Zipgrade

Kodla Büyü
Bir defa başlayınca; 100 kağıdı geçse de, yarıda bırakmadıkça devam ediyor okumaya

Demo sürümünde bu sene ne kadar denediysem hep yanlış okuma yapıyor arkadaşlar. deneyen oldu mu bu sene arkadaşlar.

Ben 4 yıldır aşağıdaki kendi değişiklik yaptığım cevap anahtarını kullanıyorum. hiç bir sorum yok.zipgrade marka yazısını ve E şıkkını sildim.ad soyad türkçe yaptım
markasız- e şıkkı yok-AD SOYAD-CEVAP ANAHTARI.png

Son düzenleme:
1 üyelik aldık.

Okul olarak 60 öğretmen kullanıyor.

0 hata...

Sorunsuz uygulama...
hocam maşşallah 60 öğretmen. iyi birbirinizin verilerini karışıklıkla yanlışlıkla değiştirip silmiyorsunuz. 60 tane kullanmasını bilen öğretmen iyi denk gelmiş. sanırım. öğrenci ve sınıf listelerini herkes girmiyor.sadece okutmak için kullanıyorlar

Eğer sonuçları analiz etmek, veri tabanında saklamak isterseniz kendi yapmış olduğum excel dosyamı da paylaşabilirim.

Optik Paylaşım Kodu : Rw8S54bR

Bu kodu kullanarak hazırlamış olduğum optiği kullanabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• 20 Optik-2.rar
    8.2 MB · Görüntüleme: 57
Ben bugün satın aldım,tavisyem bu yönde online testte hazirlayabiliyorsun.74 TL tuttu.tum seneyi düşünürsek insAllah kardayim.

Sınav kağıtlarımda genelde 2 sütun kullanıyorum. Optik formu küçülttüğümde okur mu?

Arkadaşlar ücretsiz olarak ABC Optik var ve çok daha başarılı. Uzun zamandır kendim kullanıyorum ve tavsiye ederim.

okurken cep telefonu internete bağlı olmasına gerek yok değil mi?

Birde synchı nasıl devre dışı bırakırız, istatistik istemiyorum

Geri