(Ücretsiz) e-Kilit - Akıllı Tahta Koruma Yazılımı

Kodla Büyü
Total 360 programı yönetici flashının otomatik çalışmasını engellediği için programı kaldırma işleminde problem yaşamıştım ama Total360 ı devre dışı bırakınca problem düzeldi.

sayın hocam öncelikle emeğinize sağlık tşkler. ben şöyle bir sorunla karşılaştım ağda tahtaları göremiyorum. bazı tahtalarda güvenlik duvarı izni otamatik çalışırken bazılarında çalışmıyor. kendim eklemek istedim fakat programın yerini bulamadım.

Çok başarılı bir program. Emeğine sağlık. Mobil anahtar oluştururken öğretmen şifresini nasıl veriyoruz. Tam anlamadım orayı.
Hallettim hocam. Süper bir program. Teşekkürler

Son düzenleme:
sayın hocam öncelikle emeğinize sağlık tşkler. ben şöyle bir sorunla karşılaştım ağda tahtaları göremiyorum. bazı tahtalarda güvenlik duvarı izni otamatik çalışırken bazılarında çalışmıyor. kendim eklemek istedim fakat programın yerini bulamadım.
Hocam akıllı tahtalarda izin vermenize gerek yok. Ana programın kurulu olduğu bilgisayarda güvenlik duvarında izin vermeniz yeterli. Eğer başka bir antivirüs yazılımı varsa onda da izin vermelisiniz. Masaüstündeki kısayola sağ tıklayıp "Dosya konumunu aç" diyerek kurulu olduğu dizine gidebilirsiniz.

Mükemmel, harika, süper, çok başarılı bir çalışma olmuş tebrik ederim ellerinize sağlık hocam
-Duyuru olayı çok kullanışlı daha da gelişeceğini düşünüyorum.
-Öğretmen anahtarlarının engellenip silinebilmesi usb belleklerin öğrencilerin eline geçmesi durumuna karşı çok iyi bir önlem olmuş.
-Telefon uygulaması olayı zaten çok çok iyi bir özellik, anladığım kadarıyla daha da basitleştirilip geliştirilecek. Bu arada İOS uygulamasını dört gözle bekliyoruz.
-Ana bilgisayardan tahtanın tek tıkla kilidinin açılabilmesi çok çok iyi olacaktır ki anladığım kadarıyla bu güncelleme gelecek.
-En çok merak ettiğim ücretli olacak mı? Şahsi fikrim bu aşamaya kadar emek verilmiş bir programa az da olsa herkesin destek olması gerektiği. Kimsenin hayır diyemeyeceği makul bir ücreti emeğinizin karşılığı olarak kullanan her okul şimdiden vermeli diye düşünüyorum.
Bu güzel programı bizlere sunduğunuz için tekrar teşekkürler hocam...

Hocam akıllı tahtalarda izin vermenize gerek yok. Ana programın kurulu olduğu bilgisayarda güvenlik duvarında izin vermeniz yeterli. Eğer başka bir antivirüs yazılımı varsa onda da izin vermelisiniz. Masaüstündeki kısayola sağ tıklayıp "Dosya konumunu aç" diyerek kurulu olduğu dizine gidebilirsiniz.
ana bilgisayarda sorun yok diğer tahtaları görmüyo onlarda ne yapabilirim

Hocam tahtalar ve ana bilgisayarı aynı ağa bağlamalısınız. Kablosuz bağlantı, idare bilgisayarlarına giden kablolu bağlantı ve tahtalara giden kablolu bağlantı birbirinden farklıdır. Çözüm olarak tüm tahtaları ve yönetici bilgisayarı kablosuz olarak bağlayabilirsiniz. Kablolu olarak kullanmak zorundaysanız ana bilgisayar olarak öğretmenler odasındaki pc ya da akıllı tahtaya ana programı kurabilirsiniz.

Hepsi kablosuz mu hocam. Ya da hepsi kablolu mu.
Ana programın kurulu olduğu bilgisayarda bağlantıyı engelleyen vardır muhakkak hocam.

hepsi kablolu sadece 1 tahtayı gördü diğerlerini görmedi. kablosuzda denedim olmadı

Hocam o zaman görmeyen tahtalarda ağ bulma açık mı kontrol edebilir misiniz. Kısaca bilgisayarıma girin. Soldan Ağ yazan yere tıklayın. Kapalıysa ağ bulma kapalı diye uyarı verir. Uyarıya tıklayıp açın hocam

20181003_110652.jpg

Hocam resimdeki gibi ana bilgisayarı görmesi lazım. Sizde ağ ile alakalı bir durumdan dolayı görmüyor sanırım.
IMG_20181003_113809.jpg

sayın hocam öğretmene oluşturduğumuz usb anahtar okulda ki bütün tahtaları açabiliyor mu yoksa sadece bir tahtaya mı özel?

