Yeni: FATİH Projesi 2. Faz Eğitimleri

Kodla Büyü
vasatmusti' Alıntı:
Bu faaliyete uzaktan katıldık sınavı yaptık başarılı olduk ama katılmadı olarak görünüyor. Hizmetiçi sayfasında kişi kartında bu şekilde görünüyor. Katılan varsa sizde de aynısı mı görünüyor?

FAALIYET_NO FAALIYET_ADI BAS_TAR BIT_TAR FAALIYET_TURU KATILIM_DURUMU MAZERET_DURUMU DEVAMSIZ_GUN ACIKLAMA
2015000223 FATİH Projesi Eğitmen Eğitimi Güncelleme Kursu (UZAKTAN EĞİTİM OLARAK YAPILACAKTIR) 23/02/2015 08/03/2015 Merkezi Katılmadı Mazeretsiz

Aynen hocam bende katılıp başarılı olduğumu biliyorum. Ama bende de sizin ki gibi katılmadı mazeretsiz olarak görünüyor. Sebebini merak ettim doğrusu. Acaba her gün girmek falan mı gerekiyordu sisteme? Bilen var mı bununla ilgili bir şeyler?

Aynı sorun bende de var yeni eklenen kişi kartı kısmında kursu başarı ile bitirmeme rağmen mazeretsiz katılmadı ibaresi var :(

Hocam ben daha dün milli eğitim müdürlüğüne gittim aynı sebepten dolayı katıllmadı mazeretsiz yazıyordu. Bu eğitim merkezi olduğu için bakanlık tarafından mebbis sistemine işleniyormuş. işleme işlemide 6 ayda yapılıyormuş takip edilip 6 ayda işlenmezse o zaman tekrar milli eğitim müdürlüğüne müracat etmk gerekiyormuş.

yasar50' Alıntı:
Hocam ben daha dün milli eğitim müdürlüğüne gittim aynı sebepten dolayı katıllmadı mazeretsiz yazıyordu. Bu eğitim merkezi olduğu için bakanlık tarafından mebbis sistemine işleniyormuş. işleme işlemide 6 ayda yapılıyormuş takip edilip 6 ayda işlenmezse o zaman tekrar milli eğitim müdürlüğüne müracat etmk gerekiyormuş.

teşekkürler hocam bilgi için yalnız bu altı ay meselesi kurs bitiminden itibaren mi yoksa ne zamandan itibaren geçerli olacak acaba? kurs biteli 7 ay oldu zaten :|

Arkadaşlar çalıştığım ilçede tek v2 eğitimi alan fatih eğitmeniyim. benim bildiğim kadarıyla ilçe de 2 faz eğitimi hiç planlanmadı. ilçeye gidem de ben yapam dedim. şube müdürü " 2 faz eğitimlerine başlayın diye bi resmi yazı gelirse biz seni ararız " gibi bir ifade kullandı. ebitefo arkadaşlar da güya gelmiş benim kurs verebileceğimden bahsetmişler falan. şimdi bu 2. faz eğitimleriyle ilgili resmi yazı olayını soracam elinde olan gönderiversin hiç değilse sayı ve tarihini diyiversin de ebitefo arkadaşları yormadan işimi halledeyim :(

Sayin hocam
Her ilin ilgili yazisi baz alinarak eğitimleri veremeniz gerek.ektedir. şayet eğer egotim vermek istiyorsanız ve il fatih projesi koordinatörü de vermenizi istiyorsa bununla ilgili yazi zaten onlarda bulunuyor ve sizin hangi işlemleri yapmaniz gerektiğini soyleyecektirler
Kolaylıklar dilerim.

aydınDr' Alıntı:
Sayin hocam
Her ilin ilgili yazisi baz alinarak eğitimleri veremeniz gerek.ektedir. şayet eğer egotim vermek istiyorsanız ve il fatih projesi koordinatörü de vermenizi istiyorsa bununla ilgili yazi zaten onlarda bulunuyor ve sizin hangi işlemleri yapmaniz gerektiğini soyleyecektirler
Kolaylıklar dilerim.
evet hocam bizim ilçeden sorumlu ebitefolar vermemi istiyorlar çünkü il büyük okul çok eğitim verecek eleman yok. o yüzden zaten onların lafıyla ilçeye gittim kendimi tanıttım ama sorun şu ilçe de 2. faz eğitimi verilmemiş durumda fakat verildi zannediyorlar. bakanlık bize kursların verilmesi diye yazı gönderince biz sizi arayalım diyorlar. yani bakanlığın gönderdiği yazı muhtemelen üzerinden çok zaman geçtiği için unutulmuş o yüzden tarih ve/ veya sayı lazım. böylece ben de diyebiliyim ki size zaten sorduğunuz yazı falanca tarih de geldi.

Geri