İl dışı tayin puanları ekran görüntüsü paylaşır mısınız?

Kodla Büyü

Ekli dosyalar

• 62D2EDEC-D2BF-4B9E-9AC5-6C4AE24EB626.jpeg
    62D2EDEC-D2BF-4B9E-9AC5-6C4AE24EB626.jpeg
    143.7 KB · Görüntüleme: 419
Arkadaşlar hizmet puanlama yönteminin tartışmasını farklı bir başlık altında yapsak bu başlıkta sadece oluşan puanları görsek daha verimli olabilir anlayışınız için teşekkür ediyorum şimdiden
çok doğru bu konunun artık kesinlikle çözülmesi lazım 6 yıllıklar 300 puanları nasıl toplamış ilginç.

Yıllardır bu kadar yüksek puanlara şahit olmamıştım. Geçen sene dahi az yer açık olmasına rağmen puanlar böyle değildi. Demek ki bu seneye yığılma olmuş.

Gümüşhacıköy Hasan coci hocam 235 puanlı benim.

Ben de gelecek hafta amasyaya eş durumu isteyeceğim hocam. Sizden başka amasyaya gelen giden oldu mu bilginiz var mı? İl içi boş kontenjana bakmıştım. O listede bir değişiklik oldu mu hocam sizden başka gelen veya giden

• Beğen
Tepkiler: omd
Hayırlı olsun herkese, gerçekten puanlar çok yüksek çok az yerin açık olmasından kaynaklandığını düşünüyorum

Son düzenleme:
Hayırlı olsun herkese, gerçekten puanlar çok yüksek çok az yerin açık olmasından kaynaklandığını düşünüyorum
hayır son 6 yıldır dyk ve arttırımlı hizmet puanları hepsi işlendi dünkü bebeler 300 puan oldu daha kötü olacak bu gidiş bu işe birisi dur demese.

Yıllardır bu kadar yüksek puanlara şahit olmamıştım. Geçen sene dahi az yer açık olmasına rağmen puanlar böyle değildi. Demek ki bu seneye yığılma olmuş.
yığılma olması 2010 dan itibaren zorunlu hizmetini bitiripte zorunlu hizmet bölgelerinde çalışanlara her yıl için o yıl artı oranın hizmet puanın yarısı hediye olarak yüklendi vede dyk vs vs bir sürü saçmalık.

ben hiç çalışmadım g.doğuda..15 senedir egedeyim. dyk mtsk nedir bunları da bilmem ihtiyacımda yok zaten. ama oradaki öğretmeni de düşünmek lazım, cazip hale getirilmeli bir şekilde. kolluk kuvvetlerine olduğu gibi terör tazminatı verse 3-5 bin TL, batıda öğretmen kalmaz bu sefer.. 3 saat nöbet için takla atıyor 25likler
doğuda mı öğretmen kalmaz kalır kalır hemde böyle olsa şimdkinden daha ayrıştırıcı olur sadece gitmesi gereken mecbur olanlar tayin ister hem de senin dediğin gibi 3-5-10 bin terör tazminatı verilse gideceği yerde evini alır öyle tayin ister gitmek zorunda olan , ama bunlar ne yaptılar öğretmenler arasında iş barışını bozacak şekilde hizmet puanı dyk arttırımlı hizmet puanı safsataları gibi konuları karıştırarak özlük haklarına tecavüz ettiler.

Hocam ne dolmuşsun ya. Sen arttırımlı puan almak için doğu görevinde kalmayı göze aldın da vermediler mi? Dyk yaptın da işlemediler mi? Nedir bu isyanın sebebi...

Arkadaşlar, ek puan sadece doğuda verilmiyor. İstanbul gibi zorunlu hizmet olan yerlerde de veriliyor. Arkadaş benden 6 yıl daha az çalışmış olmasına rağmen bu yıl bana yetişti. Kusura bakmasın kimse ama bu haksızlık. Daha adaletli bir düzenleme yapılabilir.

