YEĞİTEK te Neler Oluyor?

Kodla Büyü

hemenyardim

Seçkin Üye
Seçkin Üye
EĞİTEK te Fatih Projesi Eğitimleri, Eğitici ve BTR Görevlendirmelerini yapan öğretmenler yaşanılanlar nedeni ile görevi bırakma eşiğine gelmiş.

Hocam bu e-posta ile bu işi ilgilendiren eğiticilere geldi burada paylaşmanızın amacı nedir?
Eğitici olup e-postasını okumayıpta bu forumu takip eden kişiler mi var,
yoksa dur bunu kamuyla paylaşayım da süreç çok daha hızlı ilerlesin arkadaşlar için dönülemez bir hale gelsin mi diyorsunuz?

Paylaşımın bir mantığı olmalı bunun burada paylaşıldığını görünce ne düşünelim şimdi.

Üç dönem yeterli bir süre. Değişiklikte ferahlık vardır. Biraz da başka arkadaşlar görevlendirilsin.

hocam çok üzüldüm, geçmiş olsun :( :( Acaba görevlendirme yapmayan mantık eğitimleri, bilgilendirmeleri, bunca işlerin koordinasyonlarını nasıl yapacaklar. Oturup kendileri bu işleri halletsin o zaman.koltuğa oturup şu şöyle olsun demek kolay, onun öyle olmasını sağlamak zor.

neden arkadaşa baskı yapılmış konu neden değiştirilmiş , öğretmenlerden saklanmak istenen nedir anlayamadık...

Çok gizli bir posta aman duyulmasın, sağır sultan duysun bilsin de bizim zümre duymasın ...

ist_koord' Alıntı:
Hocam bu e-posta ile bu işi ilgilendiren eğiticilere geldi burada paylaşmanızın amacı nedir?
yoksa dur bunu kamuyla paylaşayım da süreç çok daha hızlı ilerlesin arkadaşlar için dönülemez bir hale gelsin mi diyorsunuz?

Paylaşımın bir mantığı olmalı bunun burada paylaşıldığını görünce ne düşünelim şimdi.

Bu tür konuların paylaşılması sizi neden rahatsız etti anlamış değilim. Yeğitek'de BT öğretmenlerinin çalıştığını hepimiz biliyoruz. Görevlendirmeleri bitirmek isteyen bir bakanlık yönetimi olduğunu da biliyoruz.
Bu başlığı görünce ben şaşırmadım. Bu yönde gelişmeler olacağı belliydi.

ilk yazılan halinde eğitekte görevli arkadaşların isimleri yazıyordu :) Muhtemelen ondan sebep silmişlerdir.

ist_koord' Alıntı:

konunun içeriğinden çok bu tepkinin nedenini merak ettim. bizden saklamaya çalıştığınız konu sanki bizi de ilgilendiriyor.

içerikte kötü gizlenecekbir durum yoktu ki. aşağıdaki isimler silinip paylaşılmasında zarar yok. hatta bana göre isimlerin silinmesine gerek yok ama arkadaş yazıyı tamamen kaldırmış :shock:

hemeyardım hocam merak ettik yazıyı yetişemedik bir göndersen mi tekrar isimleri silerek :)

şu yazıyı isimlerini silerek tekrar yayınlarmısınız lütfen. ayrıca tepki gösteren arkadaşıda olmazsa siteden ihraç edelim. bu adam sürekli bi muhalefet kaç senedir ben bıktım görmekten okumaktan.. :-1:

Doğru söylüyor arkadaş ne gerek var yazmaya. Bizede şoförler derneğinin durumu lazım dı zaten..

birisi görevi bırakanları yazmış, birisi anlamsız bir tepki göstermiş sonra konu silinmiş. devlet sırrı mı la bu?

sen burda yayınlamadın ama hoca yakında torrente düşer :)
YEĞİTEK İSTİFA EDENLER.RAR FULL + KREK+ RAP İNDİR

aşk ihtiras entrika hepsi bu dizide ..bizi izleyin pek yakında... :lol:

beklemedeyiz heyecanlı oluyor

Kesin Devlet sırrı ... Biz kendi aramızda birbirimize düşmüş vaziyetteyiz birbirimizi anlayamaz duruma gelmişiz. Bakanlığın bizi hor görmeside normaldir :) cidden ya şu yazıyı yayınlayında bizde görelim korkmayın adam asmazlar...

mriza' Alıntı:
ist_koord' Alıntı:

konunun içeriğinden çok bu tepkinin nedenini merak ettim. bizden saklamaya çalıştığınız konu sanki bizi de ilgilendiriyor.

bu forumun en sevmediğim kısmı bu insanlar düzeyli bir şekilde bir şeyler paylaşırken birileri "üstad, bilirkişi" havalarına girip "hepiniz yanlışsınız" deme cesaretini gösteriyor. ısrarla bu kişilerin tartışmaya veya konuya uzak kalmalarını istiyorum.

faruk8542' Alıntı:
şu yazıyı isimlerini silerek tekrar yayınlarmısınız lütfen. ayrıca tepki gösteren arkadaşıda olmazsa siteden ihraç edelim. bu adam sürekli bi muhalefet kaç senedir ben bıktım görmekten okumaktan.. :-1:

+1

içeriğin başını kaçırdık.
yukarılarda neler oluyor ? biri özetlese :( :(

bayraMNS' Alıntı:
mriza' Alıntı:
ist_koord' Alıntı:

bu forumun en sevmediğim kısmı bu insanlar düzeyli bir şekilde bir şeyler paylaşırken birileri "üstad, bilirkişi" havalarına girip "hepiniz yanlışsınız" deme cesaretini gösteriyor. ısrarla bu kişilerin tartışmaya veya konuya uzak kalmalarını istiyorum.

Hocam gene bilirkişi falan diyeceksinde hadi sen bilirkişi ol yorum yap bakalım,

1. iletide paylaşılan şey bir resmi yazı değil,
eğitim merkezinde ki arkadaşlarımız bizlere e-posta göndermiş ve bunu bizim gayri resmi e-postalarımıza da yapmamış resmi e-postamıza atmış duygularını paylaşmış,
sizin böyle bir arkadaşınıza duygularınızı paylaşmak için gönderdiğiniz bir e-posta bir forumda yayınlanıyor olsa bu ne kadar düzeylidir,
yok bu düzeylidir diyorsanız sizin düzeyden anladığınız nedir?

Not: bu arkadaşımız bu foruma da üye burada paylaşmaya karar vermek o kişinin hakkı değil midir?
Konuya-tartışmaya yada foruma uzak kalmak isteğinizi iletin görevlilere uygun görürlerse neden olmasın.

Geri