Yeni Etkileşimli Tahta Koruma Sistemi

Kodla Büyü
yahil' Alıntı:
hocam tele apk yı kurdum çalışıyor sorum şu herhangi bir öğrenci play storedan programı indirip teline kursa tek engelimiz aktivasyon kodu dimi ilk karkateri öğrense tüm tahtaları açabilirmi
öğretmen teline apk yı kurduktan sonra her gittiği sınıfta tahta kodunu girmeli mi branş öğretmeni 15 sınıfa giriyoe gibi
Açamaz hocam. Çünkü mobil aktivasyon kodu Ana sunucu aktivasyon kodunun ilk 5 hanesi. yani sunucunun olduğu bilgisayara oturup öğrenmesi lazım. ayrıca her kuruma ayrı kod verildiği için imkansıza yakın bir ihtimal.

şimdilik sadece bir tahtada deneme yaptım telefon üzerinden gayet güzel çalışıyor ama tahtayı her kilitleyip açtığımda dosya gezgini penceresini acıyor sürekli aç kilitleme yapınca bir sürü pencere acık bırakıyor... birde telefondan programı kapattığımızda tahta açıkken tahtanın mobil anahtar kodunu nasıl öğreneceğiz aklımızda mı tutmamız gerekiyor tekrar kilitlemek için

alpi' Alıntı:
şimdilik sadece bir tahtada deneme yaptım telefon üzerinden gayet güzel çalışıyor ama tahtayı her kilitleyip açtığımda dosya gezgini penceresini acıyor sürekli aç kilitleme yapınca bir sürü pencere acık bırakıyor... birde telefondan programı kapattığımızda tahta açıkken tahtanın mobil anahtar kodunu nasıl öğreneceğiz aklımızda mı tutmamız gerekiyor tekrar kilitlemek için
hocam o yeni pencere açmasının sebebi windows 8 deki metro penceresine bulduğum bir çözüm. aksi takdirde metro ui yi kapatamıyorum. (windows 8.1 başlangıç menüsü)
Hocam Kilidi açtıktan 40 -45 dk sonra tahta otomatik kilitleniyor. aslında güzel bir eksikliğe değindiniz. ya bunun için tahtanın sol tarafında sürekli kodu göstereceğiz, ya da android app kaydedecek. tercih yapalım ikisinden birinde

Android App güncellendi.

Sunucu yazılımı güncellendi
et yazılımı güncellendi.

Otomatik olarak güncellenecektir.

hocam hepsini güncellemşsin biz sunucu kurulumunu yada tahdakileri yendien kurmak gerekirmi

Hocam tahtalarda programi kullanirken ana sunucu acik olmak zorunda mi yada nezan acik olmali

Sunucuda ve tahtalarda time freeze kullanıyorum. Sunucuda c:/programdata/etks klasörünü hariç tuttum. Güncellemelerde sorun olmaması için yeterli mi?Akıllı tahtalarda da hariç tutmamız gereken klasör var mı? Teşekkürler.

rzksy' Alıntı:
Sunucuda ve tahtalarda time freeze kullanıyorum. Sunucuda c:/programdata/etks klasörünü hariç tuttum. Güncellemelerde sorun olmaması için yeterli mi?Akıllı tahtalarda da hariç tutmamız gereken klasör var mı? Teşekkürler.
Evet var.pm yolladım

sayın hocam et lere gönderdiğimiz duyuru veya resimler kaç saniye kalıyor bu duyurular manuel kapansa daha iyi olur gibi

Hocam sabit ip olayı ilerde problem çıkartabilir.. Okullara sabit ip vermeyin diye yazı gelmişti...
Otomatik ip ile reset atma ihtiyacı olmadan stabil çalışırsa çok güzel olur...
Bir de ücretli olduğunda BBNET üyelerine özel indirim de hoş olur..
Emeğiniz ve çalışmanız için tebrikler :alkis:

mas1961' Alıntı:
Hocam sabit ip olayı ilerde problem çıkartabilir.. Okullara sabit ip vermeyin diye yazı gelmişti...
Otomatik ip ile reset atma ihtiyacı olmadan stabil çalışırsa çok güzel olur...
Bir de ücretli olduğunda BBNET üyelerine özel indirim de hoş olur..
Emeğiniz ve çalışmanız için tebrikler :alkis:
Hocam ben 3 aydır kullanıyorum
Şimdilik sıkıntı yok. Aslında dediğiniz olay yazılımın içinde vat ama meb sunucu paketleri filtrelediği için Fatih ağında çalışmıyor. Yine de bir yolunu bulmaya çalışırız.

Yeni versiyonun deneme sürümünü yükledik.Gayet başarılı,cep telefonundan kontrol mükemmel olmuş.Windows 10 ve 8 deki sorunlara da Tek kelime ile ilaç olmuş.Emeğinize sağlık hocam.
Dipnot: Mobil Uygulamanın iOS versiyonunu da bekliyoruz hocam.iphone kullanıcıları isyan etmesin sonra. :)

mrchipset' Alıntı:
Yeni versiyonun deneme sürümünü yükledik.Gayet başarılı,cep telefonundan kontrol mükemmel olmuş.Windows 10 ve 8 deki sorunlara da Tek kelime ile ilaç olmuş.Emeğinize sağlık hocam.
Dipnot: Mobil Uygulamanın iOS versiyonunu da bekliyoruz hocam.iphone kullanıcıları isyan etmesin sonra. :)
Hocam iphone için de çalışmalara başlayacağım. Teşekkür ederim. Eğer konfigürasyon sorunsuz yapılırsa program güzel çalışıyor.

Geri