Yönetici olarak öğrtmenler bu odasındaki ET ye kurdum fakat bu tahta ağda diğer ET leri görmüyor ne yapılabilir

Bir haftadan beri bu programı kullanıyorum. Programın bana göre tek eksik yanı ios olmaması. Bunu da en kısa sürede bekliyoruz. Birde googleplay stor'a yükleme yaparsanız harika olur. öğretmenlere anlatmakta biraz zorlanıyoruz. Tekrardan emeğinize sağlık

Yönetici olarak öğrtmenler bu odasındaki ET ye kurdum fakat bu tahta ağda diğer ET leri görmüyor ne yapılabilir
Hocam öğretmenler odasındaki ET nin ismi rastgele üretilmiş bir isim ise ismini değiştirin. Örneğin OGRETMENET gibi.
İsim değiştikten sonra ana programda ayarlara girin ve kaydet tuşuna basın.
Yönetici diskinizi ana programın kurulduğu ET ye takın ve ana ekrandaki "yönetici diski" tuşuna basın.
Yönetici diskinizi diğer akıllı tahtalara takın.Açılan pencerede ayarları güncelle tuşuna basın ve akıllı tahtayı yeniden başlatın.

Bir haftadan beri bu programı kullanıyorum. Programın bana göre tek eksik yanı ios olmaması. Bunu da en kısa sürede bekliyoruz. Birde googleplay stor'a yükleme yaparsanız harika olur. öğretmenlere anlatmakta biraz zorlanıyoruz. Tekrardan emeğinize sağlık
Teşekkürler hocam.
Play store'a yakında yükleyeceğim hocam. Ancak şu an için iOS uygulama yayınlamak masraflı maalesef.

Elinize sağlık. Programı kullanıyorum. Sorum şu: Ana bilgisayardaki program diyelim ki silindi. Programı yeniden kurduk. Ama yönetici usb bellek tahtayı açmadı. Akıllı tahtadan programı nasıl kaldıracağız ve yeni programı kuracağız?

Şu an ücretsiz zaten şaşırmanıza gerek yok. Konuyu okumadan direk saldırıya geçmişsiniz. Malum yazılımın geliştiricisi siz misiniz bilmiyorum ama program geliştirme sürecinde harcanan emeğe saygı duymanızı beklerim.
Sizin programınız nasıldır bilmiyorum ama gördüğüm kadarıyla başka programları karalayarak kullanıcı arayışına girmişsiniz . Enerjinizi başka programları kötülemek için harcamak yerine kendi yazılımınıza verirseniz daha çok kullanıcınız olacağından eminim.
Emeğinize sağlık hocam ben çok beğendim gereksiz hiçbir şey yok kafa karistirmiyor. Bende kullanicam cuma kendi bilgisayarıma(Ana bilgisayar olarak) kurdum deneme amaçlı bir de akıllı tahtaya kurdum. Ana bilgisayarda akıllı tahtayı göremedim. Ana bilgisayar kablosuz bağlantı akilli tahta kablolu bu yüzden mi. Bide şarj aletimi kaybettim ana bilgisayari acamiyorum. Şimdi ne yapmalıyım?

programı nasıl kaldırabilirim hocam? tahta açılıyor bir sürü hata mesajı çıkıyor, tıkladıkça daha da artıyor mesajlar.

Emeğinize sağlık hocam ben çok beğendim gereksiz hiçbir şey yok kafa karistirmiyor. Bende kullanicam cuma kendi bilgisayarıma(Ana bilgisayar olarak) kurdum deneme amaçlı bir de akıllı tahtaya kurdum. Ana bilgisayarda akıllı tahtayı göremedim. Ana bilgisayar kablosuz bağlantı akilli tahta kablolu bu yüzden mi. Bide şarj aletimi kaybettim ana bilgisayari acamiyorum. Şimdi ne yapmalıyım?

Geri