www.pcdepo.com

Kodla Büyü
Re: pcdepo.com nasıl bir site

Benim güvendiğim bir site hocam. Kendi bilgisayarım Dell G46H45 ve bu bilgisayarla paralel özelliklerde. 8 ay önce aldım bu siteden. Normalden biraz daha fazla ısınması dışında bir olumsuz tarafını görmedim. Dell'in yeni modellerinde bbatarya korumuası var, dolan batarya takılı olsa bile prizden çalışır. Ayrıca aynı siteden 6 ay içinde 2 tane DEll b43h43 modeli ile 3 tane de Asus k52 modelilli Notebook aldırdım çevremdekilere. Henüz bana olumsuz bir dönüt veren olmadı.
 
Re: pcdepo.com nasıl bir site

2007 yılından beri 10 a yakın bilgisayar siparişi verdim bu siteden. ne zaman pc almak isteyen birisi olursa öncelikli olarak tavsiye ettiğim bir site. aynı ürünler diğer sitelere göre daha uygun. yaptığım hiç bir alışverişte bir sorunla karşılaşmadım. kimi zaman müşteri temsilcileriyle de görüştüm, çok iyi ilgilendiler. verdiğim siparişler istanbul içinde, 1 günde elime ulaştı.
 
Re: pcdepo.com nasıl bir site

2-3 tane dizüstü almışlığım var bu siteden. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım.Ürünler en geç 2-3 gün içerisinde ulaştı bana. Sipariş verdikten 1-2 saat içinde telefonla arayıp teyit alıyorlar ve ürünü kargoya veriyorlar. Ben sorunsuz alışveriş yaptım. Umarım size de aynısı olur.
 
Re: pcdepo.com nasıl bir site

Hocam ben de ilk notebookumu burdan almıştım.İst.Kadıköyde depoları.Birsürü ark.ım burdan alışveriş yaptı sıkıntısızdı hepsi..
 
Re: pcdepo.com nasıl bir site

bende 2 kez aldım notebook bu siteden, herhangi bir problem yasamadım.
 
Re: pcdepo.com nasıl bir site

teşekkürler arkadaşlar. öyleyse bu siteden alabilirim. laptopu da değerlendirseniz biraz iyi olur.
dell hakkında yorumlar..
 
Re: pcdepo.com nasıl bir site

Şimdiki şirket durumunu bilemiyorum ancak 2 sene önce dizüstü için baya bir araştırma yapmıştım. İyi şeyler duymadım. sebeplerini hatırlamıyorum...
 
Re: pcdepo.com nasıl bir site

bende notebook aldım pcdepodan sorun yaşamadım ancak kredi kartı ile alışveriş yaparken kredi kartı bilgilerini faks çekmen gerekiyor. bu yöntemi beğenmedim. bankalara para vermemek için böyle bir yol izliyorlarmış.. alışverişten sonra da kredi kartı bilgilerinin bulunduğu faksı imha ettiklerini söylediler.
 
Re: pcdepo.com nasıl bir site

ben önce internete güvenmeyip adamların istanbuldaki yerini buldum sıcak karşılamışlardı tam 10 sene önce 1 sekreter 1 teknik eleman 1 işadamı vardı o zaman.Nilüfer apartmanı 2katta sadece 3 kişi.Bayağı notebook parça aldım mail order yoluyla sonradan fiyatları hala iyi.Bir de aslında para olacak kadıköyde MONSTER var işte buna notebook derim
 
Re: pcdepo.com nasıl bir site

Yıllardır pcdepo müşterisi olarak bnir sıkıntı yaşamadım gerek satış öncesi gerekse satın sonrasında destekleri oldukça iyi
 
Re: pcdepo.com nasıl bir site

kardeşim hp g632 almışdım ben o siteden gercekden cokk yardımcı oldular aynı gün icinde makina yı teslim aldım hic bir sorun yaşamadım :))
 
bu siteden bilgisayar beğendim fakat pek bilmediğim için sormak istedim... Bu siteden alış-veriş yapan varmı??? Güvenli bir site mi?
 
bilgisayarımı 2 sene önce bu siteden almıştım.oldukça ilgili ve güvenilir bir site.
 
Ben yerlerine bile gittim saglam.teknisyenleri var acip kontrol edip veriyorlar canta fare vermislerdi
 
kargo fiyatı biraz yüksekti ups dşında kargolamıyorlar 19tl
ve fiyatlar günlük değişiyor dolar baz alınarak anlık değişiyor
 
zamanında bende araştırmıştım. hiç bir olumsuz yorum okumadım görmedim haklarında.

Not: iki başlık birleştirildi.
 
Re: pcdepo.com nasıl bir site

teknobilisim' Alıntı:
arkadaşlar pcdepo.com nasıl. alışveriş yapanvar mı bu siteden. güvenli mi
fiyatları gerçekten iyi. diğerlerine göre uygun ve hediyesi var. ben hiç bu siteden almadım da. alanlar memnun kalan y da şikayet eden var mı
yorumlarınızı bekliyorum.
mesela şu ürün sizce de iyi değil mi.

http://www.pcdepo.com/dell-inspiron-511 ... n5732.html

bugün ilk bilgisayarımı aldım siteden ama hediye çantası gelmedi!
 
Geri
Üst