İstanbul 2. Dönem BT Rehber Görevlendirmeleri

Kodla Büyü
mescan' Alıntı:
Effective61' Alıntı:
mescan' Alıntı:
Listede ismim var ama görevlendirildiğim kurum boş görünüyor..bu görevlendirilmediğim anlamına geliyor yoksa kendi okulumdamı bu görevi yapacağım anlamına geliyor..Lütfen biri düzgünce açıklasın...Çok bunaldım yaaaa

Başlık bu :11.02.2013 - 30.06.2013 Tarihleri Arasında Görevlendirilen BT Rehber Öğretmenler

Sayın hocam eğer ki adınız listede var ve karşısı boş ise kendi okulunuzda görevlisinizdir. Bu kadar.

Çok teşekkür ederim
panik yok hocam listede adın varsa görevlendirilmişsin demektir. karşısında ikinci bir okul yazanlar KENDİ OKULU HARİCİNDE BİR DE FATİH PROJESİ LİSESİNDE DE KISMİ ZAMANLI (3-4 GÜN GİBİ ) GÖREV VERİLMİŞ DEMEKTİR.

AMA LİSTEDE BENİM GİBİ ADIN YOKSA ozaman ilçende boş okul kalmış görevlendirme nasipse bir iki hafta sonraya kalmıştır :(

kily' Alıntı:
mescan' Alıntı:
Effective61' Alıntı:
mescan' Alıntı:
Listede ismim var ama görevlendirildiğim kurum boş görünüyor..bu görevlendirilmediğim anlamına geliyor yoksa kendi okulumdamı bu görevi yapacağım anlamına geliyor..Lütfen biri düzgünce açıklasın...Çok bunaldım yaaaa

Başlık bu :11.02.2013 - 30.06.2013 Tarihleri Arasında Görevlendirilen BT Rehber Öğretmenler

Sayın hocam eğer ki adınız listede var ve karşısı boş ise kendi okulunuzda görevlisinizdir. Bu kadar.

Çok teşekkür ederim
panik yok hocam listede adın varsa görevlendirilmişsin demektir. karşısında ikinci bir okul yazanlar KENDİ OKULU HARİCİNDE BİR DE FATİH PROJESİ LİSESİNDE DE KISMİ ZAMANLI (3-4 GÜN GİBİ ) GÖREV VERİLMİŞ DEMEKTİR.

AMA LİSTEDE BENİM GİBİ ADIN YOKSA ozaman ilçende boş okul kalmış görevlendirme nasipse bir iki hafta sonraya kalmıştır :(

Bunu duyduğuma çok sevindim..2 gündür telaş içindeydim

Arkadaşlar eğer görevlendirmenin son tarihi 30 Haziran olursa, ders kesiminden sonra kalan 2 haftalık seminer ücretleri alınabiliyor mu?

hugo4545' Alıntı:
Arkadaşlar eğer görevlendirmenin son tarihi 30 Haziran olursa, ders kesiminden sonra kalan 2 haftalık seminer ücretleri alınabiliyor mu?

sadece BTR ücreti yani ekders alınıyor
lisedeki sorumluluk sınav ücretleri falanda verilmiyor.

peki gorevlendirme yazisi gelincemi liselere gidecegiz yoksa yazilar okula gelene kadar bekleyecekmiyiz. mesela benim salı cars pers cuma günleri simdi sali günü gideyimmi yaziyimi bekliyeyim.

ertann83' Alıntı:
ist_koord' Alıntı:
gencbora' Alıntı:
sayın ist_koord hocam ben dilekçemde haftada 18 saat dersim var diye belirttim fakat haftada 3 gun beni başka okula görevlendirmiş il Mlli Eğitim bunu yapabiliriz benobur okula 3 gun gidersem kendi okulumda ders görevmi yapamamış olayacagım.
Hocam yeni onaylara dilekçe ile başvurun ve xxx. tarihindeki dilekçe ve ek-2 forumda 18 saat der belirtmiştik görevlendirme tarihlerinin yeniden düzenlenmesi deyin, yeni onayla çözülür bu durum.

benimde 10 dersim var 4 gün görevlendirilmişim başka okula. şimdi tekrardan dilekçe mi yazacağız. zaten ilk dilekçemizde yazdık 10 ders olduğunu.

Sayın Hocam;

10 saat dersiniz varsa 4 gün görevlendirme doğrudur tereddüte düşülen hususlar belgesini okuduysanız (bu forumdan yada google'dan bulabilirsiniz) her tam 6 saat 1 gün gibi düşünülüp 5ten düşülüyor bu sebeple 4 gün olmuştur ve dilekçeniz ile bir düzeltme yada düzenleme olamayacaktır.

İyi Günler.

ist_koord' Alıntı:
ertann83' Alıntı:
ist_koord' Alıntı:
gencbora' Alıntı:
sayın ist_koord hocam ben dilekçemde haftada 18 saat dersim var diye belirttim fakat haftada 3 gun beni başka okula görevlendirmiş il Mlli Eğitim bunu yapabiliriz benobur okula 3 gun gidersem kendi okulumda ders görevmi yapamamış olayacagım.
Hocam yeni onaylara dilekçe ile başvurun ve xxx. tarihindeki dilekçe ve ek-2 forumda 18 saat der belirtmiştik görevlendirme tarihlerinin yeniden düzenlenmesi deyin, yeni onayla çözülür bu durum.

benimde 10 dersim var 4 gün görevlendirilmişim başka okula. şimdi tekrardan dilekçe mi yazacağız. zaten ilk dilekçemizde yazdık 10 ders olduğunu.

