Yarın iller arası atamalar saat kaçta açılır?

Kodla Büyü
Deveye sormuşlar boynun neden eğri, nerem doğru ki demiş. MEB'in işi bu hesap, neresi doğru ki, kılavuzda yayınlayacağı günü, saati doğru olacak. Bir açıklama yap bari dimi, web sitesi diye bir şey var orada duyurular kısmı var ne işe yarıyor orası, bakanın, başbakanın yaptıklarını, gezilerini mi yayınlamaya yarıyor?

cumhurtorun' Alıntı:
Deveye sormuşlar boynun neden eğri, nerem doğru ki demiş. MEB'in işi bu hesap, neresi doğru ki, kılavuzda yayınlayacağı günü, saati doğru olacak. Bir açıklama yap bari dimi, web sitesi diye bir şey var orada duyurular kısmı var ne işe yarıyor orası, bakanın, başbakanın yaptıklarını, gezilerini mi yayınlamaya yarıyor?

Çok güzel açıklamış arkadaş. Tayin çıkarsa ne zaman eşyayı toplayacağız, elektrik doğal gaz su kapatılacak daha sonra tekrar git ev bul eşyaları yerleştir. Elektrik doğal gaz suyu açtır ve kirayı da ona göre vereceğiz. Ne kadar erken olursa bizim için iyi olur :cry:

Yahu anlamadığımız şey şu:
Bizi düşünen kim? Kimin umrunda senin ev bulup bulmaman, rezil olup olmaman ...

Bari bir duyuru yapsa da bizi bu kadar bekletmeseler. Bizden kalite bekleyenler baştan kendilerini sorgulasınlar. :-1:

erkankoc' Alıntı:
Bari bir duyuru yapsa da bizi bu kadar bekletmeseler. Bizden kalite bekleyenler baştan kendilerini sorgulasınlar. :-1:

İşin ehlini değil de yandaşını getirirsen bir yerlere bu durumlar hep yaşanır.

Teachnologist' Alıntı:
erkankoc' Alıntı:

Çok doğru :alkis: Siyasetten ve şeytandan Allah'a sığınırım.

kendilerini rezil ediyorlar ayıp ya koskoca bakanlık kaç gün önceden 19 u diyorsun saat kaç oldu hala açmadılar. insanın aklına kötü kötü şeyler geliyor. birilerine güzel yerler mi açacaklar anlamadımki

18 inde tüm işini hallet mesai başladımı aç bunun daha bi açıklaması yokki .
yazık ya

19 u bitmedi ki hocam 24.00 a kadar yolu var niye acele etsinler. hoş zaten verdikleri sozde durduklarini hic gormedim ama. ne yapalim yine de calismayan yatan biz olalım bakalım. allah herkesin gönlüne göre versin diyorum ben.

kurnazf' Alıntı:
19 u bitmedi ki hocam 24.00 a kadar yolu var niye acele etsinler. hoş zaten verdikleri sozde durduklarini hic gormedim ama. ne yapalim yine de calismayan yatan biz olalım bakalım. allah herkesin gönlüne göre versin diyorum ben.

Gece yarısına kadar iftar ve teravih için geçen zamanı çıkarırsan geriye çok da bir şey kalmıyor :sleep:

erkankoc' Alıntı:
Teachnologist' Alıntı:
erkankoc' Alıntı:

Çok doğru :alkis: Siyasetten ve şeytandan Allah'a sığınırım.
Birileri söylemeden ben söyleyeyim:
Daha Önce şöyle kötüydü daha önce böyle kötüydü yatın kalkın dua edin bu günlerimize şükredin :x :verymad:

:lol: MEB'de tarihlere çok önem verilmiyor. Ama kıyamet kopana kadar yarınlar bitmiyor. MEB sözünde dursa belli bir güne özel başlık açmak isterdim ama bu durumda sağolsun MEB beni doğrular nitelikte hareket ediyor :shock:

Geri