10 yıllır görevdeyim. 300 puanım var. Tercih yapsam hemen hemen her okul geliyormuş. :D

Ben de gelecek hafta amasyaya eş durumu isteyeceğim hocam. Sizden başka amasyaya gelen giden oldu mu bilginiz var mı? İl içi boş kontenjana bakmıştım. O listede bir değişiklik oldu mu hocam sizden başka gelen veya giden
Ghacikoyde açılan bir köy okulu vardı. Onu da tokattan bir kişi yazacaktı sanırım. Son durumu bilmiyorum hocam. Hasan coci yi isteyen çokmuş. Muhtemelen orayi da yazan olmuştur. Zaten sadece bu ikisi açıktı Amasya'da.

Doğu görevine fazla puan verilmesi uygun ve doğrudur. Ancak dyk için ek puan vermek çok yanlış ve hak yemektir. Dyk zaten 2 kat ücret ödenerek gereğinden fazla abartılmışken bir de ek puan vermek hak yemenin en guzel örneğidir.
Zaten kaldırdılar hocam dyk mi kaldı bilgisayarda yok artık.

Doğu görevine fazla puan verilmesi uygun ve doğrudur. Ancak dyk için ek puan vermek çok yanlış ve hak yemektir. Dyk zaten 2 kat ücret ödenerek gereğinden fazla abartılmışken bir de ek puan vermek hak yemenin en guzel örneğidir.

Ekstra çalışan emek veren dyk açan fazla mesai yapan arkadaşlar parasını da alsın puanını da, hiç gocunmam. Hakkımı yiyorlar olarakta görmem. (Ki zaten artık kalmadı, yorgan gitti kavga bitti.)

doğuda hizmet puanı zaten fazla diğer batı iç ege illerine göre burada sıkıntı birde ilave olarak her yıl o yıl aldığının yarısınıda ilave olarak eklenmesi ve ayrıca dyk ve diğer bir sürü saçma sapan puan eklemeleridir. her ilin ilçenin standart hizmet puanı zaten vardır bunun dışında eklenen bütün hizmet puanları adaletsizliktir hak yemedir öğretmenler arası iş barışını bozmadır özlük haklarına göstere göstere tecavüzdür. aksini iddaa eden daha tuzu kurudur yarın öbür gün batıya bir yere geçince 3-5 yıllık bebeler size babalık hadi çekil ordan benim hizmet puanım senden fazla dediğinde yada evinizin yakınına geçmek istediğinizde siz veya yakınınız 3-5 yıllık bir öğrencinizin geçtiğini görünce gidip hayırlı olsun dersiniz. şimdlik ortalık daha yeni ısınıyor ilerleyen yıllarda bir daha düşüneceğiniz kati kesindir bunun adı nedir deneyim tecrübe feraset Atatürk'ün de dediğin gibi ileri görüşlülüktür ama malesef öğretmen camiası 1960 dan beridir gittikçe yıpranıyor artık son demlerinde bakalım nereden dönecek................

Valla bazı meslek liselerinde 4-5 norm açılmıştı dolduğunu sanmam, İstanbul fena hizmet puanı vermiyor ama hala pek sıcak bakılmıyor

doğuda hizmet puanı zaten fazla diğer batı iç ege illerine göre burada sıkıntı birde ilave olarak her yıl o yıl aldığının yarısınıda ilave olarak eklenmesi ve ayrıca dyk ve diğer bir sürü saçma sapan puan eklemeleridir. her ilin ilçenin standart hizmet puanı zaten vardır bunun dışında eklenen bütün hizmet puanları adaletsizliktir hak yemedir öğretmenler arası iş barışını bozmadır özlük haklarına göstere göstere tecavüzdür. aksini iddaa eden daha tuzu kurudur yarın öbür gün batıya bir yere geçince 3-5 yıllık bebeler size babalık hadi çekil ordan benim hizmet puanım senden fazla dediğinde yada evinizin yakınına geçmek istediğinizde siz veya yakınınız 3-5 yıllık bir öğrencinizin geçtiğini görünce gidip hayırlı olsun dersiniz. şimdlik ortalık daha yeni ısınıyor ilerleyen yıllarda bir daha düşüneceğiniz kati kesindir bunun adı nedir deneyim tecrübe feraset Atatürk'ün de dediğin gibi ileri görüşlülüktür ama malesef öğretmen camiası 1960 dan beridir gittikçe yıpranıyor artık son demlerinde bakalım nereden dönecek................

Hocam ilk atandığınız okuldan bugüne dek hangi okullarda hangi yıllarda çalıştığınızı merak ettim ?

Geri