www.pcdepo.com

Kodla Büyü
Bu siteden aldığımız ürünler aynı hepsiburadaki gibi firma garantisinde değil mi? Yani her sorun olduğunda pcdepo ile uğraşmayacağız doğrudan asus, dell gibi firmalarla muhatap oluyoruz değil mi?

s_kajmeran' Alıntı:
Bu siteden aldığımız ürünler aynı hepsiburadaki gibi firma garantisinde değil mi? Yani her sorun olduğunda pcdepo ile uğraşmayacağız doğrudan asus, dell gibi firmalarla muhatap oluyoruz değil mi?
Bir arkadaşa bilgisayar alacağız ancak o sorunca emin olmak istedim... Bilen birisi cevap verirse sevinirim... :cry:

arkadaşım pcdepo alışveriş konusunda güvenilir. ayrıca kullandıktan sonra arıza çıkarsa firma ile değil servisle muhattapsın. ancak aldığın notebook da ilk teslimde sıkıntı çıkarsa firma ile muhatapsın. örneğim ben notebook aldım firmadan 8 gb ram olanı aldım bana 4 gb olanı gönderdiler. arkasında fşrmayı aradım ürüne geri göndermemi istediler ancak ben siz ramı gönderin ben takarım dedim onlarda ücretsiz rami gönderdiler bende taktım sorun çözüldü.... yani sorunu hepsiburada.com gibi çözmemek için değil çözmek için uğraşıyorlar.

rcandir' Alıntı:
arkadaşım pcdepo alışveriş konusunda güvenilir. ayrıca kullandıktan sonra arıza çıkarsa firma ile değil servisle muhattapsın. ancak aldığın notebook da ilk teslimde sıkıntı çıkarsa firma ile muhatapsın. örneğim ben notebook aldım firmadan 8 gb ram olanı aldım bana 4 gb olanı gönderdiler. arkasında fşrmayı aradım ürüne geri göndermemi istediler ancak ben siz ramı gönderin ben takarım dedim onlarda ücretsiz rami gönderdiler bende taktım sorun çözüldü.... yani sorunu hepsiburada.com gibi çözmemek için değil çözmek için uğraşıyorlar.

:) aynı anda gönderseydiniz hocam

şaka bi yana onlarında işine gelmiştir

Bende bu siteden almayı düşünüyorum yorumlara bakarsak olumsuz birşey yok. Sigorta ücreti sadece kargoda başına bişi gelirse mi geçerli bilen var mı arkadaşlar?

alibaba37' Alıntı:
Bende bu siteden almayı düşünüyorum yorumlara bakarsak olumsuz birşey yok. Sigorta ücreti sadece kargoda başına bişi gelirse mi geçerli bilen var mı arkadaşlar?
60 tl sigorta ücreti çıakrdı ekstradan ona göre sipariş vercem bilgisi olan var mı arkadaşlar???

alibaba37' Alıntı:
alibaba37' Alıntı:
60 tl sigorta ücreti çıakrdı ekstradan ona göre sipariş vercem bilgisi olan var mı arkadaşlar???
sigorta yaptırmak zorunda değilsin ali babam.. :) "dutgun"un yıllardır buradan alışveriş yapar ve bir sorun yaşamadı.. daha 1 ay önce bir arkadaşa daha dizüstü aldık.. freedos yani üzerinde işletim sistemi olmayanlardan alırsan windowsa lisans parası vermemiş olursun, daha ucuza gelir.. şimdiden hayırlı olsun abim.. :)

Eywallah DUTGUNUM :)) Güzel sürpriz herşeyden önce .. ALLAH razı olsun kardeşim ... Çok tşk ederim...

Bende aldım geçen yıl bu zamanlar sıkıntı yok ama benim dizüstünün çerçevesi biraz açılmış geldi önemsiz gibi gözüktüğü için tekrar yollamadım:)

pcdepo candır, sayısını hatılamadığım kadar laptop aldım, sıkıntı çıkmadı, daha doğrusu 1 tane arızalı çıktı hemen değiştirdiler, diğerleri sorunsuzdu

Geri