İstanbul Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı başladı

Kodla Büyü
Müdür atamalarında mülakat kriteri getirildiğinden yeni yönetmelik belki çıkar diye umut ederek beklettiler başvuru tarihini. Baktılar ki yönetmelik yetişmeyecek atamalara başladılar... Kanımca da çok geç kalındı, dönemin bitmesine 3 ay kaldı, ben haftaya ilk sınavlarımı yapacağım. Bırakacağım 55 saat ders yükü var, zamansız bir atama oldu.

Müdür baş yardımcılığını ilk önce açıklamalarındaki neden ne? Hem müdür yrd. hem de müdür baş yrd. başvurup da ikisini kazananlara bu ikisinden birini tercih etme hakkı vermeyecekler mi acaba? benim aklıma bu geliyor. Bence yapacakları iş şu; Önce müdür baş yrd. sonuçlandıracaklar. Bir günlük itiraz süresini bekleyip itiraz gelmezse çarşamba günü müdür yrd. listesinden müdür baş yrd. kazananların ismi çıkartılıp atama düğmesine basılacak. Yanlış mı düşünüyorum?

stirkof' Alıntı:
Müdür baş yardımcılığını ilk önce açıklamalarındaki neden ne? Hem müdür yrd. hem de müdür baş yrd. başvurup da ikisini kazananlara bu ikisinden birini tercih etme hakkı vermeyecekler mi acaba? benim aklıma bu geliyor. Bence yapacakları iş şu; Önce müdür baş yrd. sonuçlandıracaklar. Bir günlük itiraz süresini bekleyip itiraz gelmezse çarşamba günü müdür yrd. listesinden müdür baş yrd. kazananların ismi çıkartılıp atama düğmesine basılacak. Yanlış mı düşünüyorum?

Mantıklı...

Arkadaşlar telefon etmişler.
müdür baş yardımcılığı ataması 7 mart 2012 çarşamba
müdür yardımcılığı ise 8 mart 2012 perşembe
açıklanacak...

ahmet27' Alıntı:
Arkadaşlar telefon etmişler.
müdür baş yardımcılığı ataması 7 mart 2012 çarşamba
müdür yardımcılığı ise 8 mart 2012 perşembe
açıklanacak...
geçende ben konuştum cuma olmazsa pazartesi açıklarız dediler atama komisyonundakiler maşallah iyi çay içip keyif yapıyolar

Arkadaşlar kesin bilgi vereyim, sonuçlar bu HAFTA İÇİ (Pazartesi'den Cuma'ya) kesin açıklanacak. :alkis:
Bu süratinden ötürü İstanbul İl MEM'i kutlamak gerekir. İnanın ben ilgilenmesem bile hergün bir öğretmen arkadaşımın -Ne oldu senin iş? sorusuna maruz kalmaktan bıktım. Atelye de öğrenciler hocam gitmiyor musunuz? demeye başladılar. Kılavuza şu tarihte açıklayacağız demek çok mu zor? Ne demek 24 Şubat tan sonra. 30 Mart de gerekirse ama bir tarih ver de insanlar hergün beklenti içinde olmasın. İstanbul MEM kınamayı haketti.

gbahceci' Alıntı:
Arkadaşlar kesin bilgi vereyim, sonuçlar bu HAFTA İÇİ (Pazartesi'den Cuma'ya) kesin açıklanacak. :alkis:
Bu süratinden ötürü İstanbul İl MEM'i kutlamak gerekir. İnanın ben ilgilenmesem bile hergün bir öğretmen arkadaşımın -Ne oldu senin iş? sorusuna maruz kalmaktan bıktım. Atelye de öğrenciler hocam gitmiyor musunuz? demeye başladılar. Kılavuza şu tarihte açıklayacağız demek çok mu zor? Ne demek 24 Şubat tan sonra. 30 Mart de gerekirse ama bir tarih ver de insanlar hergün beklenti içinde olmasın. İstanbul MEM kınamayı haketti.
katılmamak eldemi aynı durumlar bendede var tuşa basması zor sanırım

Arkadaşlar , ben malesef yapılmayacak bir hata yaptım . Muhtemel bir okula atanacağım.ama o okulda çalışmayı kesinlikle istemiyorum.Dediğim gibi çok büyük bir hata yapıp yanlış tercih yaptım.Acaba souçlar açıklanınca bu dediğim okul çıktığı takdirde göreve başlamasam(Zannediyorum görevi kab.etmiyorum veya başlamak istemiyorum gibi bir dilekçe varmış) yaz atamalarında veya ilerde atama hangi tarihte olacaksa orda gene tercihte bulunabilir miyim? bunu nasıl öğrenebilirim.

Benim bildiğim göreve başlamazsanız bile puanınızı kullanmış sayılır. Atanmak için tekrar sınava girip kazanmanız lazım.

jetcool' Alıntı:
Arkadaşlar , ben malesef yapılmayacak bir hata yaptım . Muhtemel bir okula atanacağım.ama o okulda çalışmayı kesinlikle istemiyorum.Dediğim gibi çok büyük bir hata yapıp yanlış tercih yaptım.Acaba souçlar açıklanınca bu dediğim okul çıktığı takdirde göreve başlamasam(Zannediyorum görevi kab.etmiyorum veya başlamak istemiyorum gibi bir dilekçe varmış) yaz atamalarında veya ilerde atama hangi tarihte olacaksa orda gene tercihte bulunabilir miyim? bunu nasıl öğrenebilirim.
Göreve başlamak istememe gibi bir hak verileceğini sanmıyorum. Verilirse de çok ayıp ederler. Sizin atanmak istediğiniz okulu tercih edipte atanmak isteyenler olacaktır. Ve siz atandığınız için oraya atama olmayacaktır. Daha sonra siz ben istemiyorum derseniz, atama sonuçlarında aynı hiyerarşik yapı ile tekrar güncellenmesi gerekmektedir ki buda kolay bir iş değil. Umarım istediğiniz bir kuruma atanırsınız da böyle bir sorunla karşılaşmazsınız.

Benim şahsi kanaatim kesinlikle iptal edilmemeli. -Başvuru yapılan tarihten sonra ortaya çıkan olağanüstü sebepler hariç-

gbahceci' Alıntı:
jetcool' Alıntı:
Göreve başlamak istememe gibi bir hak verileceğini sanmıyorum. Verilirse de çok ayıp ederler. Sizin atanmak istediğiniz okulu tercih edipte atanmak isteyenler olacaktır. Ve siz atandığınız için oraya atama olmayacaktır. Daha sonra siz ben istemiyorum derseniz, atama sonuçlarında aynı hiyerarşik yapı ile tekrar güncellenmesi gerekmektedir ki buda kolay bir iş değil. Umarım istediğiniz bir kuruma atanırsınız da böyle bir sorunla karşılaşmazsınız.

Benim şahsi kanaatim kesinlikle iptal edilmemeli. -Başvuru yapılan tarihten sonra ortaya çıkan olağanüstü sebepler hariç-
Hocam teşekkür ederim.

İstanbul Müdür Başyardımcılığı atamaları açıklandı
Müdür Yardımcılığı 8 mart perşembe açıklanacak.

Bir gün iptal süresi vermişler. Heralde 8 martta iptalleri değerlendirip, her ikisine başvuranların onaylarını veya redlerini yapıp sıralama yapacaklar diye ümit ediyorum. :)

Sayin tehabatu Matbaa Meslek hayirli olsun. Musa Hocama selamlar. Muavinlikler Persembe aciklanacaktir.

Baş muavinliğe atanan arkadaşlarımız atandıkları yerleri yazarlar ise memnun olurum. Branşdaşlarımızı daha yüksek mertebelerde görmek dileğiyle. (Yayınlanan listeden, Şişli, Evyap, Erhan Gedikbaşı, Haydar Akın EML lerin yeni başmuavinlerini şahsen biliyorum. Hepsine hayırlı olsun.)

79 80 puanla atanan okullar var tahminime göre 72 73 de kalır gibi geliyor müdür yardımcılığı.

alperen38' Alıntı:
79 80 puanla atanan okullar var tahminime göre 72 73 de kalır gibi geliyor müdür yardımcılığı.

Hocam o kadar düşeceğini sanmıyorum. Herkeste başyardımcılık statüsü olmadığı için puan o kadar düşmüş olabilir.

ozkansedef' Alıntı:
alperen38' Alıntı:

Hocam o kadar düşeceğini sanmıyorum. Herkeste başyardımcılık statüsü olmadığı için puan o kadar düşmüş olabilir.
birde ek puan alıyorlar md başyardımcılığına yükseklisans hizmet yıl vs bende 80 lerde olmasına şaşırdım

jetcool' Alıntı:
Ark.lar sizce md.yrd için 2. atama olur mu? Ne zaman öngörürsünüz?
Mayıs döneminde muavinlerin isteğe bağlısı olacak. Ağustos ayında rotasyon. En erken Eylül-Ekim. Kanımca yapmazlar ve seneye Ocak ayında yaparlar.

Neden yapmasınlar hocam.yani şuanda 150 kişi md.yrd den md.bş.oldu onların yeri boş olacak.yarım dönem(eğer ilk atama ocakta olursa) eksik personelle çalışırlarmı sizce.görevlendirme olayı da bitti diye biliyorum.

Geri