Yeni B.T. Rehber Ders Programı

Kodla Büyü

faruk8542

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
bunun gibi bişeymi olacak şimdi? :eek:

YOKSAM BUNUN GİBİMİ HANGİSİ?

YOKSA YOKSAM BÖYLEMİ??

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    49.4 KB · Görüntüleme: 2,420
  • Adsız2.jpg
    Adsız2.jpg
    61.2 KB · Görüntüleme: 2,100
  • 3.jpg
    3.jpg
    56.9 KB · Görüntüleme: 1,612
NORM OLAYIDA BÖYLELİKLE ÇÖZÜLMÜŞ OLUYOR,
HAFTALIK DERS ÇİZELGESİNDE BT REHBERLİĞİ OLARAK GÖZÜKECEK YANİ DERS SAATİ GİBİ YANİ 30SAAT DERSİN VARMIŞ GİBİ GÖZÜKECEK
NEDEN NORM OLAYI ÇÖZÜLMEDİ DENİYOR....

BİRDE İKİLİ ÖĞRETİM YAPILAN OKULLARDA 2 ÖĞRETMEN GÖREVLENDİRİLİCEK DENİYOR İKİSİDE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ OLACAKTIRDEMİYOR, İSTEKLİSİ ÇOK OLUR BU BT REHBERLİĞİNİN MERAK ETMEYİN

Aynen oyle olacak hocam :) haftada 30 saatlik ders programimiz olacak. tekli ogretimde 8:30 baslama saatimiz ve 14:30 bitis saatimiz olacak hayirli olsun hepimize:)

SANA KAÇSAAT BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ DERSİN VAR DEMİYOR GÖREVLENDİRİLME SÜRESİNCE HAFTALIK DERS ÇİZELGESİNE BT REHBERLİĞİ YAZILACAK

4 yıldır ben bu yazılanları uyguluyordum zaten, benim için değişen bişey yok, yazılanlardan daha kötü durumda olanlarımız, çalışanlarımız tadını çıkarın, hayırlı olsun değişiklik... :+1:

kemalkarademir' Alıntı:
BİRDE İKİLİ ÖĞRETİM YAPILAN OKULLARDA 2 ÖĞRETMEN GÖREVLENDİRİLİCEK DENİYOR İKİSİDE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ OLACAKTIRDEMİYOR, İSTEKLİSİ ÇOK OLUR BU BT REHBERLİĞİNİN MERAK ETMEYİN

Görevlendirilecek demiyor görevlendirilebilecek deniyor. O zaman idare bunu farklı yorumlayabilir. Başka görevlendirceğimiz bt öğretmeni yok deyip 8-5 okuldasın da diyebilir.

kemalkarademir' Alıntı:
SAYIN HOCAM İKİ SATIR ALTINDA 2 ÖĞRETMEN GÖREVLENDİRİLECEK DİYOR DİKKAT

En fazla 2 öğretmen diyor yani 1 öğretmen de görevlendirebilir. Bu hoşuma giden bir şey değil maalesef bazı yerlerde idareciler böyle yorumlayacaklar. Yoksa benim de gönlümden geçen 2 öğretmen.

YOKSA BÖYLEMİ OLACAK

Ekli dosyalar

• Adsız2.jpg
    Adsız2.jpg
    61.2 KB · Görüntüleme: 579
faruk8542' Alıntı:
YOKSA BÖYLEMİ OLACAK
Kaçırdığınız bir detay, sizin yaptığınız program ikili öğretim yapan okullar için geçerli. Evet idare isterse böyle bir program yazabilir ama işler eskisi gibi değil. Eskiden 8-5 okuldaydın ve o saatler arasında da aktif olarak yapman gereken işleri yapman gerekiyordu. Ama artık programın belli. Mesela yaptığın programa göre 4 saat BT rehberliğin mi var. O 4 saat çalışırsın aradaki boşluklarda sana o programı verenin karşısına geçer oturursun ayak ayak üstüne atıp. Yeni yazılan 13 maddelik görevler yazınıda koyarsın masaya, onun dışında da kılını kıpırdatmazsın.

Bakalım programı senin istediğin gibi yapıp senden faydalanmaya mı çalışacak, yoksa kendi istediği gibi yapıp senin oturmnı mı izleyecek?

40 DK BİRİKTİRECEK İŞLERİ DİĞER 40 DAKİKA YAPLAN REHBER DİYECEK ADAM ZATEN 8/5 orda bizim uğraşır p...ler

Ayrıcada size böyle bir program verebiliyorsa bütün okul öğretmenlerinede aynısını yapıyor olması gerekir. Yoksa 1-2 arkadaşında programının fotokopisini alıp kendi programınla bir dilekçeye ekleyip personel arasında din, dil, mezhep, cinsiyet, ırk ayrımcılığı yapıyor gibi bişeyler de katarsanız içine gerisini kendisi düşünsün :D

web sitesine her ders bi güncelleme isteyecek 40 dk düşünecek ulan ne koysam hah buldum şunuda koy bunuda koy.. buramada.. hah tam orası :mrgreen:

bilgisayara format at mı ----- lisanslı ürün al gel derim
kasayı tamir et mi ------ garantisi devam ediyor ben açamam kasayı, garantisi bitmişsede parça yok tamirci alsın getirsin.
ders programı mı yap ------ benim işim değil
web sitesi ---- olur hemen 2 html sayfası, fazlasını bilmiyorum
başka

faruk8542' Alıntı:
web sitesine her ders bi güncelleme isteyecek 40 dk düşünecek ulan ne koysam hah buldum şunuda koy bunuda koy.. buramada.. hah tam orası :mrgreen:
olur, hemen web yayın ekibi toplasın(ki başında bir müdür yrd vardır), türkçe öğretmenine yazısını yazdırsın, ingizlizce öğretmenine çevirisini yaptırsın seve seve atarım siteye :D

KöfteHoRr' Alıntı:
kasayı tamir et mi ------ garantisi devam ediyor ben açamam kasayı, garantisi bitmişsede parça yok tamirci alsın getirsin.
başka
bunları daha öncede söylerdik. programa göre nolacak..

Kaçırdığınız bir detay, sizin yaptığınız program ikili öğretim yapan okullar için geçerli. Evet idare isterse böyle bir program yazabilir ama işler eskisi gibi değil. Eskiden 8-5 okuldaydın ve o saatler arasında da aktif olarak yapman gereken işleri yapman gerekiyordu. Ama artık programın belli. Mesela yaptığın programa göre 4 saat BT rehberliğin mi var. O 4 saat çalışırsın aradaki boşluklarda sana o programı verenin karşısına geçer oturursun ayak ayak üstüne atıp. Yeni yazılan 13 maddelik görevler yazınıda koyarsın masaya, onun dışında da kılını kıpırdatmazsın.

Bakalım programı senin istediğin gibi yapıp senden faydalanmaya mı çalışacak, yoksa kendi istediği gibi yapıp senin oturmnı mı izleyecek?
yani karşılıklı çıkar ilişkisine devam :D

faruk8542' Alıntı:
KöfteHoRr' Alıntı:
başka
bunları daha öncede söylerdik. programa göre nolacak..
Benim anlatmaya çalıştığımda kendi görevlerimizi ve sorumluluklarımızı bildikten sonra sizin bahsettiğiniz şekilde bir programı 100 idareciden 1 tanesi yapar. Oda zaten okulda bt işi olsun derdinde değildir.

Unutulmamalıdır BT öğretmenin okulda yaptığı işlerin %70'i aslında kendi görevi olmayan işlerdir. Ve normalde kendi işin olanları yapmazsan okul işleri nerdeyse hiç aksamaz, ama işimiz olmayıpta yaptığımız bazı şeyleri yapmazsak ya dışardan bilgisayarcı çağrılacak ya da iş duracak.

Geri