YENİ DAĞITILACAK FATİH TABLETİ

Kodla Büyü
Dönem kapanmadan dağıtım yapılması yanlış okuldan ayrılarak temel liselere geçen öğrencilerin tabletlerini okul idareleri tekrar toplayabilecek mi bakalım....

Hocam ne toplanması ne geri alımı , sadece eskiden öğretmenlerden geri alınıyordu onuda öğretmenin tayin oldugu yere tif midir nedir onla kaydırıyorlarmış ,

bu mallar öğretmene zimmetli , öğrenciye hibeee

hatta geçenlerde duydum vestel dağıtılan öğrencilere yeniden tablet dağıtılması gündemde vestelin garantisinin bitmesi bekleniliyormuş bu yaz garanti bitecekmiş,,,,,

2 senedir 2 ayrı okulda btr lik yapıyorum 1 tane tableti bize çok gördüler daha adam gibi elime alıp incelemiş değilim...

listeye ulaşabilen var mı arkadaşlar. geçen yıllarda 10 ve 11 lere dağıttık. bu yıl bize gelecek mi ki?

Alt yapısı kurulan okullara Tablet dağıtılacak. tahta kurulu okullarda alt yapı kurulu değil ise tablet dağıtımı yapılmayacak.

100tlye satıyor öğrenciler aldıkları tabletleri. birde bizler kargocu olduk habire kargo yolluyorum...

Cuma günü yeni tabletlerden dağıttık, öğrencilerimizin hepsine gelmedi henüz ama gelenlerde de açılırken hata veriyor. Sürekli general mobile logosu dönüyor ama ne açılıyor ne de kapanıyor. Aynı sorunla karşılaşan var mı acaba? Geçen yılki tabletlerde reset atabiliyordum ama bunda olmadı ses tuşu+açma düğmesi ile

desertrose' Alıntı:
Cuma günü yeni tabletlerden dağıttık, öğrencilerimizin hepsine gelmedi henüz ama gelenlerde de açılırken hata veriyor. Sürekli general mobile logosu dönüyor ama ne açılıyor ne de kapanıyor. Aynı sorunla karşılaşan var mı acaba? Geçen yılki tabletlerde reset atabiliyordum ama bunda olmadı ses tuşu+açma düğmesi ile
Okulunuz faz-II mi I mi?

Dağıtırken hangi evrakları dolduracağız elinde şablon olan var mı?

Yazık ki ne yazık !
Konyada bazı okullara dağıtıldı ama henüz bize gelmedi ne zaman gelecek acaba? öğrenciler de yok artık karne gününe kadar gelmezler :S
Hocam kargoyla falan da uğraşmayın verin çocuk göndersin tabi merkezi bi yerdeyseniz.. Ben öyle yapıyorum. Zaten kargo da gelmiyor okula.

Bu arada ihaleyi vestel aldı diye okumuştum bunlar general mobile ?

buna harcanan parayla okullar yapılmalıydı yapılan bölgede sınıf mevcutları düşecekti eğitim kalitesi artacaktı. Yapılan okullara öğretmen atanacaktı, atanamayan öğretmenlere bir nebze ilaç olacaktı. yazık gerçekten..

rica ederim. önceden öğrencilerin eba şifrelerini alın işiniz çok kolay olacaktır.

Bizim okulda alt yapı tamam.2013 ve 2014 de tabletler geldi. ama bu yıl gelmedi. :|

Geri