyip çok pis koydu falan.

Geri