Öğretmenlik Meslek Kanunu

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
Hocam taslağı inceledim rotasyon bu la uzman başöğretmenlik hava da kalmış... kağıt üzerinde var ama pratikte olması mümkün değildir

Bizle ilgili kanun çıkıyor ama bizden gizliyorlar kanunları. Oradan buradan duymaya çalışıyoruz.

şu sistemde ve ortamda eğitim birsen ve onun bastonu Türk eğitim sen hala çoğunluktaysa size / bize her şey müstehak acıyanı sevsinler ..şimdi iyi hızlanmaya bakın gargantua yutabilir aman diyeyim :))

Kanun taslağı nerede? Herkes bir seyler yazıyor ama ortada taslak yok🙄

Şimdilik Salı günü ortaya çıkan şu taslak var:

Şimdilik Salı günü ortaya çıkan şu taslak var:

Bakanlık sitesinde mevcut mu bu taslak?

Bu hafta da bitti meb sitesinde net bir belge okuyamadık.
-Bay Spock Atılganin warp hizini 10.0 çıkarın.Uzayda ışık yılı atlaması yapacağız.

Son düzenleme:
Cumhurbaşkanı Erdoğan:

"Öğretmenlik Mesleği ve Milli Eğitim Akademisi kurulmasıyla ilgili kanunun hazırlıklarını tamamladık. İnşallah yakında Meclisimizde görüşmeleri başlayacak."

Bu meclisde görüşme işi 1 hafta mi sürer?
Eylülde sizce video eğitimleri başlar mı?Bir başöğretmen olsam da 4080, 17inc, i9 asus rog alsam.

Asıl meseleyi kaçırıyor herkes. Bu taslak 20 Mayıs'ta çıktı konuşuldu bitti. Sonra 4 Haziranda tekrar patladı herkes buna yeni bir şey muamelesi yaptı. Bu nasıl başarıldi bunu kim yaptı .fiskiyeyi kim kırdı

Öğretmenlerin "sızdırılan" bilgiler hariç içerikten haberi yok(neden haberimiz yok, tam metin görmek istiyorum), sendikalar sadece dedikodu üzerinden bir şeyler paylaşıyor. Şunun şurasında 1 hafta kaldı, millet tatile gitsin de istifa diye kafa ütülemesinler, iki ay sonra unuturlar, kariyer basamaklarını da kazanım... Misss gibii.

Asıl problemleri göstermemek için seyirciyi başka noktaya yönlendirme.Kafalar bu tarafa dönmüşken ne kadar saçmalık varsa dikkat çeken oynat bakalım

Şu ebs ve tes e sallayanları anlamıyorum. Diğerleri ve muadilleri 80 sene ne kazanım sağladılar da bunlara sallıyorsunuz? Daha nöbet için bile kazanım elde edememişsiniz ki bunuda ebs yaptı.

Uzman ve baş öğretmenlik sınav döneminde Ankara da eylem yapan bilmem ne sendikası genel başkan yardımcısı ve avanesi sınava girip baş öğretmen-uzman öğretmen oldular, yani karşıyız deyip bizzat dahil oldular, kısaca alayı kolpacı bunların, hâla yok ebs yok tes... herkes kendi sendikasına baksın ve bence istifa etsin, Türkiye de iş kendi çıkarına dokununca cıyaklamalar başlıyor, samimiyetsizlik almış yürümüş...

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri