İzmir'de Formatörlük

Kodla Büyü
bir gelişme yokmu bilgisi olan varmı bu günde gelen bişey yok belki 10 kez program yaptı idare

Bornova'da bugün başladım btr olarak. Ama ben ortaokul diye görevlendirme istemiştim.İlköğretim diye görevlendirme geldi. Okulumda ikili öğretim var.Benim çalışma saatlerim ne olur sizce. Okul müdürü 7:30-17:30 diyor:(

computing' Alıntı:
oznrcll' Alıntı:
an ititbari ile hala ilçeye görevlendirmeyle ilgili gelen bir yazı yok:( sanki olmuş gibi bizim müdür programı bile yaptı ilk saat ders var bide son saat bütün gün okuldayım bu hafta sanki başlamış gibi görevlendirme çok yıprattı bu işler bizi çok:(
hocam program yapılırken müdüre bu yıl formatörlük süreci gecikebilir belki de olmam o yüzden programımı geçen seneki giib dağınık yapmayın demiştim. Keşke bu gibi durumları baştan kabullenmesek değil mi hocam.

valla hocam başta güzeldi zaten programım söylemiştim ama bu btr görevlendirme başvuruları yapılınca müdür ilçeye de sormuş bu hafta başlayacaklar göreve demişler adam da programı ona göre değiştirdi bende bişi söyleyemedim elim kolum bağlandı öle beklioruz okulda...

makikosan' Alıntı:
Bornova'da bugün başladım btr olarak. Ama ben ortaokul diye görevlendirme istemiştim.İlköğretim diye görevlendirme geldi. Okulumda ikili öğretim var.Benim çalışma saatlerim ne olur sizce. Okul müdürü 7:30-17:30 diyor:(

sayın hocam öyle bir şey yok.
bir sürü açıklama yapıldı forumda.
biz ilçe de aynı kararı aldık.
ili telefonla aradık hepsinden aynı fikir çıktı maksimum 30 saat olarak.

Arkadaşlar BT sınıfı olmayan okullara görevlendirme veriliyor mu İzmir'de bilgi verebilecek var mı?

hayır hocam görevlendirme yapılmıyor, önce fatih projesi liselere sonra bt sınıfı olan ortaokullara yapılıyor

Geri