Winamp devri bitiyor.

Kodla Büyü
Ben de Winamp'ı ilk başlarda her bilgisayara kurardım, müzik dinlemek için hep onu kullanırdım ancak sonradan farkettim ki çok bellek götürüyor. Sonra bir soğudum bir daha da kullanmadım. Media Player zaten yüklü, bir de winampı yükleyip bilgisayarı gereksiz yere kasmanın anlamı yok diye düşünürdüm. Sanırım 2,2 sürümüyle felan kullanmaya başladım 1-2 yıl sürekli kullandım, tamir ettiğim her bilgisayara kurdum felan ama sonra soğuyunca bir daha bakmadım bile. DFX eklentisi gerçekten harika bişey. Sanırım Media Playerda ve diğer m p 3 playerlarda da çalışıyor, hala bilgisayarımda yüklü şu an.

Eski winamp sürümlerini belki kullanmak isteyen olur diye linkini ekliyorum. İstediğiniz sürümünü indirebilirsiniz:

http://www.oldapps.com/winamp.php

İlk kurulduğu zaman winamp winamp diye başlayıp kuzu melemesiyle biten sesi vardı. Çok oldu kullanmayalı ama çok müziğini dinledik:)

Ben hala kullanırım.Ondan hızlı açılan yok.Media player büyük ve karışık.2.91 şak diye açılıyor.

Gelişen teknoloji acımıyor işte, Bir zamanların cep telefonu devi Nokia bile yenildi. Microsoft aldı yazık olmasın diye :))
Winamp yenilmiş çok mu...

format çektiğim her bilgisayara kurarım. Benim için kullanım rahatlığı... hatta internet radyolarını da winamp üzerinden...
benim için vazgeçilmez..

Geri