Yaw arkadaşlar bana bir araba bulun hayrınıza ya!!!

Kodla Büyü
Arkadaşlar müsait olan varsa şuna bir yorum yaparmısınız? Arabada motor kaputu, bağaj kapağı, sol arka kapı dışında geri kalanlar boyalı komple boyalı diyelim. Araba sağ taraf yanına yatmış. Hatay yetkili servisi ovalı bayiinde Ekspertize girdi araba bu akşam.
Motor 10 numara , şanzıman on numara, bilgisayarlı kontrollerde sorunsuz, şase yol tutuşu sorunsuz, hatta sürülerek denendi yol tutuşu oldukça iyi yani şase sorunsuz ,geri kalan ilanda yazıyor. Fiyat ilandaki fiyat,
alıp binmek için mantıklı mı?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 4289/detay

Araç güzel duruyo ama ben olsam pert araç almazdım hocam

aak' Alıntı:
Araç güzel duruyo ama ben olsam pert araç almazdım hocam

yorum için teşekkürler. başka düşüncesi olan yok mu alMAMAlı mıyım yani sizce?
Ama binici olarak değerlendirin benim kar amacım yok. o paraya öyle bir arabaya binicem Allah tan bişey olmadıktan sonra 3-5 belki daha fazla yıl sonra satıcam.

receps' Alıntı:
saido' Alıntı:
http://www.araba.com/5075407/Hyundai-Getz-13-GLS

arabam çok temizz hocam..tavsiye ederimmm

teşekkür ederim hocam da dediğim gibi önceliğim sedan. çocuk arabası, ana dizi felan bağaj lazım oluyor.

Hocam ana kucağını kullandık gördükte, ana dizide mi var? Hayır varsa cocukların annelerinide değiştirebileceğiz demektir. Adamlar parça parça ana mı üretiyor ne :scared:

Aynısını bende söylemiştim, ana kucağı, ana dizi derken alın yedek ana diye çıkaracaklar yakında.
Ana kucağı dediğiniz şu heralde
attachment.php

ahan buda ana dizi dedikleri, biraz daha gelişmiş modeli.
Ayhancocuk-Ana-Dizi-Bebek-Uyku-Sepeti-Oranj__23582445_0.jpg

receps' Alıntı:
Aynısını bende söylemiştim, ana kucağı, ana dizi derken alın yedek ana diye çıkaracaklar yakında.
Ana kucağı dediğiniz şu heralde
attachment.php

ahan buda ana dizi dedikleri, biraz daha gelişmiş modeli.
Ayhancocuk-Ana-Dizi-Bebek-Uyku-Sepeti-Oranj__23582445_0.jpg
Konu dağılyor ama pes demeden geçemeyeceğim. :)

1998 model astra 4 hava yastığı klima abs...gri renk tüplü.dıştan boyanmış ama içinde boya yok değişeni yok.16.500 tl

FORD sıkıntılı görünüyor.
satmam alıcyım biniciyim deme hocam 1-2-3 sene sonra satmak isteyeceksin.

O zaman satmak zor olacak.

Hocam söylediğiniz arabanın şasesinnde ve direklerinde herhangi bir hasar yok ise bence pert kaydı çokta önemli değil. binmeye alacaksınız sonuç itibari ile.benim arkadaşımda sizina racın aynısını aldı ve aynı şekilde kazası vardı ve pert kaydı vardı. şase ve direklere baktırdı sağlam şimdi ise iyiki almışım diyor arkadaş. hiçbir sıkıntısı yok arabanın..kasko en ufak bişeyde araı perte çıkartabiliyor. bir arkadşın aracı çok hafif bir kaza yaptı ama kazada bir ane hava yastığı açıldı (yan hava yastığı) pertlik bir durum söz konusu değildi aslında ama kasko perte çıkarttı aracı. karar yinede sizin tabi hocam.

