YÜKSEK LİSANS TEZİM İÇİN ANKET .. 2 DK AYIRIRSANIZ SEVİNİRİM

Kodla Büyü
Hocam ben de doldurdum. Ankete katılma şartı nelerdi bilmiyorum ama girdim cevapladım. Başarılar

eğer ankete katılımcılar için bir şart aranmıyorsa başka platformlarda da yayabiliriz arkadaşım.

Arkadaşlar şart falan yok burada sosyal paylaşım ağlarının sosyalleşme üzerine etkisini araştırdığım tez konum, sayı yeterli düzeye oluşunca tüm sonuçları inş. buradan yayınlarım tabii hocamın görüşünü alıp sonlandırayım, sizlerden ricam eğer mümkünse yayabildiğiniz kadar yayabilmeniz:) çok teşekkür ederim

volkankey' Alıntı:
yolladım bu arada Bahadır sen misin hayırdır ne zaman yüksek yaptın?

Volkan kardeş evet benim :) başladık inş. halledebilirsem bu dönem sonu bitirmeye çalışıcam ki mayıs sonu doktora falan başvurabileyim bakalım kısmet:))

başarılar hocam,
sonuçları çok merak ediyorum
şu ortamda eminim siyasi şeyleri bırakın telefonda,
sosyal medyada bile paylaşma konusunda insanlar tedirgindir.

Anketinizi cevapladım. Sayenizde çoktandır ileti yazmadığım ilk ve belki de tek göz ağrım olan bu foruma da bişeyler yazmış oldum. İlk üye olduğumda bu foruma bakmadan bir gün bile geçiremezdim. Artık yaşlandım galiba :cry: Bu forumda emeği geçenlere ve tüm üyelere teşekkür etmek istiyorum. BBnetli olmak bir ayrıcalıkmış gibi geliyor çoktandır görüşemesek de:)

hocam ben de katıldım anketinize

bu arada marmara böte den mi mezunsunuz ?

ben bölümün ilk öğrencilerinden olduğum için merak ettim.

Başarılar

Geri