Windows 7 drivarı nerden bulurum ?

Kodla Büyü

GND

Site Gezgini
laptop bilgisayarıma Windows 7 kuracam ama uygun drivarı nerden nasıl bulabilirim ?
Windows 7 kurduktan sonra usb portları ve internet ağı hiçbirini tanımıyor çünkü

evet bu program bende var ama sorun şu ki win 7 kurunca bilgisayar hiçbir drivarı tanımıyor internet usb ekran kartı hiçbiri yoktur...

Güncel sürücüler eski sistemlerde çalışabiliyor. Fakat Windows 7 64 bit sürümü yüklemelisiniz. 32 bite bu sürücüler yüklenmez.

Kesin hüküm veremeyiz denemelisiniz. Dediğim gibi güncel sürücü yazılımları eski sistemlerde sorunsuz çalışabiliyor. Takdir sizin artık.

• Beğen
Tepkiler: GND
Makinada CD sürücü varsa ki büyük ihtimal vardır. Usb ve ethernet driverini cd ye atıp yükleyin. Gerisinide internet yada USB den drp ile halledersiniz.

• Beğen
işte ilk aşmada hiçbir drivarı tanımıyor Windows 7 de sorun orda ne usb ne internet hiçbirini tanımıyor

işte ilk aşmada hiçbir drivarı tanımıyor Windows 7 de sorun orda ne usb ne internet hiçbirini tanımıyor
Tüm driver lar var birşekilde uydurursunuz ama touchpad driver i yok kesinlikle. Aynı bilgisayara win7 kurdum daha önce sahibi mouse ile kullanıyor :)

Sizden çok özür diliyorum ama windows 10 kurun rahat edin. sitesindeki driver ları kurun yoksa işiniz zor.

• Beğen
Yav arkadaşlar Allah rızası için birisi yardım etsin yoksa bu laptopu kırıp parça pincik yapacam..
wibdows 10 unun da Allah belasını verin. bilgisayarı açınca klavyeye bsıyorum yazmıyor tuşlar işlemiyort ama kapatıp açınca düzeliyor neden böyle oldu Allah kahretsin.ç... :( :( :(

Yav arkadaşlar Allah rızası için birisi yardım etsin yoksa bu laptopu kırıp parça pincik yapacam..
wibdows 10 unun da Allah belasını verin. bilgisayarı açınca klavyeye bsıyorum yazmıyor tuşlar işlemiyort ama kapatıp açınca düzeliyor neden böyle oldu Allah kahretsin.ç... :( :( :(
win10 güncel versiyonu kullan yada tüm güncellemeleri yükle.

Geri