Volkan bey http://konferans.meb.gov.tr/bt burada girişyapın

Kodla Büyü
bilogt55' Alıntı:
Biz hep formatör olarak kalsak zaten idarecilerin canına can gelecek. Oh ne güzel elinin altında saçma sapan angaryalarını paslayabileceği tipler olarak devam edilecek. Zaten bu formatörlüğe atlayan arkadaşlar yüzünden bu haldeyiz. Bi dik duramadı kimse.
Formatör kalalım denmiyor dikkatinizi çekerim, isteyen istediğini yapsın deniyor. Ama bu dalga araya giriyor derseniz onlar da dersler aradan çıksın diyor, neyse..

Volkan Bey 'e bende çok teşekkür ediyorum. Çok güzel bir konferanstı. Umarım isteklerimiz yerine ulaşır ve çözüm için kollar sıvanır. Bu bir adımdı ben çok umutluyum. Ayrıca bana göre dersimiz zorunlu olmalı ve her okulda 2 ayrı kadro olmalı(ders öğretmeni-formatör). bu dönemde bizde ne olacağımızı belirlemeliyiz.İsteyen derse girmeli isteyende formatör olmalı. Zaten okulların ikisine de ihtiyacı var.

BTE dernek başkanı ile hafta içi görüşüp yetkili kişiler ile görüştüreceğini söylemişti.Acaba dernek başkanımız haberder edildimi?son durum ne oldu.

Arkadaşlar bununla ilgili video kaydı var mı?izlememiz mümkünmüdür.Bir arkadaş sanırım linkleri kaldırdı?

tühh kaçırdık yaa:(( gecenin 1 inde e-konferans mı olur :)) düzgün bir saatte yapsaydınız da biz de gireydik ya :) olsun okuduklarım umut verici:) son zamanlarda iyice umutsuzlaşmıştım..her sene sonunda acaba seneye ne olcaz dmekten bunalmıştım..inş hakkımızda hayırlısı olur

Volkan Bey, sınıf öğretmeni olmasına karşın, hayatının neredeyse tamamının IT ile içe geçmesinden, 2 yabancı dil, 11 programlama dili bilmesinden, onun zamanında bizim bölümün daha açılmamış olmasından bahsedip, bu konuda bizi ikna eder. (bu konularda ön yargılı biri olmama rağmen ben bile fazlasıyla ikna oldum)

Bir kişi 11 programlama dili biliyorum derse eğer, o kişi hiçbirşey bilmiyor demektir.

Dün gece uyuduğuma çok pişmanım.... :( :( :(
Ayrıca sorunlarımızı paylaşan bütün arkadaşlara teşekkürler...

forumdas' Alıntı:
Volkan Bey, sınıf öğretmeni olmasına karşın, hayatının neredeyse tamamının IT ile içe geçmesinden, 2 yabancı dil, 11 programlama dili bilmesinden, onun zamanında bizim bölümün daha açılmamış olmasından bahsedip, bu konuda bizi ikna eder. (bu konularda ön yargılı biri olmama rağmen ben bile fazlasıyla ikna oldum)

Bir kişi 11 programlama dili biliyorum derse eğer, o kişi hiçbirşey bilmiyor demektir.

Farklı zamanlarda 7-8 programlama dilini (qbasic, pascal, vbasic, delphi, C, asp, php, mysql, javascript), proje geliştirecek, para kazanacak kadar kullandım. Hepsini çeşitli nedenlerle bırakıp sonunda bir tanesinde karar kıldım. Haliyle eskiden kullandıklarımı gün geçtikçe tamamen unutuyorum. Volkan bey ile ilgili 11 programlama dili de benzer bir şekilde olsa gerek. Yoksa hepsini biliyor ve aynı zaman diliminde kullanıyor olması, yüzeysel olduğunu ifade eder. Her bir dil bir derya, haklısınız, hepsini tam biliyorum diyene şüphe ile yaklaşmakta...

Ben konferansın giriş bölümünü ve 45dk-1saatlik ilk kısmını kaçırdım...

Bu forumdan bir kaşık balla mail atan varsa da burada kendini belli etmez zaten :D Boşuna aramayın.

Geri