İDEAL EĞİTİM-SEN KURULMUŞTUR...

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
Re: YENİ SENDİKAMIZ KURULMUŞTUR...

YİĞİTEK GENEL MÜDÜRÜ AHMET ONUR BEYLE
Görüşeceğim arkadaşlar konuyu aktaracağım

Birisi bana illere gönderilen yazıyı yollayabilir mi
bulamadım sayfada

yiğitek görüştüm arkadaşlar yazıyıda yolladım

Ekli dosyalar

• YİGİTEK.jpg
    YİGİTEK.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 469

sendikalar bir şey yapmıyor diyen arkadaşlar
sendikanız bir şey yapmıyorsa bir kere daha düşünün ben neden bu sendikaya üyeyim...

sendikalar bir şey yapmıyor diyen arkadaşlar
sendikanız bir şey yapmıyorsa bir kere daha düşünün ben neden bu sendikaya üyeyim...

Dün gönderiğimiz yazı gerekli birime ve kişiye ulaşmıştır. Tüm arkadaşların bilgisine
gerisi YİĞİTEK ve insan kaynakları arasındaki iletişime kalmıştır.
Gelişme olduğunda bilgi vereceğim tekrardan...

Tşk.hocam
Ama bizi mahkemeden baskasi kkurtarmaz gibi, kimi kime şikayet efiyoruz

Hocam birincisi mebin illere gönderdiği bir görüşten ibaret olduğu için sendika direk dava açamaz
bir sendikanın dava açması için üyesinin mağdur olması gerekir ki dava açsın
Dolaysısıyla demek istediğim sendikalı iseniz sendikanız devreye girsin bu konuda

ama iş çözülecek merak etmeyin ben hamza beyle görüşsem konu netliğe kavuşacak oda il dışındaymış

Haa birileri inanmaya bilir ama bakın hamza bey benim hemşerim daha önce den de tanışıyoruz...

İnsan kaykankları genel müdürlüğü ile görüştüm
konuyu aktardım hayırlısı artık...

Ekli dosyalar

• btr.jpg
    btr.jpg
    62.4 KB · Görüntüleme: 957

Arkadaşlar gelin bilişimciler olarak hazır sendikamız var birlik olalım diyorum. Kuruluşumuza bile laf atanlar var
Tekrar söylüyorum sendika da birleşmemiz lazım çok üyesi olması gerekmiyor. Ama gerektiğinde ankaraya
gidip bire bir görüşecek liderlik yapacak arkadaşları sendikamıza davet ediyorum . Şuan azız
haziranda genel kurul seçimi var o zaman kadar üye olursanız yönetime girersiniz beraber sendikayı yönetiriz
bir bilişimci arkadaşınız olarak gelin birlik olalım diyorum.
Sendikanın kuruluşu ile ilgili tüm resmi işlemler gerçekleştirilmiştir. Faal durumdadır.
Ama yanımda gerçekten ben bu branşa sahip çıkacağım diyen arkadaşları bekliyorum

Arkadaşlar gelin bilişimciler olarak hazır sendikamız var birlik olalım diyorum. Kuruluşumuza bile laf atanlar var
Tekrar söylüyorum sendika da birleşmemiz lazım çok üyesi olması gerekmiyor. Ama gerektiğinde ankaraya
gidip bire bir görüşecek liderlik yapacak arkadaşları sendikamıza davet ediyorum . Şuan azız
haziranda genel kurul seçimi var o zaman kadar üye olursanız yönetime girersiniz beraber sendikayı yönetiriz
bir bilişimci arkadaşınız olarak gelin birlik olalım diyorum.
Sendikanın kuruluşu ile ilgili tüm resmi işlemler gerçekleştirilmiştir. Faal durumdadır.
Ama yanımda gerçekten ben bu branşa sahip çıkacağım diyen arkadaşları bekliyorum

Hocam kusura bakmada rütbe kasmak için için boş entry giren ergenleri hatırlatıyorsun.

Arkadaşlar insan kaynakları ile görüştüm. Olumlu yada olumsuz bir cevap alacağız bugün
Buradan açıklarım .

sayın btogretmeni34 hocam o senin algından kaynaklanıyor.
biz okulları gezince sendikanın kurulduğundan haberimiz yok diyenlerden olma diye boş entry giriyoruz...

Dedikodulari bitirip gerçek anlamda BTR işini çözeceğiz arkadaşlar az önce aradılar konuyu yazan bölümle görüşecekler neden böyle bir durum ortaya çıkmış
hal edilecek yaa olumlu yaa olumsuz ...

Yazanda hep ayni ucluyuz :) olumlu olumsuz insan kaynaklarindan olumlu beklemek sacmalik olur saten yegitek olayi mustesara cikarmis galiba hatta duyduguma gore yegitek yaziyi cikariyormus insan kaynaklari mudahale etmis ya wala tam sacmalik icindeyiz yemin ederm terettut edilen hususlar adinda yazi cikacakmis saten hersey yazacakmis vs saten cozemezse btr cop kendileride cok daha iyi biliyor

Daltonlar gibi olduk hocam hangi baslik acilsa 3-4 kişi ordayiz

sayın hocalarım en son yazdığım da ne dedim . Bu yazıyı hazırlayan kişiye soracaklar ona göre bana resmi cevap gelecek
ben resmi başvuru yaptım ... Adam bana haklısınız dedi ama ben resmi cevap bekliyorum hocam dedim.
Eğer olumlu cevap gelirse herkes ilindeki MEM gösterir . Olumsuz cevap gelirse o zaman iş dava döner
8 yılla bir kademe deki gibi....

İş davaya dönerse herkes üyesi olduğu sendikaya başvursun . dava açsın haa sendikası sahip çıkmıyorsa o zaman düşünsün biraz neden üyeyim diyee...

Hocam insan kaynaklari haklisiniz dedigini soyluyosunuz ama devaminda ayni kisiye sorcaklar diyosunuz sizce o kisiye sorduklarinda farkli bir cevap gelecegini mi dusunuyosunuz yegiteke bile ayni cevabi yazmis hatta yegitek yazi yollucakken okullara orda bile mudahale etmisler ne diyeyim bunlara bilmiyrm allah islah etsin madem ole herseyi hatali yapan yegitekmi yada mustesarin imzasinin bulundugu btr yazisimi bunlar sakami insan cevap yazarken bile yanlis biliyo yegitek derken aslinda isin ucunun mustesara dayandigini bilmiyolarmi herkesin istifa etttiginden haberleri var saten dahada duzeltemiyorlarsa bitmistir bu is

Hocam ben durumu sözlü olarak anlatım. Müdür yardımcısını da örnek olarak gösterdim . Oda haklısınız dedi . Ama develtin dili resmidir. bende resmi cevap bekliyorum. Adamda yazıyı hangi bölüm hazırlamışsa oradan soracak . Konuştuğum kişi hamza beyin danışmanı durumu hem sözlü hemde yazılı olarak aktardım. Cevabı Sendikaya yollayacaklar. Yiğitek ben yolladım biliyorsunuz. İyi olan taraf ne artık her iki bölümünde haberi var en üst kademeden. Umarım olumlu sonuçlanır. Bizde burada paylaşırız... resmi belgeyi...

Olumsuz olursa herkes sendikasına başvursun... Dava açsın hangi madde ye göre görev verilmiyorsa .. o maddeyi iptal ettirsin.
8 yılla bir kademe işini de şuan sendika olarak biz takip ediyoruz. Meb ten gerekli cevabı aldık. İş dava ya kaldı... Davayı da açacağız yakında...

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri