Yarın iller arası atamalar saat kaçta açılır?

Kodla Büyü
zaten acılsa bı bugun bıde haftaya 3 gun ıs gorcez hafta sonu calısma var dıye adamlar serverları kapatacak nasılsa 16-24 saatleri
arası dıyor ama ona da ınanmıyorum yalan

hocalarım boşuna bilgisayar başında oturmayın. çıkın gezin dolaşın iftara kadar, sonra iftara yakın gelin iftarınızı açın. çayınızı için meyvenizi yiyin. sonra bir ara bakın var mı yok mu diye? 10 gün sonramı göremiyorum, var mı böyle bir tatil.

cumhurtorun' Alıntı:
hocalarım boşuna bilgisayar başında oturmayın. çıkın gezin dolaşın iftara kadar, sonra iftara yakın gelin iftarınızı açın. çayınızı için meyvenizi yiyin. sonra bir ara bakın var mı yok mu diye? 10 gün sonra mı göremiyorum, var mı böyle bir tatil.
aynen katılıyorum bir işi de doğru düzgün yapsalar

İE10, Chrome, Yandex Browserların tümünde "Tarayıcınız İlsisWeb tarafından şu an için desteklenmiyor.
Tarayıcınızı IE 5.0 veya daha üstüne güncelleyiniz. " diyor. Niye saçmalıyor veya sadece bende mi saçmalıyor?

Re: Ynt: Yarın iller arası atamalar saat kaçta açılır?

s_kajmeran' Alıntı:
İE10, Chrome, Yandex Browserların tümünde "Tarayıcınız İlsisWeb tarafından şu an için desteklenmiyor.
Tarayıcınızı IE 5.0 veya daha üstüne güncelleyiniz. " diyor. Niye saçmalıyor veya sadece bende mi saçmalıyor?
Uyumluluk modunda açın

Benim bir sorum olacaktı.İlde norm fazlasıysanız ve zorunlu hizmetini yaptıysanız ilde 3 yıl şartına bakılmaksızın ildışı tayin istenebilecek mi?

eda_tr' Alıntı:
Benim bir sorum olacaktı.İlde norm fazlasıysanız ve zorunlu hizmetini yaptıysanız ilde 3 yıl şartına bakılmaksızın ildışı tayin istenebilecek mi?
Bence olma hocam kılavuza tekrar bakmak lazım tabiki de

Geçen seneki kılavuzda vardı ama bu sene bu geçerli olacak mı bilmiyorum

Daha açılmadı mı yaaa?
Bu arada mebbisten mi bakcaz yoksa personel.meb de link çıkar mı?

Bugün açmayabilirler. İstanbul il içilerde sorun çıktı ortaokul veya ilkokul kısmı kapatılan okullara atama yapılmış.

Geri