.

Kodla Büyü
- Savcının emriyle soruşturma işlemlerini yapan polisler, “adli kolluk kuvveti” olarak çalışırlar. Bu görevlerini yaparken kimse onlara emir veremez, talepte bulunamaz. “Adli kolluk” olarak yaptıkları işlemleri vali ve hükümetten de gizli yürütürler.

- HSYK’nın 7 no’lu genelgesinde de aynen şu satırlar vardır: “Adalet Bakanı ve mülki amirler (vali, emniyet müdürü) de dahil olmak üzere, savcılar dışında hiçbir merciin talepte bulunma ve adli kolluğa emir verme yetkileri kalmamıştır.”

Taha akyol

BİZDEN DE BU KADAR....

Ekli dosyalar

• 12.jpg
    12.jpg
    39.4 KB · Görüntüleme: 286
Benim enişte esnaf kefalet kooperatifinde mali müşavir ve esnaf kefalet halkbankasının en üst katında. Geçen yıl doğumgünümde bana bi ayakkabı hediye etmişti kutusuz bak şimdi aklıma bi kurt düştü. Şu eniştemi bi sıkıştırayım en iyisi :)

Arkadaşlar ABD bir ülkeye neden ambargo koyar? Tüm ticarete kendi şirketleriyle hükmetmek için.yani amborgo demek(Türkiyeye) sen avantajlısın senle başa çıkamıyorum sen ticaret yapma ben yapacam demektir.Kendisi dünyanın dört bir tarafındaki ülkeyle ticari ilişkiye girer Türkiyeye gelince komşunla(iran-ırak-ermenistan-azerbaycan..) Ticaret yapma der. İranla ticareti sürdürdük dinlemedik parayı banka üzerinden gönderemiyorsun (abd engelliyor) napacaksın kuryelerle bürolar üzerinden göndereceksin ki amborgoyu delebilesin.işte operasyonloar tutklamalar bu yüzden A*BD'NİN OYUNUNA ÇOMAK SOKTUK diye

bbneet02' Alıntı:
Arkadaşlar ABD bir ülkeye neden ambargo koyar? Tüm ticarete kendi şirketleriyle hükmetmek için.yani amborgo demek(Türkiyeye) sen avantajlısın senle başa çıkamıyorum sen ticaret yapma ben yapacam demektir.Kendisi dünyanın dört bir tarafındaki ülkeyle ticari ilişkiye girer Türkiyeye gelince komşunla(iran-ırak-ermenistan-azerbaycan..) Ticaret yapma der. İranla ticareti sürdürdük dinlemedik parayı banka üzerinden gönderemiyorsun (abd engelliyor) napacaksın kuryelerle bürolar üzerinden göndereceksin ki amborgoyu delebilesin.işte operasyonloar tutklamalar bu yüzden A*BD'NİN OYUNUNA ÇOMAK SOKTUK diye
tamam eyvallah da bu aradaki para niye devlet kasasına gitmiyor da bakanların kasalarına gidiyor. Biz onu anlyamadık aga...

ct442002' Alıntı:
bbneet02' Alıntı:
tamam eyvallah da bu aradaki para niye devlet kasasına gitmiyor da bakanların kasalarına gidiyor. Biz onu anlyamadık aga...
.

Geri