youtubea erişimin engellenmesi..

Kodla Büyü
Bu kademedeki devlet görevlerinin gizli konuşmalarını dinlemek ve servis etmek elbette vatana ihanettir ancak yoktan bahaneler yaratarak bu vatan evlatlarının kanına canına mal olacak işlere girişmek de affedilebilecek bir olay değildir.

piluşum' Alıntı:
ozlem22' Alıntı:
tüm bunlara rağmen yine bir sürü oy alıcaklar en çok da ona üzülüyorum ben..
Bende size üzülüyorum yapılan hizmetleri kör gözünüz görmediği için.

herşey o kadar açık ve net bir şekilde ortaya serilmişken,(sadece bu son tape değil hepsinden bahsediyorum) hala birşeyleri görmüyorsanız kör olan sizsiniz.. aptal yerine konmak, kandırılmak, yolla köprüyle gözlerinizin boyanması hoşunuza gidiyorsa bişey diyemem tabii :++:

piluşum' Alıntı:
ozlem22' Alıntı:
hocam senin ülkenin MİT i savaş toplantısı yapıyor bu dinleniyor, herkesle paylaşılabiliyor.anladın mı?

Devletin güvenliği için bu kayıtların ortaya dökülmesi çok tehlikeli. Ancaaak illegal kayıt diye, dinleyip düşünmeyecek miyiz? Kayıtları dinleyince benim aklıma hemen pkk'nın yaptığı eylemlerin hepsinin de pkk tarafından yapılmadığı ihtimali geldi. Onca vatan evladının boş yere siyaset uğruna ölme ihtimali geldi...

Şu an başbakanlık koltuğunda rte değil bahçeli, kılıçdaroğlu, kamalak vs vs her kim olsaydı bugün yayınlanan tapeler Türkiye düşmanlığıdır...

Durduk yere heyecan için kimse savaş düşünemez, ortada milli güvenliği tehdit eden bir durum varsa, ki zaten var... devlet, silahlı kuvvetler, istihbarat elbette boş durmayacak...

halen işid'i muhalif grup sanan insanlarımızın bu durumu anlamamaları doğaldır...

okanformula' Alıntı:
Devletin güvenliği için bu kayıtların ortaya dökülmesi çok tehlikeli. Ancaaak illegal kayıt diye, dinleyip düşünmeyecek miyiz? Kayıtları dinleyince benim aklıma hemen pkk'nın yaptığı eylemlerin hepsinin de pkk tarafından yapılmadığı ihtimali geldi. Onca vatan evladının boş yere siyaset uğruna ölme ihtimali geldi...
okan hocam bu gezi olaylarında herkesin aklına gelen şeydi evet size hak veriyorum

Engellendimi youtube :?:
Yani tamamenmi giremiyoruz???
Dışardanmı müdahle ediliyor yani...Kusura kalmayın dün akşamdan bu yana netten uzağımda???

ozlem22' Alıntı:
piluşum' Alıntı:
ozlem22' Alıntı:

herşey o kadar açık ve net bir şekilde ortaya serilmişken,(sadece bu son tape değil hepsinden bahsediyorum) hala birşeyleri görmüyorsanız kör olan sizsiniz.. aptal yerine konmak, kandırılmak, yolla köprüyle gözlerinizin boyanması hoşunuza gidiyorsa bişey diyemem tabii :++:
Madem yapılan hizmetler köprüler hızlı trenler göz boyama hızlı trene binmeyin at arabası ile memleketinize gidin. Köprüleri kullanmayın.

Hain hainligini yapacak ama bu nasil bir malliktir ki sen guvenlik onlemini alamiyorsun? Savas cikarmak icin 10 tane bahane ariyorlar. Yok kendi memleketimize fuze atalim, suleyman sah turbesine gostermelik saldiri duzenleyelim vs. Yahu suriye,irak,iran bu 3 ulke pkk yi kurmadi mi. Pyd suriyede degil mi sen daha neyin savas sebebini bekliyorsun. Bu kaydi cekende, servis edende, o konusmalari ypanlarda, bu konusmalarda ne var ki canim diyenlerde vatan hainidir.

................................

Son düzenleme:
..............................

