Ücretsiz MS Office 2010, BBnet Gönüllü...

Kodla Büyü
Re: Ücretsiz MS Office Sertifika Programı!

Şu an katılınsa bt öğretmeni 1 ayda tamamlanabilir gibi gorunuyor...

faruk_inal' Alıntı:
Şu an katılınsa bt öğretmeni 1 ayda tamamlanabilir gibi gorunuyor...

20-30 saat veren her katılımcı başarılı oluyor bu programda... Üstelik zaman kısıtlması yaptığımız ve hediye sayısını düşürmediğimiz için birçok başarılı katılımcı ciddi hediyeler de alır.

ne zamandır bakıyorum 500 tamamlanacak diye ama artış miktarı çok az.Bence bilişim öğretmenleri bilişimden çok azalan ekderslerini düşünüyorlar.Bu eğitim sayeseinde ben kendime değişik bilgiler kattım.Arkadaşlar sizde kendinize birşeyler katın sadece adınız bilişim öğretmeni olmasın kendiniz olun...

Bende dün girdim. Eğitimler çok güzel emeğinize sağlık.

eğitimler çok güzel birde kendime saçma sapan işler çıkartmasamda bitirsem bu eğitimleri

Word kısmını sorunsuz tamamladım ama Excel bitiminde bir sorunla karşılaştım. Sistem yaptığım puanları görmüyor niyeyse :D Destek kısmı ile de görüştüm ama bir çözüm bulamadık. Sanırım başka bir bilgisayar bulup tamamlarım eğitimleri.

Beklenen sona geldik benim favorim tornavida geçen yıl okula gelmişti bir tane çok hoşuma gitmişti.İnşallah bu sefer kendime alacağım.

atmega16' Alıntı:
Beklenen sona geldik benim favorim tornavida geçen yıl okula gelmişti bir tane çok hoşuma gitmişti.İnşallah bu sefer kendime alacağım.

tornavida çok güzel ama benim gözüm laptop da :D

toprak60' Alıntı:
atmega16' Alıntı:

tornavida çok güzel ama benim gözüm laptop da :D

laptop benim hocam aman yanlış olmasın :D

Senın olsun hocam ama sadece 300 kişinin bitirmiş olması bence çok düşündürücü

niyazi hocam elinize sağlık çok güzel bir çalışma..
fakat maalesef bu olaydan 2-3 gün önce haberim oldu..
şu an word'ün giriş kısmını ancak bitirebildim..
hediye bütün eğitimleri ve sınavları bitirene mi yoksa sisteme dahil olanlara mı :D
eğer bütün eğitimleri bitirmemiz gerekiyosa rapor alıp eve gidip gece gündüz bitirmem lazım da :)

atmega16' Alıntı:
Senın olsun hocam ama sadece 300 kişinin bitirmiş olması bence çok düşündürücü

Haklısınız hocam, ben de sürekli eğitimi bitirenleri kontrol ediyorum. Sadece bu siteden arkadaşlar girip tamamlasalar binlerce kişi olması gerekirdi. Bir sürü ödül de olmasına rağmen pek ilgi göstermemiş olmaları kendi kayıpları, ne diyelim.

umaykut' Alıntı:
niyazi hocam elinize sağlık çok güzel bir çalışma..
fakat maalesef bu olaydan 2-3 gün önce haberim oldu..
şu an word'ün giriş kısmını ancak bitirebildim..
hediye bütün eğitimleri ve sınavları bitirene mi yoksa sisteme dahil olanlara mı :D
eğer bütün eğitimleri bitirmemiz gerekiyosa rapor alıp eve gidip gece gündüz bitirmem lazım da :)

@umaykut hocam biraz geç kalmışsın. Bugüne yetişmesi lazım. Bugün için bitirenler (500. kişiye kadar bitirenler) arasından çekiliş yapılacak yanılmıyorsam.

112 toprak60
numaramı aldım beklemedeyim :+1:

19 Ekım sonuclarına gore mod aldım ama bana umut yok ılk 15 sayıyı denedım 3 tane 169 cıktı sanslı sayı :)

excelde tüm sayıları mod alarak işlemi yaptım ben. Bize birşey çıkmadı galiba :D tekrarlanan sayılarla değişecek resmi sonuçları bekleyelim artık :)

Microsoft Office 2010 kazandım Niyazi Bey e ve çizgi tagem e teşekkürler.Diğer arkadaşlarada hediyeler hayırlı olsun.....

bende eğitim seti kazandım ordaki tabloya göre
emeği geçen herkese teşekkürler

16 ekim e bir dakika kala bitirdim, antivirüs ve tornavida olacak sanırım, başka hiç bir şey çıkmadı. hiç şansım yoktur zaten...
Buna da şükür tabiki..

bana birşey çıkmamış. numaram hiç bir yerde yok :(

1 yıllık dergi aboneliği kazandım. Niyazi Bey'e teşekkür ediyoruz yine katkılarından dolayı.

Bilgisayar denk gelmedi kısmet değilmiş artık.. 8)

bilgisayar bana da denk gelmedi bilgisayara ilk defa lisanlı program kuracam hemde office 2010 :)

belgeler ve hediyeler gönderildimi acaba ?

e-Kampüs Sanal Akademi’den Türkiye’de Bir İlk!

BBNet Bilişim Öğretmenleri katkılarıyla...Bu kadar Güncel ve Bu kadar Titizlikle Hazırlanmış… Gururla Sunuyoruz!

Microsoft Office 2010 Ücretsiz Sertifika Programı e-Kampüs Sayfalarımızda Açıldı, Tıklayınız!

Bu eğitim programı "Bilgisayar Okur Yazarlığı" olarak tabir edilen ve ECDL (European Computer Driving Licence), yani Avrupa Bilgisayar Yetkinlik Sertifikası paralelinde Microsoft Office programlarının detaylı eğitimini içermektedir. Bu eğitim bilişim eğitimi almayı hedefleyen giriş seviyesindeki katılımcılar için uygundur.
Çizgi Tagem'in bu eğitimi çeşitli eğitim kurumlarında çalışan gönüllü eğitimciler tarafından hazırlanmıştır. Bu eğitim yine topluma tamamen ücretsiz olarak açılmış ve isteyen herkesin istediği ortamda paylaşmasına izin verilmiştir.

Microsoft Office 2010 eğitimlerimizde Kelime İşlemci Word 2010 programı, Hesap Çizelgeleri Excel 2010 programı, Sunum Hazırlama PowerPoint 2010 programı, Veri Tabanları ve Dosyalama Access 2010 ve İletişim/Mesajlaşma Outlook 2010 ve Publisher 2010 programlarının didaktik bir biçimde asenkron sunulması amaçlanmıştır.

Gönüllü Danışman Hocalarımız:

teachers1.jpg

Bu eğitim, çok temel düzeyde dahi olsa bilgisayar bilgisi olan ve kendini geliştirmeyi hedefleyen tüm kullanıcılara açıktır. Sanal dersleri izleyerek ve sınavlara katılarak ücretsiz katılım belgesi alabilirsiniz. Bitime sınavlarına ve deneme sınavlarında gerekli başarıyı sağlayan kullanıcılarımıza, katılım belgeleri her ayın ilk haftasında kargo ile ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Geri