Valla Metehyan hocam duymak istediğim cevap buydu. Nasrettin hoca hesabı bana doktor değil damdan düşen birini çağırın demiş ya. Arabaya yetkili serviste baktırdım. Hiç bir mekaniksel, donanımsal, elektronik sorunu yok.
craxx hocamda teşekkürler. Tabiki belli olmaz bu arabayı alırım 1 hafta sonra lazım olur satabilirimde yada 10 yıl binebilirimde. Ama zaten aracın fiyat oldukça uygun gibi. kısa sürede bile satsam öyle fazla bir zarar etmem diye düşünüyorum. Zaten 3-5 yıl bindikten sonra heryıl için 1.000 tl düşsede faretmez bence zarar sayılmaz.

Metehan' Alıntı:
Hocam söylediğiniz arabanın şasesinnde ve direklerinde herhangi bir hasar yok ise bence pert kaydı çokta önemli değil. binmeye alacaksınız sonuç itibari ile.benim arkadaşımda sizina racın aynısını aldı ve aynı şekilde kazası vardı ve pert kaydı vardı. şase ve direklere baktırdı sağlam şimdi ise iyiki almışım diyor arkadaş. hiçbir sıkıntısı yok arabanın..kasko en ufak bişeyde araı perte çıkartabiliyor. bir arkadşın aracı çok hafif bir kaza yaptı ama kazada bir ane hava yastığı açıldı (yan hava yastığı) pertlik bir durum söz konusu değildi aslında ama kasko perte çıkarttı aracı. karar yinede sizin tabi hocam.

Hocam şu kasko firmasının adını verinde bizde aracımızın kaskosunu oraya yaptıralım. Hiçbir kasko kolay kolay bu söylediğinizi yapmaz hocam....

400.000 km yi görünce bir acayip oluyor insan. ama bakılması , baktırılması lazım. Buralardada Toyota servisi bulunmaz. Ama binici için çokda mantıksız değil.
Rastgele buldugunuz bir ilan mı hocam yoksa bildiğiniz bir arabamı çokda uzak bi yerde değil bana yarın gidip yakından bakabilirim arabaya.

hocam araba bizdedir, eğer biniciyseniz ve hem ucuz hem lüks hem de bakımlı bir araba arıyorsanız tavsiye ederim. Kilometre insaı ürkütüyor ama bu arabalar D sınıfı araçlar, kilometre sıkıntısı yaşamayan arabalar bunlar. Kilometresi neyse o hocam aldatan bizden değildir denir. O sebebten kilometresiyle oynanmamıştır. Az yakan ve çok kaçan türünden bir arabadır. 370 bine kadar bakımlar servistedir, sonrası bakımlar servis dışında yapılmıştır. Arabaya her yönlü kefilim, karar sizin hocam.

beslenmeciler' Alıntı:
Metehan' Alıntı:

Hocam şu kasko firmasının adını verinde bizde aracımızın kaskosunu oraya yaptıralım. Hiçbir kasko kolay kolay bu söylediğinizi yapmaz hocam....

Hocam emin değilim ama sanırım Aviva kaskoydu... poliçedeki teminatlara göre değişiyor sanırım . ben de avivadaydım ama değiştiridm anadoludayım artık :)

Arkadaşlar bana da bulun 1 tane. 12000-18000 arası olsun ve piyasası olan bir araba olsun lütfen. Seneye satma ihtimalim yüksek çünkü. Ben de uzun zamandır arayıp da istediğini bulamayanlardanım.

saviola26' Alıntı:
Arkadaşlar bana da bulun 1 tane. 12000-18000 arası olsun ve piyasası olan bir araba olsun lütfen. Seneye satma ihtimalim yüksek çünkü. Ben de uzun zamandır arayıp da istediğini bulamayanlardanım.

2000-2001 model Opel astra CD şidetle tavsiyemdir hocam. o fiyatlarda piyasası en iyi ve donanımlı bir araçtır.

Geri