Yeni BTR belgemi aldım

Kodla Büyü
muratci' Alıntı:
Lisede hazirlik okudum. Unvde mesleki ingilizce dersi aldim. Kpds den yeterli bir puanim var. Neden ingilizce dersi vermeyeyim.
Bu durumda kpds, yds, uds puani belli seviyede olanlar ingilizce ogretmenleriyle dersleri paylassin program ve norm ona gore hesaplansin.

Zaten zamanında, üniversitede 40 kredilik İngilizce dersi alan Almanca ve Fransızca öğretmenleri İngilizce öğretmeni olarak atanmadı mı bu ülkede?

AKADEMİA' Alıntı:
karinca_52' Alıntı:
Keşke bizede 1 hafta mat. kursu verselerde matematik öğretmeni olsak

Ahh ah keşke. Koşa koşa giderim arkamda bıraktığım ne Cat5 kablolarına, ne Modeme, ne Bilgisayara, ne RJ45'e ne de penseye, hatta yazıcıya, kartuşa, ve tatta kotrol kalemine, tornavidaya bile dönüp bakmam. :lol: :lol:

Hoacam kursa ne hacet sınavını açsınlar %90 nımız kazanır.

bayram840' Alıntı:
AKADEMİA' Alıntı:
karinca_52' Alıntı:
Keşke bizede 1 hafta mat. kursu verselerde matematik öğretmeni olsak

Ahh ah keşke. Koşa koşa giderim arkamda bıraktığım ne Cat5 kablolarına, ne Modeme, ne Bilgisayara, ne RJ45'e ne de penseye, hatta yazıcıya, kartuşa, ve tatta kotrol kalemine, tornavidaya bile dönüp bakmam. :lol: :lol:

Hoacam kursa ne hacet sınavını açsınlar %90 nımız kazanır.

aynen :+1:

Arkadaşlar geçen tesadüfen baktım.İl Bt koordinatörü Tarihçi,il Eğitici Btr ise biyoloji branşlarındanmış.Çok şaşırdım ben Bilgisayarcı olduklarını sanıyordum.

yataylimit' Alıntı:
muratci' Alıntı:
Lisede hazirlik okudum. Unvde mesleki ingilizce dersi aldim. Kpds den yeterli bir puanim var. Neden ingilizce dersi vermeyeyim.
Bu durumda kpds, yds, uds puani belli seviyede olanlar ingilizce ogretmenleriyle dersleri paylassin program ve norm ona gore hesaplansin.

Zaten zamanında, üniversitede 40 kredilik İngilizce dersi alan Almanca ve Fransızca öğretmenleri İngilizce öğretmeni olarak atanmadı mı bu ülkede?

Dert yandığına bakarmısın. Kendinde Başka alanda okumuş BAMBAŞKA bir işe soyunmuşsun. Ben 10 senelik BT Öğretmeniyim Kaç okulda norm olmasına rağmen müdürün yandaş BTR cileri sayesinde norm açtırmadıklarını gördüm.

Bu sıkıntıyı çeken birisi olarak kesinlikle belgeli BTR ciyim diyenlere karşıyım.

Deveye sormuşlar boynun neden eğri nerem doğruki demiş.

cepola' Alıntı:
yataylimit' Alıntı:
muratci' Alıntı:

Dert yandığına bakarmısın. Kendinde Başka alanda okumuş BAMBAŞKA bir işe soyunmuşsun. Ben 10 senelik BT Öğretmeniyim Kaç okulda norm olmasına rağmen müdürün yandaş BTR cileri sayesinde norm açtırmadıklarını gördüm.

Bu sıkıntıyı çeken birisi olarak kesinlikle belgeli BTR ciyim diyenlere karşıyım.

Deveye sormuşlar boynun neden eğri nerem doğruki demiş.

Hangi alana soyunacağımı sana mı soracaktım??? Devlet böyle bir kurs açmış, girip belgemi almışım, torpil-kayırma vs. olmadan da görevime başlamışım.

Senin verdiğin örnekte norm açması gerekiği halde, arkadaşına torpil geçmek için normu açmayan müdür ve bundan istifade eden yandaş arkadaşı suçluyken sen onları şikayet etmek yerine gelmiş diğer BTR öğretmenlerini ve sistemi suçluyorsun. Bu pireye bakıp yorgan yakmaktır.

Ha ben yasal olarak senin bir okula atanmanın önünde engelsem gel o zaman konuş. Ha yok, yasal olmayan uygulamalar yapılıyor diyorsan git o uygulamaları yapanlarla uğraş

Geri