yönetmeyi girmesek ne olur?

Kodla Büyü
keyloger' Alıntı:
Bu 6 7 8 lere girilmesi gereken yönetmeleri girmesek ne olur :)

sınıfı olanlar içinmi bu hocam?

şimdi baktım 5 6 7 8 lerin dersine giriyorum, sadece 6 lar gözüküyor bende :?:

bende 5-6 lara giriyorum, 6 lara acılıyor. Öğretmenler odasında arkadaşlar işe yaramıyor girmeyecez dediler de, onu merak ettim girmesek olurmu diye, uzun sürüyor her öğrenci için yapıldığı için

Sayın Hocalarım,

Yönergeye göre, “ 6, 7 ve 8 inci sınıfların her şubesi için şubede ders okutan branş öğretmenleri tarafından sınıf gözlem formu doldurulur .

Ekteki belgeye bakarsak iyi olur.

İyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

• YONELTME_ISLEMLERI.rar
    129.3 KB · Görüntüleme: 42
Yönetme nedir yaa?
Yöneltme olmasın o..Daha ne yazdığınızı bilmeden iş yapıyorsunuz? Ki onu da bilmiyorsunuz.
Onu girmesek, bunu yapmasak,şu olmasa, bu olmasa..
Oh ne ala memleket.

Re: yöneltmeyi girmesek ne olur?

suvari58' Alıntı:
Yönetme nedir yaa?
Yöneltme olmasın o..Daha ne yazdığınızı bilmeden iş yapıyorsunuz? Ki onu da bilmiyorsunuz.
Onu girmesek, bunu yapmasak,şu olmasa, bu olmasa..
Oh ne ala memleket.
Hocam l harfine basamamışım demekki dikkatsizlik sonucu.
Siz çok iyi biliyorsunuz tebrikler :)
şimdi gidin ötede oynayın...

keyloger' Alıntı:
..., onu merak ettim girmesek olurmu diye, uzun sürüyor her öğrenci için yapıldığı için
l harfine basmakta çok uzun sürüyor değil mi?
basmasak,girmesek,yazmasak?

Re: yöneltmeyi girmesek ne olur?

suvari58' Alıntı:
keyloger' Alıntı:
..., onu merak ettim girmesek olurmu diye, uzun sürüyor her öğrenci için yapıldığı için
l harfine basmakta çok uzun sürüyor değil mi?
basmasak,girmesek,yazmasak?
Hocam seviyene düşmek istemiyorum. Git başkası ile polemiğe gir...

2 saat ve altında dersi olan öğretmenler için gereksiz bir uygulama...çocukları çok iyi tanımadan sınıf gözlem formu doldurmak yasak savmaktan başka birşey değil bence.

yöneltme işlemleri bilişim teknolojileri branşında sadece 6. sınıflarda var. diğer sınıflarda yok...

bilişimcilere 6. sınıflar açılıyor ve girilmesi gerekiyor daha sonra bunlar idare tarafından kontrol ediliyor eğer idareniz gıcıksa sizde doldurmazsanız seni resmi yoldan niye diye sorabilirler... bence doldurun yönetmelikte var.
ne demişler Eşşeği sağlam kazığa bağla kurt yerse yine yesin...

cehcah' Alıntı:
bende de sadece 6 lara açıldı ve girdim, sabah müdür herkesi uyardı girin diye, zaten okul şifresiyle rapor alınabiliyor, hangi sınıfta hangi öğretmen hangi öğrenciyi girmemiş diye, sabah rapor aldım 8 sayfa tuttu, bizde de bazı arkadaşlar unutmuşlar girmeyi.
Okul şifresine gerek yok hocam, formu dolduran herkese rapor bölümü açık diye biliyorum.

Geri