17/25 Aralık

Kodla Büyü
chch' Alıntı:
hakanotuken' Alıntı:
Yaw cehceh öğrenmişsin seçimde naneyi yediniz edebiyatını çalıp çalıp söylüyorsun, hee biz seçimi kazanamayacağız siz kazanacaksınız ama adam sana kapak yaptı haberin yok; akp geldiğinde anasınıfına giden çocuklar şimdi liseyi bitirdi, akp eğitim politikasının yetiştirdiği nesiller meydanda dedi :) sen buna da kılıçdaroğlu olsa hepsi eroinman olurdu der geçersin.

Kapak mı :) siz kapak manyağı olmuşsunuz zaten, laçka bir durumdasınız dikiş tutmaz sabri gibi. Eğitim politikası eleştrilebilir, Türkiye de 700 bine yakın öğretmen var, her öğretmen 2 kişi ile samimi bir şekilde ilgilense 1.400.000 bin pırıl pırıl birey demek. Şimdi sizlere soruyorum, çok iyi eğitimcisiniz değil mi? eğitmek için neyiniz eksik? Lütfen bana labartuar, projeksiyon şu bu demeyin, onlar öğretimle ilgili. Şu ana kadar kaç kişiyle ilgilendiniz adam gibi?

Siz, sizi yetiştiren öğretmenleriniz kadar olabiliyormusunuz?

Tabi işin ebeveyn kısmı da var, o ayrı mevzu.
Çok sevdiğin değer verdiğin rıza sarraf denen adama el konulan paraları iade edilmiş. Bu da sana gelsin cehceh. Ayrıca faizini de istemiş :verymad:

Hani o paraları parelelin polisleri koymuştu, attığınız adam yalan. Hırsız avukatı seni

Yazılanları okuyunca ürktüm iyice
neden mi?
Arkadaş olanları bu kadar basite indirgeyip DARBE yapılırdı diyen kim?
kimin ağzından konuşuyoruz?

Birde Paralar İade edildi. 55.000 tl faiziyle beraber bu bile size bir fikir vermiyor mu Allah Aşkına?

Madem birileri koydu bu paraları onlara iade etmeleri gerekmez mi??

Bir de Yol yapıldı deniyor ve insanlar hala bununla kandırılıyor ya
Hesaplayın Allah Aşkına 17.000 km yol (20.000 km kabul et)
Km si (Binali Yıldırım'a göre) 600.000 tl===12 Milyar Tl

Bu para 51 Milyar Tl Özelleştirme gelirinin 4 te biri

Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, 2012’de gümrük idarelerince tahsil edilen vergi gelirlerinin tutarının 56 milyar 488 milyon TL olduğunu açıkladı. http://www.internethaber.com/2012de-ne- ... 23768h.htm
Bu paranın da nerdeyse 5 te biri

12 yıldır toplanan vergiler ne kadar siz toplayın.
Son 10 yılda IMF´ye toplam 23,5 milyar dolar ödeyerek borcunu bitiren Türkiye;
http://kdk.gov.tr/sayilarla/turkiyenin- ... u-bitti/18
Toplanan para ile ilgili http://www.dunya.com/2013te-butceyi-tuk ... 16337h.htm
Okursanız görürsünüz.

ya basit bir hesapla her araç yıllık vergi veriyor
19 milyon araç var yaklaşık(Bu sene ilk 10 ayda 755.000 araç satılmış)
vergisi 50 tl olsa(2007 araçım bile 360 tl ödüyorum) 12 yıılda sadece araçlardan toplanan para ile YOLLAR yapılıyor arkadaş.
Yolsuzluğa inanıyorum diyorsun ama DARBE diyorsun Arkadaş darbe Ülkenin yönetimini değiştirmektir
Adamalr hırsızlık yapıyor dediğimizde biz neden darbeci oluyoruz.

Ülkeyi nasıl bölmeye çalışıyorlar görmüyor musunuz??
30.000 kişinin katilii
Bebek katili dedinlen kişiye Sekreterya
"Dışarı çıksa bir şey fark etmez" lafları kime ait
Araştırın Allah aşkına ben isimleri vereyim sadece
Bülent Arınç
Yalçın Akdoğan
Beşir Atalay
Ne demişler terörüst başı için bakın

Buarada Şair Eşref in bir şiiri geliyor Aklıma hep

Bir soğan soyuluyor
Yaşarıyor gözler
Ülke soyuluyor
Aldırmıyor Öküzler

Ben Hırsızlık old. düşünüyorum ama çevremdekiler o kadar rahat ki pozisyonlarından çalınan kimin parası umursamaz durumdalar.
Bir tek rahatsız olan ben miyim? diye düşündüm

birde bazılarının "kabul ama yapmışlarsa yapmışlar" tavrı beni çileden çıkarıyor.
amaç hasıl oldu sanırım Bilgisyar öğretmenleri olarak Büyük bir oranla bu işin ne olduğunu anlamış ve EVET hırsızlık yapıldı diyebildik.

Sizin çin birşey değişmemiş olabilir ama benim için en azından Ümidim arttı.
Diğer Öğretmenlerinde sizler gibi olduğunu düşünüyorum

Hırsızlığı savunan az sayıda insan var.
Yada şöyle diyelim Savunduğunun Hırsızlık yapmış olduğunu kabul edebilen kişiler azınlıkta.

Ve şunu da gördük ki demokratik olarak bu şekilde bir yazı yazdığımızda hemen Küfür etmeye başlayan bir kesim hala kime hizmet ettiğini bile bilmiyor.

Ankete Katılan Tüm arkadaşlar Teşekkür ediyorum.

Geri