1 Derece

Kodla Büyü
Samsun - Bafra yapmış. 6-3 oldum ağustosa 5-1 inşallah. Öyle öyle derken yolun sonuna geleceğiz sanırım :)

Bu arada diplomalar kontrol ediliyo arkadaşlar. Mebbisteki diploma numaramın başında sıfır olmadığı için bursa ilçe mem özlük haklarına gidip düzelttirmek zorunda kaldım. Derecenin ne zaman verileceğini de sordum. Ne zaman işe başladığımı sordu. Mart 2008 de başladığımı söyleyince 2005 ocaktan 2008 marta kadar üç sene çalışmanız gerekiyor gibisinden anlamsız deli saçması bişey söyledi. Tabii ki öyle bişey yoktur ama içim rahat etmedi 4-1 olucam sonuçta. Bi de size sorayım dedim. Derece alan arkadaşlar memuriyete kaç yılında girdiniz. 2005 Şart değildir heralde. Öyle bişey olsa 2005 ten itibaren yazması gerekir dimi. Teşekkürler

krack' Alıntı:
Bu arada diplomalar kontrol ediliyo arkadaşlar. Mebbisteki diploma numaramın başında sıfır olmadığı için bursa ilçe mem özlük haklarına gidip düzelttirmek zorunda kaldım. Derecenin ne zaman verileceğini de sordum. Ne zaman işe başladığımı sordu. Mart 2008 de başladığımı söyleyince 2005 ocaktan 2008 marta kadar üç sene çalışmanız gerekiyor gibisinden anlamsız deli saçması bişey söyledi. Tabii ki öyle bişey yoktur ama içim rahat etmedi 4-1 olucam sonuçta. Bi de size sorayım dedim. Derece alan arkadaşlar memuriyete kaç yılında girdiniz. 2005 Şart değildir heralde. Öyle bişey olsa 2005 ten itibaren yazması gerekir dimi. Teşekkürler
Zaten mantık hatası var hocam cümlede :/ ne demek istediler ki?

lemmings' Alıntı:
krack' Alıntı:

benim anladığım 2005 ocaktan sonra 3 sene çalışmanız gerekiyo dedi. ama bildiğinden değil. 2008 den sonra göreve başlayan arkadaşlardan yok mu derece alan

krack' Alıntı:
lemmings' Alıntı:
krack' Alıntı:

benim anladığım 2005 ocaktan sonra 3 sene çalışmanız gerekiyo dedi. ama bildiğinden değil. 2008 den sonra göreve başlayan arkadaşlardan yok mu derece alan

Rahat ol hocam. 2005'te verilen ilave 1 dereceden sonra göreve başlayan herkes bu 1 dereceden yararlanacak.

1 derece ilerlemesi yapilanlar bakabilir mi mebbiste aylik derecesi ile beraber kadro dereceside ilerlemismi? yani ikisi de ayni mi?

Bu arada arkadaşlar terfi tarihi artık herkesin aynı oldu sanırım. 15.01.2016.
Benim 03.02.2015 ti yani 5 gün sonra 1 kademe alacaktım ama şimdi kademe ilerlemesi seneye kaldı öyle değil mi?

subversaa' Alıntı:
Benim 03.02.2015 ti yani 5 gün sonra 1 kademe alacaktım ama şimdi kademe ilerlemesi seneye kaldı öyle değil mi?
Hocam benim de 22 Şubat.. Bu terfi özel bir durumdu. Bizim göreve başlama terfimiz başka.. Ben de nasip olursa 22 Şubatta normal terfimi alacağım nasip olursa.. Bir de şu 8 yıla bir kademe olayı da olursa daha güzel olacak..

subversaa' Alıntı:

Öyle bir şey olması söz konusu bile değil. Var olan hakkınızı niye kaybedesiniz. Ben de sizin gibi ama 25 şubatta kadememi alacağım.

Bursa vermiş dereceyi :+1: :+1: martta da bi kademe gelecek ver elini 4-1. Bu derecenin kendi kadememizi etkileyeceğini sanmam ekstra sonuçta. Sekiz yıla bi kademe olayı var mı

bizim okul aylik dereceyi 1 arttirmis ama kadro derece degismemis. ayni ilcede baska okulda hem kadro derece hem aylik derece 1 artmis. hangisi dogru simdi :)

Hocam yazı gelmişti "siz birşey yapmayın biz dereceleri halledecez sonra siz kademeye devam edersiniz" mealinde

denizlerb' Alıntı:
1 derece ilerlemesi yapilanlar bakabilir mi mebbiste aylik derecesi ile beraber kadro dereceside ilerlemismi? yani ikisi de ayni mi?

İkisi de ilerlemiş.

26.01.2016 tarihi itibariyle 1 derece henüz verilmedi.
(kadroyu ilerletmez vb açıklamalar yapan arkadaslar icin)

Ekli dosyalar

• 2016-01-29_074524.png
    2016-01-29_074524.png
    3.7 KB · Görüntüleme: 323
burdaki kadro derecesi ne demek?
aylık derecesi ne demek?
ikisi niye 6 veya 5 değil?

adadeniz' Alıntı:

hocam seninde aylik derceyi 1 arttirmislar ama kadro dereceyi arttirmamislar. bizim okulda boyle yapti ama ayni ilcede baska okulda hem kadro hem aylik derece 1 artti. her okul kafasina gore takiliyor. merkez tarafindan degisiklik olsa her okulun yaptigi islem ayni olurdu. bazi okullar hem kadro hem aylik derece artmis. bazilari sadece aylik derece artmis..

adadeniz' Alıntı:
adadeniz, aynı gün göreve başlamışız :) Lakin Kadro ve Aylık derecelerinizin aynı olması lazım.. Ben 6/3 idim. Verilen 1 derece ile 5/3 oldum.. Şubatta da nor al terfim var. O zaman da 4/1 olacağım inşallah. Okulunuzdaki memura durumu bildirin, onlar da bilmiyorsa İl/İlçe MEM Özlük birimine telefon ettirin.

Geri