Ücretsiz MS Office 2010, BBnet Gönüllü...

Kodla Büyü

Niyazi SARAL

Seçkin Üye
Seçkin Üye
e-Kampüs Sanal Akademi’den Türkiye’de Bir İlk!

BBNet Bilişim Öğretmenleri katkılarıyla...Bu kadar Güncel ve Bu kadar Titizlikle Hazırlanmış… Gururla Sunuyoruz!

Microsoft Office 2010 Ücretsiz Sertifika Programı e-Kampüs Sayfalarımızda Açıldı, Tıklayınız!

Bu eğitim programı "Bilgisayar Okur Yazarlığı" olarak tabir edilen ve ECDL (European Computer Driving Licence), yani Avrupa Bilgisayar Yetkinlik Sertifikası paralelinde Microsoft Office programlarının detaylı eğitimini içermektedir. Bu eğitim bilişim eğitimi almayı hedefleyen giriş seviyesindeki katılımcılar için uygundur.
Çizgi Tagem'in bu eğitimi çeşitli eğitim kurumlarında çalışan gönüllü eğitimciler tarafından hazırlanmıştır. Bu eğitim yine topluma tamamen ücretsiz olarak açılmış ve isteyen herkesin istediği ortamda paylaşmasına izin verilmiştir.

Microsoft Office 2010 eğitimlerimizde Kelime İşlemci Word 2010 programı, Hesap Çizelgeleri Excel 2010 programı, Sunum Hazırlama PowerPoint 2010 programı, Veri Tabanları ve Dosyalama Access 2010 ve İletişim/Mesajlaşma Outlook 2010 ve Publisher 2010 programlarının didaktik bir biçimde asenkron sunulması amaçlanmıştır.

Gönüllü Danışman Hocalarımız:

teachers1.jpg

Bu eğitim, çok temel düzeyde dahi olsa bilgisayar bilgisi olan ve kendini geliştirmeyi hedefleyen tüm kullanıcılara açıktır. Sanal dersleri izleyerek ve sınavlara katılarak ücretsiz katılım belgesi alabilirsiniz. Bitime sınavlarına ve deneme sınavlarında gerekli başarıyı sağlayan kullanıcılarımıza, katılım belgeleri her ayın ilk haftasında kargo ile ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Re: Ücretsiz MS Office Sertifika Programı!

Güzel bir çalışma olmuş. Teşekkür ederiz. Dersleri izlemeye başladık sertifikamızı almak için... 8)

Çok güzel Niyazi bey. Fakat bizlerin dersini MEB kaldırmışken şu an bu çalışmanızla ilgilenemeyeceğim. İlgilenecek arkadaşlara gönderdim eğitiminizi. MEB Teknoloji çağında Bilişim Teknolojileri dersini müfredattan kaldırıyor. Kurulan o kadar laboratuar artık denetimsiz kalacak.
İyi çalışmalar.

çok sınav varmış ama yaaaa...çook zmn alırya bu

xorcistforyou' Alıntı:
deneme sınavını çözdükten sonra herhangi bir yerde başarıyla bitirdiniz yazmıyor sınavdan çıktıktan sonra.. nerden görebiliriz yada kayıt altına alınıyor mu bunlar..

Soldaki "Katılım ve Başarı" bölümüne giderseniz çok net bir biçimde herşeyi kontrol ettiğimizi görürsünüz. Ayrıca LMS programına tanımlanan özel sınıflarda öğrencilerinizin de ne yaptığını görebiliyorsunuz.

Aynen ben 4 deneme çözdüm yanlış soruları ilgili kişilere mail yoluyla bildirdim...

Teşekkürler, rica etsem bunları bize e-posta yaparak katkıda bulunsanız. Malum 1000 soru var ve sorun çıkması da çok tabii. Burayı kirletmesek...

Bizlerden birilerinin bu çalışmaya katkısını görmek çok güzel. Hazırlayan ve katkıda bulunun tüm arkadaşlara tşkler.

2007 linklerinide bekliyoruz Niyazi Bey...Her şey için teşekkürler :alkis: :alkis: :alkis:

Şu an katılım yapıyoruz. Ve bitimek üzereyim eğitimi. Bir sınav kaldı..
Bakalım çekilişler sonucunda şanlı olabilecekmiyiz...

bu eğitim süresi ne zamana kadar acaba? şu an tatildeyim malum :(

90,66 puanla 2.sırada eğitimi tamamladım.. Daha sonraki katılımcılar daha yüksek yaparsa sıralama değişebilir :)

Bu "yarışma" ilk 500 başarılı olan kişi tespit edilince bitecek. Tahmin ederim 4-5 hafta daha sürer. Hediyelerin detaylarını bu hafta vereceğim, en azından ilk 500'e eScan Virüs programı+Tornavida seti kazanacaklar. Chip Dergisi aboneliği 50 adet 1 yıllık. Bugün kesinleşti.

benimde bir tane katılım sınavı kaldı ...bu arada linkler için tşkrler

Office1' Alıntı:

Sevgili Kardeşim bu çalışma sadece ve sadece topluma bir katkı amacındadır. Esas olarak hedeflenen da Anadolu'da kısıtlı imkanlar ile meslek sahibi olmaya çalışan gençlerdir. Çizgi-Tagem sürecinde "Abi sen salak mısın neden bunu yapıyorsun?" sorusuyla veya "Mutlaka bir kancıklık vardır!" ön yargıları ile mücadele ettim ama hiçbir zaman BilgisayarBilisim.NET forumuna üye olabilmiş biri tarafından arkadan bıçaklanacağımı tahmin etmemiştim.

Bu hizmet için 9 bilişim öğretmeni gecelerini gündüzlerine kattılar sırf insanlara hzimet olsun diye. Nedir yani elde etmek istediğiniz? Aferin ise şimdiden aldınız. Lütfen silin o linki.

bende bitirmek üzereyim eğitimi çok güzel bir çalışma.biz bilişimcilerin zorlanmayacagı sınavlar ayrıca.en başarılı kişilere değil çekilişle verilecek ödüller böyle şeyler gereksiz!

Niyazi Beyin amacını hala anlayamayan insanlar için üzülüyorum.Lütfen linkten download yapmayalım

bende eğitimi bitirdim ilk bayan benm heralde :p

msmst2009' Alıntı:
Çok güzel Niyazi bey. Fakat bizlerin dersini MEB kaldırmışken şu an bu çalışmanızla ilgilenemeyeceğim. İlgilenecek arkadaşlara gönderdim eğitiminizi. MEB Teknoloji çağında Bilişim Teknolojileri dersini müfredattan kaldırıyor. Kurulan o kadar laboratuar artık denetimsiz kalacak.
İyi çalışmalar.
:alkis: :alkis:

İyi de Liselerde bilişim dersi hala duruyor ya da bilişim alanları. Meslek Liseleri bilişim alanı 10. sınıf paket programlar dersinde office konuları var. Bardağın dolu tarafını da görün.

Microsoft Office 2007 Eğitimimize Katılın, Kazanın!

Tamamen ücretsiz uzaktan eğitim programımıza katılıp başarılı olan ilk 500 kişi arasına girin ve çekiliş ile hediyelerimizden kazanın. Boş yok!

Katılan veya başarılı olan kaç kişi olursa olsun etkinliğimiz
15 Ekim 2010 tarihinde sonlandırılacak ve çekiliş yapılacaktır...

http://www.cizgi-tagem.org/e-kampus/education.aspx?key=office2010

Geri