Sayın Hocam;

10 saat dersiniz varsa 4 gün görevlendirme doğrudur tereddüte düşülen hususlar belgesini okuduysanız (bu forumdan yada google'dan bulabilirsiniz) her tam 6 saat 1 gün gibi düşünülüp 5ten düşülüyor bu sebeple 4 gün olmuştur ve dilekçeniz ile bir düzeltme yada düzenleme olamayacaktır.

İyi Günler.
cevap için teşekkür ederim hocam

Görevlerndirmeler okullara henüz gelmedi.

Ama pendikte başka bir sürpriz var. Bilgi ve iletişim teknolojileri dersi öğretmenlerinin haftada 1 gün derslerinin boşaltılması ve hangi gün olduğunun ilçeye bildirilmesi istenmiş gelen bir yazıda. Pendikte çalışıp bu durumun aslı astarı amacı nedir bilen var mı acaba??

Haftada bir gün ilçede amelelik mi yaptıracaklar acaba??

karekedi' Alıntı:

Ama pendikte başka bir sürpriz var. Bilgi ve iletişim teknolojileri dersi öğretmenlerinin haftada 1 gün derslerinin boşaltılması ve hangi gün olduğunun ilçeye bildirilmesi istenmiş gelen bir yazıda. Pendikte çalışıp bu durumun aslı astarı amacı nedir bilen var mı acaba??

biz bilişim teknolojileri öğretmeniyiz. meslek lisesinde mi var bilgi ve iletişim teknolojileri dersi öğretmeni?

bilisim_TR' Alıntı:
karekedi' Alıntı:

biz bilişim teknolojileri öğretmeniyiz. meslek lisesinde mi var bilgi ve iletişim teknolojileri dersi öğretmeni?

Valla ortaokuldayım ama bize de gelmiş yazı. İlçedeki memur derslerin adının farklı olduğundan bile habersizdir büyük ihtimalle.

görevlendirildiğimiz okula gideceğimiz günler yazıda belirtilmiş çarşamba perşembe cuma diye ama benim ders programımla çakışıyor. görevlendirildiğim okulla konuşup programıma uygun günlerde gitmem mümkün mü? yoksa kendi okulumdaki ders programını mı görevlendirmeye uydurmalıyım? illa yazıda belirtilen günlerde mi gitmek zorundayız.

vala bende ayni durumdayim gorevlendirme yazisi gelince iki okul arasinda koordinasyon kurup bir sekilde programi uydurup git gel yapacagim.

hayatta bu kadar uyduruk bir brans gormedim yuzbinlerce ogretmen var kapi kapi dolasip sürünen programi uydurmak zorunda kalan, sürekli norm fazlasi olan, dersine not davranis notu veremeyen, kimsenin takmadigi ogrencinin ogretmenin hatta bir cok idarecinin tamirci zannettigi yada bu ders neden gerek var dedigi bir brans. ozel sektorde is bulabilsek bir gün durmam. hayat kavgasi insani mahkum ediyor. zamaninda meslek lisesi okuma yüzünden bulastigimiz o zamanlarin favori bölümü ne hale geldi. aglasakmi gülsekmi ne yapsak bilmiyorum.

2. görevlendirmelerin bu hafta olacağını söylediler ama hala ses yok biraz daha acele edilse idareye laf anlatmaktan canımız çıktı.

Evet bir an önce ek görevlendirmeler çıksa çok iyi olacak.Mağdur oluyoruz.Benimde okulum mail gönderemiş sonradan anlaşıldı.
Bu hafta ders saatlerim dışında gitmiycem okula.

kondansatör' Alıntı:
Evet bir an önce ek görevlendirmeler çıksa çok iyi olacak.Mağdur oluyoruz.Benimde okulum mail gönderemiş sonradan anlaşıldı.
Bu hafta ders saatlerim dışında gitmiycem okula.
hocam ben de aynı durumdayım. 6 saat dersim var...
okulumda fatih projesi yok,proje olan okullar da dolu. napcamı bilemiyorum...

Benim anlayamadığım bi konu var
"Bu görevi yapacak öğretmenler okullarında var olan ders görevini yerine getirdikten sonra
kalan zamanda bu görevi yürütecektir." diyor
eee benim dersler sabah, haftada dört gün diğer okula BT Rehberliğe gitmem gerekiyor
bu durumda sabah 7 akşam 7 mi çalışmış olacaz :!: :!:
ya da (inşallah) yanlış anlıyorumdur. :eek:

jacnkx' Alıntı:
"Bu görevi yapacak öğretmenler okullarında var olan ders görevini yerine getirdikten sonra
eee benim dersler sabah, haftada dört gün diğer okula BT Rehberliğe gitmem gerekiyor
diğer okula görevlendirildiğin günler yazılıdır hocam kendi okulundaki dersleri de görevlendirmenin olmadığı günlere toplarsın

Fatih ilçesi dün sabah geldi okula görevlendirme yazısı, kendi okulumda hiç dersim yok 5 gün çıkmış oyüzden görev, çok işime geldi benimde anadolu lisesinde çok rahatım...

jacnkx' Alıntı:

sende hafta bir gün daha tatil yaparsın hocam. eğer o bir gün dersin yoksa :D

Geri