1 Derece

Kodla Büyü
afsinbey' Alıntı:
Kadro derecesini arttırmaz, yeşil pasaporta etki etmez diyen arkadaşlara hitaben :)
bu konuyu ben de çok defa dedim ama mem******.net adlı sitede de aksini belirten bir yazı vardı.. kadro ve aylık derecesine işleniyor.. sonuç sizin dediğiniz gibi.. ben de yeşil pasaportu bekliyorum..

e bordrodan baktim. maasim derece terfisinden sonra 6-2 den hesap edilmis.dogru yani. ama mebbiste kadro derece halen 7-2 yaziyor.. sacma sapan isler :)

Bizde de tam tersi, mebbisde 5-1 ama maaş hesap 6-1 den, okul idaresi zam olayını martta alacaksınız diyor :eek:

Crespo467' Alıntı:
Bizde de tam tersi, mebbisde 5-1 ama maaş hesap 6-1 den, okul idaresi zam olayını martta alacaksınız diyor :eek:

idare yanlis soylemis. "biz sizin maas dereceyi guncellemedik.o yuzden subat maasiniz eksik yatmis" demesi gerekirdi :)

verildi. hayrını görelim :)... bugün yeni bir yazı daha geldi. 2007 sonrası göreve başlayıp 8 yılını dolduran ve son 5 yılda ceza almayanlara 1 kademe verilmesiyle ilgili bir yazı

hocam detay ve yazıyı paylaşman mümkün mü?
baynadir' Alıntı:
verildi. hayrını görelim :)... bugün yeni bir yazı daha geldi. 2007 sonrası göreve başlayıp 8 yılını dolduran ve son 5 yılda ceza almayanlara 1 kademe verilmesiyle ilgili bir yazı

2007 de sözleşmeli olarak başladım.2009 da kpss ile kadroya geçtim. mebde kadrolu görev süresi diye birşey var, sözleşmeli sürelerim oraya eklenmemiş. hizmet birleştirmede eklenmesi gerekiyordu ama ne yazık ki her işte sıkıntı var. Dilekçe yazıp verdim düzeltilsin diye. dilekçede bu düzeltildiğinde 8 yılı doldurmuş ve ceza almamış olduğumdan hakedişim olan 1 kademenin de işlenmesi diye belirttim ama bakalım sonuç ne olacak

amasya'da şubatta verilmedi. Maaştan sonra geldiği söylendi. Bekliyoruz artık Mart kapıdan baktıracak mı diye :puhaha:

Cuma günü geldi terfi yazısı. Anca Mart'tan itibaren başlayacağız almaya sanırım. Farkı geriye dönük verirler. Etkisi ne kadar olacak bakalım.

omd' Alıntı:
Cuma günü geldi terfi yazısı. Anca Mart'tan itibaren başlayacağız almaya sanırım. Farkı geriye dönük verirler. Etkisi ne kadar olacak bakalım.
Geriye dönük alırsınız. Ocak 2016 dan itibaren. İlk ay emekli kesenekleri vs bol olur. Sonraki ay gerçek farkı görürsünüz

DaMieN' Alıntı:
Bir değil iki kişi birden yazmış yeşil pasaporta etkisi olmayacak diye. Hakikaten çok acayip ya :mrgreen:

Neyse yeşil pasaportumu çıkarır çıkarmaz buradan fotoğrafını paylaşırım arkadaşlar. Siz hala etkisi yok demeye devam edin...

Az evvel pasaportumu PTT kargodan teslim aldım.

Sanayiciyiğğğğkklkkkk

İş Adamığğğykkk

:puhaha:

Geri