Ücretsiz MS Office 2010, BBnet Gönüllü...

Kodla Büyü
Çizgi-Tagem hakkında bugüne kadar bilgi sahibi değildim. Tebrikler ve teşekkürler tüm çalışmalar için. :alkis:

Şu an bu etkinliğe katılacak vaktim malesef yok, eğer fırsat bulursam tabiki katılacağım :wink:

office 2007 yarışmasından verilen hediyeler eline ulaşan var mı acaba ?
yoksa ben adresimi mi yanlış verdim :cry:

toprak60' Alıntı:

Eğer kazandığınız MS Office 2010 seti ise onları gönderemedik. "Büyük şirket" işte :) Öyle hızlı olamıyorlar. Diğerleri gönderildi. Gülnaz hanımı arayabilirsiniz.

güzel hazırlanmış ama puanlama kısmında sıkıtı var galiba sonuçlar gözükmüyor....2007 belgeleri ulaşmadı sanırım bayram sonrası gelir

Niyazi SARAL' Alıntı:
toprak60' Alıntı:

Eğer kazandığınız MS Office 2010 seti ise onları gönderemedik. "Büyük şirket" işte :) Öyle hızlı olamıyorlar. Diğerleri gönderildi. Gülnaz hanımı arayabilirsiniz.

EĞİTİM SETİ kazanmıştım Niyazi Hocam
neyse belki de yoldadır
ilginiz için teşekkürler

Ben hediyelerimi aldım Çizgi Tagem ve Niyazi Beye teşekkür ederim (OFFICE2010+Antivirus prog+Tornavida(benim favorim))

hocam http://cizgi-tagem.org/default.aspx adresinde e-Kampüs Kaydı bölümünde kayıt olun. E-posta adresinize gelen maildeki linki tıklayın. http://cizgi-tagem.org/default.aspx saü üst köşede oturum açma bölümünden oturum açın ve orta menüde yer alan E-kampüs-Uzaktan Eğitimler linkini tıklayın. Bütün eğitimlere katılabilirsiniz. Dilerseniz Bilişim Öğretmeni iseniz kendinize ait sanal sınıf oluşturup öğrencilerinizi kaydedebilirsiniz.

Belgem elime bugün ulaştı. Paketin içinden de harika bir tornavida takımı çıktı. İnanın çok mutlu oldum. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

GezginN61' Alıntı:
Belgem elime bugün ulaştı. Paketin içinden de harika bir tornavida takımı çıktı. İnanın çok mutlu oldum. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

hocam tebrikler.

biz böyle mesajları okuyunca, haberleri duyunca mutlu oluyoruz.

Geri