İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ [ BÖTE ]

Kodla Büyü
bil hoşgeldin enginin dediği gibi biraz daha kendini tanıtsan karabela seninde gerçek ismini öğrenme imkanımız var mı ? :)

enginhocam zaten ben Zülfiye demiş..moonligth_zülfiye hocam da ne oluyor :lol:

neyse..Zülfiye hoşgeldin aramıza..kız çocugun olmadımı daha :) ..nerelerdesin şimdi..

ya Engin hocam kusura bakma da ben sana bugün takılıyorum bayagı..bak şimdi ne dikkatimi çekti..o alttaki Mevlana sözü garip degilmi biraz :roll:

Mevlana zamanında dalgıçmı vardı...hemde tüplü :D

Bu ne yaa sadece 2004 mezunları birbiri ile sohbet ediyor...
Yok mu hiç 2005 mezunu, bence forum sayfasının başlığını değiştirin.
İnönü Üniversitesi'ni 2004 İnönü mezunları yapın.
Herkesin Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun...

2004 böte maaşallah hepimiz toplandık gibi yarıyı devirdik ha gayret mevcut 41 yapalım, Allah'ın rahmetine kavuşan yok sa tabi ( ermeni gidici diye duydum ... )

Selamlar arkadaşlar!
Zülfiye ve Emel sizlerden de haber almak çok güzel.
İyisinizdir inşallah!
Arkadaşlar kendinize iyi bakın,sağlıcakla kalın.

selammmm

arkadaşlar merhabalr.İlk mezunlara sonsuz sevgilerr.Mustafa KORUCU bendenizz.Tokatta çalışıyorum.Haberlerinizi bekliyorum.Msn adresim mustafakorucu@hotmail.com
tolga,ismail.memet.yusuf,yakub,nesibe,münevver burada gördüğüm arkadaşlar.görüsmek hoş olur..Kendinize iyi bakın,,

Mustafa merhaba!
Senden de haber almak çok güzel oldu.
Görüşelim.
Bu arada msn yolu ile görüşmek isteyen arkadaşlar için
msn adresim maltingoz@hotmail.com
Görüşmek üzere arkadaşlar

emel_bilg.' Alıntı:
Slm arkadaşlar ben Emel. 2004 BÖTE mezunuyum. Sizleri birarada görmek çok güzel.

hoş geldin hemşom..en son iç anadolunun yanık bağrında çalışıyordun..neredesin şimdi..

Re: selammmm

Karabela' Alıntı:
arkadaşlar merhabalr.İlk mezunlara sonsuz sevgilerr.Mustafa KORUCU bendenizz.Tokatta çalışıyorum.Haberlerinizi bekliyorum.Msn adresim mustafakorucu@hotmail.com
tolga,ismail.memet.yusuf,yakub,nesibe,münevver burada gördüğüm arkadaşlar.görüsmek hoş olur..Kendinize iyi bakın,,

:p naber birader..hala tokattamısın sen..olum yatılı okulun tadını çıkar..bende askerde yibodaydım kebap..parada iyi alıyorsunuz..harcamalarda yok..benm lojmandaki ew arkadaşı 4 yıllık öğretmen tokiden ewe girmişti..gelde delirme :eek:

not: ekledim msn adresini..hatta kal..hadi by by

Bak bak bak benden habersiz forumlardasınız demek!!!!

Merhaba arkadaşlar 2004 mezunlarından biri daha eklensin buraya ben Bilal tanıyan tanımayanlara selam olsun. Şuan Diyarbakır Ergani de aser öğretmenlik görevimi yapıyorum. Esas görev yerim Ordu arkadaşlar. Sizleri burada görmek gerçekten güzel....

elimden geldiğince bu siteyi takip ederim
çok faydalı bilgiler ve dökümanlar aldım
emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyorum

selam bilal hoşgeldin

umarım hayırlısı ile bitirirsin grevini tekrar geçersin asli yerine

hayırlı tezkereler :)

Re: Bak bak bak benden habersiz forumlardasınız demek!!!!

baydin55' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar 2004 mezunlarından biri daha eklensin buraya ben Bilal tanıyan tanımayanlara selam olsun. Şuan Diyarbakır Ergani de aser öğretmenlik görevimi yapıyorum. Esas görev yerim Ordu arkadaşlar. Sizleri burada görmek gerçekten güzel....

komutanım h.g....sanırım gelmeyen 5-6 kişi kaldı böte 2004 ten..ama hala bişeyler paylaşan yok..slm üstüne slm..

ben metin inönü 2004 1. sınıfı okudum yatay geçişle samsuna geçmiştim.2004 mezunu arkadaşlara selam ve sevgiler.şimdi giresunda görev yapıyorum

Hadi ama..!

Yahu gençler neden ses soluk çıkmıyor kimseden.İlk mezunlar uyanın ve kendinize gelin.Böylemiydik biz..Hadi selametle görüşürüz inşallah..

Hadi ama..!

Yahu gençler neden ses soluk çıkmıyor kimseden.İlk mezunlar uyanın ve kendinize gelin.Böylemiydik biz..Hadi selametle görüşürüz inşallah..

Üyeler..!

Bide unutmadan Yusuf çum şunu belirteyim.Hep beraber ilk mezunlardanız.ancak senin Seçkin üye olduğunu bizim hala yeni Üye diye anıldığımızı görüyorum.Tüm arkadaşlarım seçkin olmalı .Sınıfımız zaten seçkindi.Bunu bi düzeltelim yanii.Bu kıyağı yapmalısın ilk mezun sevgili dostlarıma ve bana.Lütfennn.....

ya koçum geldin yine iki günde karıştıracan ortalığı..neyse yusufçum sen bakma ona..o askerde de böyleydi..gittik abi manisa batı kışlasına baktım geçmiş onbaşının omuzundaki rütbeyi sökmeye çalışıyor.. yok benim hakkım diye..neyse ki girdim araya:)

bu arada yeni gelen 2004 mezunlarını (bilal-zülfiye-emel ve sayamadıklarım...)da burada görmek gerçekten çok güzel..hepinizi gönülden sevgilerle anıyor mesleğinizde başarılı olmanızı diliyorum..
şimdilik hoşçakalın...

trueandfalse' Alıntı:
ben metin inönü 2004 1. sınıfı okudum yatay geçişle samsuna geçmiştim.2004 mezunu arkadaşlara selam ve sevgiler.şimdi giresunda görev yapıyorum

kardeş seni hatırladım..vay be bizi unutmamışsın..gerçi senide ben unutmamışım oda var..umarım iyisindir..

Geri