İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ [ BÖTE ]

Kodla Büyü
yusuf hocam bende sen yazınca sayfaya baktım ..sade ve güzel olmuş..ellerine saglık..çalışmalarında başarılar Kürşat hocam..ayrıca reklamlarınada tıkladım :lol:

2004 böte

merhaba böteciler :)
2004 mezunu baya varmış.. eski arkadaşları görmek güzel...umarım iyisinizdir. bir çok kişi ile görüşemiyorum..hoşçakalın.......

inönü mezunlarına selamlar

selam inönü böte. arkadaşlar ben yakup inci
şimdi bilecik merkezde görev yapıyorum.herkese selamlar.

hoşgeldiniz arkadaşlar valla şaka maka tam oluyoruz gözünü sevdiğimin interneti diğer bölümler buluşma günü belirlemişler mesela 20.06.2009 gibi bizde böyle bir şey olmadı ama internet sağolsun aratmadı

yeni gelen arkadaşlara hoşgeldiniz diyelim...buluşma işi sanki zor gibi çünkü herkes ayrı ilde ama yaz tatilinde tabiki özveri ile bu iş olur..mesela antalyada buluşalım mı ? :lol: :mrgreen:

valla antalya nasıl olur bilmem ama malatyayı özledik oralarda da buluşabiliriz. memleketimdir diye söylemiyorum özlüyor insan malatyayı

hoca ya sormuşlar memleket nere diye hele bir evlenek demiş malatyadan evlendik artık memleket malatya damadınızım iyi bakasınız bana

evet buluşma işi güzel fikir

ama iyi bir organizasyon ve kararlılık gerektiriyor tabii. İnş zamanla iyi bir şekillensin hele diğer arkadaşların fikirleri neler ?

2004 mezunları buluşma hakkında görüşlerini ve uygun olabilecek tarihleri yazarlarsa gerçekleşmeyecek bir olay değil

arkadaşlar neden olmasın. bir gün bir araya gelelim eski anıları yenileyelim.

tolga üniversitedeki neşeli halinden hiçbirşey kaybetmemişsin. :D
Bir araya gelsek gerçekten güzel olur.
Yakup senden de haber almak güzel oldu.

kumlu çok küçük bir ilçe yani yeri dahi bilmiyorum ama iskenderuna çok uzak değil(miş) erol görüşelim ben askere gitmeden (ağustosta yolculuk varda)

merhaba arkadaşlar..

kürşat hangi okuldasın.. buluşalım.. hanım doğum yapacağından 2 hafta sonra iskenderundayım... buluşalım.. hadi görüşürüz...

kürşat buluşalımda seni eve götüreyim.. güzel bi yemek yer dağ esintisi alırız.. ha bu arada pınar suyuda içerizzz :) daha önce haberim olsa sana yardımcı olurdum.. hadi by

Allah anal1 babal1 büyütsün görüselim iskenderuna geldiginizde yardimci oluruz. hanimlar tan1s1r bizde eskileri yad ederiz pm den mesaj at msn den görüselim

mrhlar ben inönü üniversitesi böte bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. böyle bir bölümü açmış olduğunuz için teşekkürler

alarengin47' Alıntı:
mrhlar ben inönü üniversitesi böte bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. böyle bir bölümü açmış olduğunuz için teşekkürler

hoşgeldin
böte nasıl bıraktığımız gibimi hala :)
kimler var kimler yok

Geri