.

Kodla Büyü
bende çekmecede bi ayakkabı kutusu var :) amma içinde bu herifler gibi para yok yatırdıgım faturalar makbuzlar ve dekontlar var :) bunlar olur mu işinize yarar mı :)

Ben size demedim mi kutuyu açtırmayın bize. :mrgreen:

Ekli dosyalar

• 20131219_134441.jpg
    20131219_134441.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 386
Bende bir ayakkabı kutusuna ödenen faturaları atıyorum. ödenen paraları hesaplayayım dedim vazgeçtim. bir ev falan alınır herhalde. elktrk, tlfn, su, intrnt,...

Madem kutumuzu açtırdınız o zaman borçları da ortak ödeyeceğiz. Hepinize birer fatura gönderiyorum kargo ücreti benden. :puhaha:

Yeni anayasa paketindeki çarpıcı maddeler! Komisyon iki madde arasında kararsız kalmış!

Ayakkabılar bundan sonra kutuyla değil, naylon poşette satılacak!

Ayakkabı kutuları şifreli olacakmış!

Benim önerim alarm taktırmak! Ya da zorla açılınca içindekileri kendiliğinden imha eden kutu icad edilebilir!

şşşşşşş... ses etmeyin büyümeye devam.. bu da geçer sehven olmuştur veya sahte evrak komplo gibim bişeydir

hasari' Alıntı:
Kapı girişine vestiyer yaptırmak yasaklanacak! :D

Ayakkabıları sezonuna göre saklamak da yasak. Yok kışlık, yok yazlık olmayacak. Alacaksın sezonunda, sezon bitince imha edeceksin. Yoksa kutuya koymak gerekecek. Kutu yasak malum.

En çok da biz bayanlara zor olacak bu iş. Hoş saklamazsak da beylere ekonomik yük.

Bakanlık çık işin içinden. Açtın kutuyu, ekonomik kriz oluştu :D

Gençler sakın müdürlerinize haber vermeden bilgisayar tamir etmeyin :!:
Emniyettekilerin başına gelenleri gördünüz :-1:

adamın işi parayla.. demekki eve iş getirmiş ne var bunda :D benim evdede ayakkabı kutuları içerisinde eski yıllık palnlar ders notları.. vs vs var:DD

bankacı olmak lazım demekki:D

theghost83' Alıntı:
adamın işi parayla.. demekki eve iş getirmiş ne var bunda :D benim evdede ayakkabı kutuları içerisinde eski yıllık palnlar ders notları.. vs vs var:DD

bankacı olmak lazım demekki:D
:mrgreen:

Annesi ayakkabıyı bi numara büyük al evladım seneyede soyarsın demiş. ama halkbank genel müdürü anne sözü dinlemeyince polis onu dinlemiş ve yakalanmııışş huhaha :mrgreen:

biltek2007' Alıntı:
hasari' Alıntı:
Kapı girişine vestiyer yaptırmak yasaklanacak! :D

Ayakkabıları sezonuna göre saklamak da yasak. Yok kışlık, yok yazlık olmayacak. Alacaksın sezonunda, sezon bitince imha edeceksin. Yoksa kutuya koymak gerekecek. Kutu yasak malum.

En çok da biz bayanlara zor olacak bu iş. Hoş saklamazsak da beylere ekonomik yük.

Bakanlık çık işin içinden. Açtın kutuyu, ekonomik kriz oluştu :D
Bayanları düşünemiyorum. :scared:

kty38' Alıntı:
evdeki ayakkabı kutularına baktım bi umut ayın daha 18. maaş bitti ...
benim eski ayakkabılardan başka bi halt yok bendemi var bir tuhaflık anlayamadım... herkesin kutusundan neler çıkıyor
:puhaha:

sessiz sedasız 28 şubatçıların hepsi bugün tahliye edildi. tabi başrollerde çevik bir vardı. 28 şubat darbe değilmiydi. yoksa akp kendisini meydana getiren 28 şubata vefa borcunumu ödedi. darbe yapanlar dışarı, yapmayı aklından geçirenler ömür boyu hapis. bu nasıl bir adalet hacı...

nerde o darbe karşıtçıları, nerde o çevik bir hayranları, hepsi kafasını kuma gömmüş yolsuzluğunun bir an önce aklanmasını bekliyor.

Geri