İDEAL EĞİTİM-SEN KURULMUŞTUR...

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
Re: YENİ SENDİKAMIZ KURULMUŞTUR...

Dikkat ettim bazı arkadaşlar formu aktif olarak kullanıyor .. Süreklilik iyidir...

2. Dönemin herkese hayırlı olması dileğiyle hayırlı akşamlar

Küçükçekemce Sefaköy de kurs açmak isteyip te öğrenci bulamayan arkadaş varsa yada ders almak isteyen 3 sınıf verebilirim....

Yeni el ilanımız

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    229.8 KB · Görüntüleme: 572
  • 2.jpg
    2.jpg
    314.7 KB · Görüntüleme: 572

Kurs ile ilgili varsa başka düşünceniz söyleyin ekleyelim bakanlığa yollayacağım birazdan

Ekli dosyalar

• kurs.jpg
    kurs.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 575

yada eksik gördüğünüz sayın meslektaşlarım....

hocam ben eski sendikamdan istifa dilekçesini okula verdim. senin gönderdiğin üyelik formunuda verdim sen takip edersin artık :)

sefatetik' Alıntı:
Kurs ile ilgili varsa başka düşünceniz söyleyin ekleyelim bakanlığa yollayacağım birazdan
ellerine yüreğine sağlık sayın hocam. ben senin yerinde olsam, bu kadar zahmet çekip bu kadar hakarete uğrasam bu zümre için kılımı kıpırdatmazdım, sana 2 kat helal olsun diyorum. :alkis: :alkis: :alkis:

Arkadaşlar eğer BT cilerin sıkıntısı varsa o ilerde benim sıkıtım da olabilir. Bizim asıl terk etmemiz gereken bana dokunmayan yılandan vazgeçmememiz

Sendika üyelik kısmını bu ay KBS sisteminden bakacağım işlememişlerse okulla gerekli uyarıyı yaparız ....

Arkadaşlar an itibarı ile formda ki gözlemlerim doğrultusun da bakanlığa başvurumuz ulaşmıştır. bilginize
Burada yakınmak yerine ben nasıl bir şey yapabilirim ki MOBBİNG ten kurtulayım dememiz gerekir.
size yapılanlar mobbing tir. Unutmayın...

Hocam sizin Aydında yapılan uygulamadan haberiniz var mı? Bu dilekçenizde bundan bahsetmemişsiniz.

sefatetik' Alıntı:
Hocam bu konuda bana hangi mem ise bildirin özelden ben gerekli girişimde bulunayım. Hatta personel genel müdürlüğü ve orta öğretim genel müdürlüğünü arayayım cepten pazartesi günü kim açtırmıyor veya engel oluyorsa ...
Genel bir yazı yazayım destekleme ve yetiştirme genel müdürlüğüne diyeceğim ama geçen dönem ben bu konuda yazı yazıp gönderdim hatta ilçelerde tüm branşlarlardan kurs açılacak diye uyarı yazısı gitti .
ama en etkili yol size kim engel oluyorsa o ilin MEM 'ni bana özelden bildirin.
kimse den evvel Allah korkumuz yok.

Maaş karşılığı yazsın bakayım bana dava açar söke söke alırım. Hangi MEM se hocam bu işin yönetmeliği var kimsenin babasının mekanı değil orası kamu kurumu orada bulunan kişide kamu adına verilen kanun,yasa,yönetmelik kurallarına uymak zorunda vesselam....
Hocam Aydın Efeler Mem de böyle bir sıkıntı var. İnsan Kaynaklarının Malum yazısından sonra... Dilekçeyle başvuruyoruz aynı insan kaynaklarının yazısını bize gönderiyorlar...

sayın hocam ben zaten o yazıyı gördüm de dilekçeyi yazdım . Ama il bazında gerekli uyarıyı yapa bilmem için üyemizin o ilde olması gerekiyor. Onun için eğer bir sendikaya üye iseniz gidin sendikanıza başvuru yapın . Konuyu dillendirsinler ben yazıya istinaden ancak bu şekilde yazabilirim. Ki mem 'lerin bu konuda uyarılacağı söyleyebilirim...

Onun için bir sendika üye olurken üye olduğunuz sendika hakkınızı ne kadar koruyabilir. Ne kadar işin peşine düşer ona göre üye olun...

Sayın hocam da insan kaynaklarının yazısı genel bir yazı BTR ler kurs açsa bile ücret ödenmez diyor. Dilekçenizde bu konuyla ilgili bir yazı göremedim.

Bu konuda hamza beyle görüşmem gerekiyor. Görüşünce bilgilendiririm. Ama dediğim gibi özelde bu konu dava ya gider onun için sendikaya üye iseniz sendikanıza başvurun

.

Ekli dosyalar

• bt kurs.jpg
    bt kurs.jpg
    45.4 KB · Görüntüleme: 402

Sendika sitemize haber olarak koyacağım uygunsa yada daha iyi tasarım yapan biri varsa göndersin....

Son satirda yazim hatasi var hocam

sefa hocam mebe dilekçe yazdınız mı bu kursların durumu ile ilgili
yada biriyle konuştunuz mu?

İki gündür hamza beyi arıyorum . Sekreteri programda diyor.
Kanımca hamza bey sadece imzalamıştır. Konuyu dahi bilmiyordur
Neden derseniz hadi hafta içini anladık. Görev mesai filan da hafta sonuna açtırmamak tamamen saçmalık ki
Müdür yardımcılarının çoğu hafta sonu kurs açmış kanıtı ise bizim okuldaki müdür yarımcısı mesela
Kısacası bu konuda sıkıntı yorum farkı bence onuda hamza beyle görüşünce çözeceğiz işallah...

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri