İstanbul Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı başladı

Kodla Büyü
gsume84' Alıntı:
herkese hayırlı olsun. herşey gönlünüzce olsun
soruma cevap yazana şimdiden teşekkürler:)
ben tek tercih yapmıştım şişli Kurtuluş lisesi 71.72 puanım. norm 0 mış meğer ben sonradan farkettim ama iptal edilmedi tercihim. şimdi sonuçlarda da 71.72 ile başkası atanmış aynı puanla ya. normdan mı bu iş ? bir bilen var mı?
Atanan kişi arkadaşım. Belkide norm yoktur fakat ders vardır o sebeple de atanmıştır.

Süreç nasıl olacak bundan sonra? İlköğretime alıştık hep, lisede idareci olmak nasıldır acaba..

alperen38' Alıntı:
zeytinburnu eml arkadaşlar cümlemize hayırlı olsun
Hocam hayırlı uğurlu olsun, gerçekten güzel bir okula atandınız, şahsen benim 2. tercihimdi. Okul müdürünüz İsmail Bey Maçka'nın eski müdürüdür, Başmuavin Muzaffer Bey Alibeyköy'ün eski başmuavinidir. İkisi de çok kaliteli insanlardır. Tuzla'nın yeni müdürü Mehmet Ali Bey de ZEML'den gitmiştir. Bilgisayar Bölümü de kendi içerisinde müthiş bir ahenkle çalışan bir bölümdür. Umarım toyluğunuzu tez zamanda üstünüzden atar ve Mesleki Eğitime alışırsınız. (Gerçi Halil İlik EML veya Arif Molu EML nin yerini tutmaz ama idare din artık. :)) ) Oryantasyon eğitiminde tanışmak dileğiyle...

gbahceci' Alıntı:
alperen38' Alıntı:
Hocam hayırlı uğurlu olsun, gerçekten güzel bir okula atandınız, şahsen benim 2. tercihimdi. Okul müdürünüz İsmail Bey Maçka'nın eski müdürüdür, Başmuavin Muzaffer Bey Alibeyköy'ün eski başmuavinidir. İkisi de çok kaliteli insanlardır. Tuzla'nın yeni müdürü Mehmet Ali Bey de ZEML'den gitmiştir. Bilgisayar Bölümü de kendi içerisinde müthiş bir ahenkle çalışan bir bölümdür. Umarım toyluğunuzu tez zamanda üstünüzden atar ve Mesleki Eğitime alışırsınız. (Gerçi Halil İlik EML veya Arif Molu EML nin yerini tutmaz ama idare din artık. :)) ) Oryantasyon eğitiminde tanışmak dileğiyle...
hocam sizin kayseri ile bir bağınız varmı yazdığınız okular kayseride. muzaffer beyi şahsen tanıyorum alibey köy eml ist ilk atama ilk tercihimdi eski müdürü ali bey aile dostumuz ondan dolayı beni şahsen tanımaz artık tanır 6 sene oldu bu olaya ali hocam da ümraniye de bir okula müdür olarak gitti

alperen38' Alıntı:
gbahceci' Alıntı:
alperen38' Alıntı:
hocam sizin kayseri ile bir bağınız varmı yazdığınız okular kayseride. muzaffer beyi şahsen tanıyorum alibey köy eml ist ilk atama ilk tercihimdi eski müdürü ali bey aile dostumuz ondan dolayı beni şahsen tanımaz artık tanır 6 sene oldu bu olaya ali hocam da ümraniye de bir okula müdür olarak gitti

Ali SAÇAK'ı da iyi tanırım. Maraşlı İzmit' ten İstanbul'a gelmişti. Alibeyköyden sonra önce Kocasinan'da sonra da Profilo da çalıştı. Bir soruşturma dahilinde şimdi Ümraniye EML de. Aynı zamanda üst katımda oturuyor. :)
Özellikle Kayseri deki okulları yazdım siz Kayserili olduğunuzdan dolayı. Tanışacağımızdan şüpheniz olmasın.

Ali SAÇAK'ı da iyi tanırım. Maraşlı İzmit' ten İstanbul'a gelmişti. Alibeyköyden sonra önce Kocasinan'da sonra da Profilo da çalıştı. Bir soruşturma dahilinde şimdi Ümraniye EML de. Aynı zamanda üst katımda oturuyor. :)
Özellikle Kayseri deki okulları yazdım siz Kayserili olduğunuzdan dolayı. Tanışacağımızdan şüpheniz olmasın.[/quote]

herkezi tanıyorsun çok şaşırtıyorsun :)
amcamdan dolayı ali hoca ile samimiyim tavla arkadaşı . inş tanışırız.

Müdürlük atamalarında İl, ilçe, okul, görevden ayrılma süreci net 15 gün oldu. Ayrıca 15-16 Mart tarihlerinde oryantasyon programı yapılacağı söyleniyor.

aslında atanan branş arkadaşlarımız okullarını yazsalar belki aynı okulda görev yapacağımız arkadaşları da görmüş oluruz :)

1 ayda açıkladılar inş bir ayda da kararnameyi açıklamazlar bu ne ya gelen geçen sormasından sıkıldım. :verymad: :verymad: :verymad:

Bazen şüphe ediyorum, atanan ben miyim yoksa isim benzerliği olabilir mi diye :) O kadar olduk dedik, sonradan bir sürpriz çıkmaz inşaallah :)

atamalar durdurulacak diye söyleniyor. dönem sonuna kadar kazananlar öğretmen olarak durdurulacak yeni dönemde göreve başlayacaklarmış. nekadar doğrudur bilmiyorum.

2009 atamalarında aynı söylenti çıktı ancak karar çıkmadı. Müdür yardımcıları Mart ayında göreve başlatıldı.

İstanbul Milli Eğitim kararnameleri ilçelere göndermeye başladı. (Hemen başlatın talimatlı- kaynak: bazı okul müdürleri)

Sultangazi ilçe mem cumaya da müdür yardımcıları kararnameleri gelecek dedi. Eğer bu hafta gelmezse kararnameler başka ne zaman gelir Allah bilir...

Geri