YÜKSEK LİSANS TEZİM İÇİN ANKET .. 2 DK AYIRIRSANIZ SEVİNİRİM

Kodla Büyü
t85' Alıntı:
bcakmak' Alıntı:
volkankey' Alıntı:
yolladım bu arada Bahadır sen misin hayırdır ne zaman yüksek yaptın?

Volkan kardeş evet benim :) başladık inş. halledebilirsem bu dönem sonu bitirmeye çalışıcam ki mayıs sonu doktora falan başvurabileyim bakalım kısmet:))
benim tanıdığım bahadır mı acaba?gölbaşı anadolu lisesi mezunu mu acaba?

Yanlış bahadır :) Eyüp imkb ticaret meslek lisesi öğretmeni şimdide halkalı ticaret meslek lisesi öğr. Yalnış bilmiyorsam sende emniyet tepedeki volkan öğretmensin :))

bcakmak' Alıntı:
t85' Alıntı:
bcakmak' Alıntı:
volkankey' Alıntı:
yolladım bu arada Bahadır sen misin hayırdır ne zaman yüksek yaptın?

Volkan kardeş evet benim :) başladık inş. halledebilirsem bu dönem sonu bitirmeye çalışıcam ki mayıs sonu doktora falan başvurabileyim bakalım kısmet:))
benim tanıdığım bahadır mı acaba?gölbaşı anadolu lisesi mezunu mu acaba?

Yanlış bahadır :) Eyüp imkb ticaret meslek lisesi öğretmeni şimdide halkalı ticaret meslek lisesi öğr. Yalnış bilmiyorsam sende emniyet tepedeki volkan öğretmensin :))

t85 yazmış ben yazmadım
ben durumu daha önce çaktım :D

Doldurmaya çalıştım, fakat şöyle bir hata verdi "There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error" 7. soruda öncelik listesine göre dizdiğim halde bu hatayı verdi. Ben mi yanlış yapıyorum acaba!

Normalde anket doldurma isteklerini direkt es geçiyorum. Her gün e-postama geliyorlar. Açıkcası okumadan siliyorum.

Bu sefer bu anketi doldurdum. Umarım bir faydası olur.

bende katıldım.Tez çalışması çok zordur hocam,ben henüz o aşamaya gelemedim ama size kolay gelsin..Başarılar dilerim hocam..

Gerçi sosyal medyada fazla zaman geçirmediğimden genelde yuvarlak cevap vermek zorunda kaldım ama yinede doldurdum bakalım

Geri