Yeni Bakan Yardımcısı Böte Bölüm Başkanlığı Yapmış

Kodla Büyü

hakanotuken

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Hayırlısı inşallah. Sabahtan itibaren haberlerde okullar açılacak mı manşetleri atılır. :)

Hacettepe Bote de okur iken dersimize giriyordu. Dersini ip ile ceker idik. Umarim alanimiz icin hayirlisi olur.

Hayırlısı olsun.Bu bakan da artık bilişime önem verir herhalde.Teknik alandan geliyor.

Son düzenleme:
Çok hayal kurmaya gerek yok hocam. Müdür benim BT sınıfını kapatıyor diye isyan eden bir BT öğretmeni arkadaşın, x zaman sonra müdür olarak gittiği okulda ilk iş BT sınıfını kapattığına şahit oldum ben...
:D bürokrasi işte böyle bir şeydir.

MEB de bu saatten sonra herhangi bir şeyin olumlu anlamda değişeceğine, düzeleceğine dair bir ümidim yok. Prof da olsa akademisyenler devlet okullarının halinden bihaber.

Eğitim politikalarını belirlemede bakanın da bir etkisi yok zaten. Yeni öğretmen atamaları, derslik-bina eksikleri ve gerekli teknik araç gerecin alınması yenilenmesi için bütçeden ayrılan para ihtiyaçtan çok uzak. Vatandaşa şirin görünmek için sınıf geçme ve disiplin yönetmeliklerinde değişiklik yapılmıyor. Bakana da çiçekli böcekli açılışlar, kimseye faydası olmayan hayali projeler dışında yapacak bir şey kalmıyor.

Bt sınıfı nasıl kapatılır yahu, nasıl kapatabilir müdür, direnmek ,her şeyi göze alıp kapattırmamak lazım.

Hacettepe Bote de okur iken dersimize giriyordu. Dersini ip ile ceker idik. Umarim alanimiz icin hayirlisi olur.

Kesinlikle haklısın hocam. Derslerimiz eğlenceli, zevkli geçerdi. Hacettepe BÖTE'nin kurucu başkanıdır Petek hocam. Kesinlikle çok değerlidir, hem akademisyen olarak, hem de kişilik olarak.

Bana kalırsa BTE derneği veya bir grup arkadaşla BT öğretmenlerinin sorunlarını ve çözüm önerilerini anlatan dosya ile bu hanfendiye ulaşmak.

Ziya Selçuk kendi zümresini (rehberlik) hiç ezdirmedi. Çıkardığı yönetmeliklerle onlara sahip çıktı.

Umarım bakan yrd. BT konusunda duyarsız kalmaz.

bende pek umutlu değilim ama yinede değersizleştirmeye gerek yok,iyi düşünelim iyi olsun, inşallah diyelim.
inşallah kodlamayı çayın içerisinde eritmeye devam etmezde şekeri direk çocuklara dağıtır, bizde çocuklarda sevinir şeker bayramı kutlarız.:rolleyes:

Geri