Son düzenleme:
piluşum' Alıntı:
ozlem22' Alıntı:
piluşum' Alıntı:
ozlem22' Alıntı:

Madem yapılan hizmetler köprüler hızlı trenler göz boyama hızlı trene binmeyin at arabası ile memleketinize gidin. Köprüleri kullanmayın.

sizinle daha fazla muhattap olamicam çünkü gülmekten alamıyorum kendimi :D ben zaten binmiyorum hızlı trene filan, buyrun siz binin ;)

................................

Son düzenleme:
Bugüne kadar çıkan kasetlerde;

-Milyon dolarları dağıtacak yer bulamadılar
-Bu milletin a.k
-Bakara suresiyle dalga geçtiler.
-Devlet kendi eliyle, kendine saldırarak vatan evlatlarını savaşa sürmeyi düşündüler. Ve daha niceleri.

Amaaan boşver bunların hepsi montaj, o kadar yol köprü yapıldı.

Senin dış borcun katlanmış, senin sağlık, eğitim sistemin çökmüş. Kimin umrunda. Yol köprü yaptılar ya.

Bunlardan başkasını seçersende at arabasına bineriz, mazallah. Aman aman durmak yok yola devam...

Kim ne derse desin uzun adam bana kılıçtaroğlu ve bahçeliden daha samimi vede daha lider geliyor. İster sevin ister sevmeyin.

piluşum' Alıntı:
Kim ne derse desin uzun adam bana kılıçtaroğlu ve bahçeliden daha samimi vede daha lider geliyor. İster sevin ister sevmeyin.

liderlik ayrı bir şey.. bana da öyle geliyor. ancak ben bahçeli veya kılıçtaroğlunun kendi toprağını yada askerini vurduracağını sanmam :tr: :tr:

papakaa' Alıntı:
piluşum' Alıntı:

liderlik ayrı bir şey.. bana da öyle geliyor. ancak ben bahçeli veya kılıçtaroğlunun kendi toprağını yada askerini vurduracağını sanmam :tr: :tr:
hocam sana helal olsun yorulmuyorsun laf anlatmaya devam ediyorsun...

.................................

Son düzenleme:
the_korsan' Alıntı:
Şu an başbakanlık koltuğunda rte değil bahçeli, kılıçdaroğlu, kamalak vs vs her kim olsaydı bugün yayınlanan tapeler Türkiye düşmanlığıdır...

Durduk yere heyecan için kimse savaş düşünemez, ortada milli güvenliği tehdit eden bir durum varsa, ki zaten var... devlet, silahlı kuvvetler, istihbarat elbette boş durmayacak...

halen işid'i muhalif grup sanan insanlarımızın bu durumu anlamamaları doğaldır...
:+1:

Adamlar açık açık savaş için sebep arıyor okadar gözleri dönmüşki kendi kendilerini bombalayacaklar. Bir ara muhalifler sürekli Esed kimyasal sillah kullanıyor diyorlardı birleşmiş milletler araştırmaya gidiyor rapor çıkıyor meğer silahları muhalifler kullanıyormuş. Bizimkilerde aynı yolu seçmiş...gider ayak ülkeyi savaşa sokun hadi gözüm az daha gayret.

the_korsan' Alıntı:

madem öyle yurt dışından erişim hala açık. içerde halkın tapenin içeriğini bilmesinden doğal bir şey yok. ulusal tehditse yurt dışından erişim engellensin.

hasari' Alıntı:
Adamlar açık açık savaş için sebep arıyor okadar gözleri dönmüşki kendi kendilerini bombalayacaklar. Bir ara muhalifler sürekli Esed kimyasal sillah kullanıyor diyorlardı birleşmiş milletler araştırmaya gidiyor rapor çıkıyor meğer silahları muhalifler kullanıyormuş. Bizimkilerde aynı yolu seçmiş...gider ayak ülkeyi savaşa sokun hadi gözüm az daha gayret.
Haklısın kardeşim...

papakaa' Alıntı:
the_korsan' Alıntı:

madem öyle yurt dışından erişim hala açık. içerde halkın tapenin içeriğini bilmesinden doğal bir şey yok. ulusal tehditse yurt dışından erişim engellensin.
Sen de haklısın kardeşim...

Bu akp seçmeninin gözünü açacak olan olay ne acaba. RTE çıksa "yaptım ulan hepsini yaptım, savaşın çıkması için komple düzenlenmesi talimatını da ben verdim" dese, helal olsun başbakanımıza diyecekler var.

Geri