.

Kodla Büyü
Hocam dikkat et açtığına pişman olma eski ayakkabılar varsa içinde :mrgreen:
Bi kutu da bize yollasalar keşke bizim maaş da bitti 2 günde...

bizim evde ayakkabı kutusu bile yok. O kadar fakiriz hesap edin. :D en aşağı 7-8 yıldır aynı ayakkabıyı giyiyorum ben :D

Abi bize o kutudan çıksa çıksa borç senetleri çıkar en iyisi mi o kutuya hiç bakmamak. :mrgreen:

Ha bir kere yanlışlıkla bakan varsa da hemen ölü numarası yapsın. :puhaha:

bende ikinci el para sayma makinesi nerden alabilirim diyecektim. ilerde lazım olur mu? belki ayakkabı kutularından diyelim ki yüklü para çıktı bu parayı nasıl sayacaksın

Bana kutusunu vermedi üçkağıtcılar.. Bende diyorum neden vermiyorlar kutuyu.. Demek mesele farklıymış.. :D

hasari' Alıntı:
Abi bize o kutudan çıksa çıksa borç senetleri çıkar en iyisi mi o kutuya hiç bakmamak. :mrgreen:

Ha bir kere yanlışlıkla bakan varsa da hemen ölü numarası yapsın. :puhaha:
Hasari hocam senin ayakkabı kutusundan fare çıkmasın :D

sizin baktiginiz kutular tabiki boş çıkar. bişeyler çıkması için BAKAN gözünüzün olması lazim..

siz daha başbakanın oğullarının, kızlarının ayakkabı kutularını görmediniz

ayakkabı kutusu budur

Ekli dosyalar

• 1471084_694278410592485_2085642259_n.jpg
    1471084_694278410592485_2085642259_n.jpg
    58.8 KB · Görüntüleme: 357
Bugün okula pasta yaptım götürdüm. Kutuyu gören ayakkabı kutusu mu diye sordu heyecanla. :lol: Ben de maalesef dedim ve içindekileri birlikte yedik :mrgreen:

Ulan biz cebimizde 5 TL bulsak sevinçten havalara uçarız, milletin ayakkabı kutusundan ne 5TL'ler çıkıyor...

uzun zamandır varlığını bile unuttuğum bir ayakkabıyı buldum ve yeniden gündeme almış olduk,
teşekkürler Türkiyem.

Geri