Veyon kullanımı

Kodla Büyü
Merhabalar,
bilgisayar sınıfına veyon programını kurdum. Bilgisayarlara sabit ip verilmesi istiyor.Fatih ağında sabit ip verdiğimde internete girmeye izin vermiyor.Bilgisayar sınıfı çok yeni ve kablolu bağlantı yok.Wifi üzerinden bağlantı sağlıyoruz.Bu ağ bağlantısı hakkında da yeterince bilgi sahibi değilim.Bilgisayar adı vererek veyon yönetim sisteminden denedim yine olmadı.Nasıl bir yol izlemem gerekir?

yanlış
Merhabalar,
bilgisayar sınıfına veyon programını kurdum. Bilgisayarlara sabit ip verilmesi istiyor.Fatih ağında sabit ip verdiğimde internete girmeye izin vermiyor.Bilgisayar sınıfı çok yeni ve kablolu bağlantı yok.Wifi üzerinden bağlantı sağlıyoruz.Bu ağ bağlantısı hakkında da yeterince bilgi sahibi değilim.Bilgisayar adı vererek veyon yönetim sisteminden denedim yine olmadı.Nasıl bir yol izlemem gerekir?

hocam yanlış değilsem bilgisayaar adı vermeniz yeterli. Birde fatih ağında genel olarak her pc aynı ip alıyor diye biliyorum. Wifi yi test eetmedim de kablolu da öyle.

Eskiden sabit ip verilebiliyordu ET'lere PC'lere. Şimdi verilemiyor. ipconfig'de otomatik olarak verilen ip'leri bire bir kendim elle yazıyorum. Yok, kabul etmiyor. Ne zaman başladı bu nane onu da bilmiyorum.

Faz3 tahtalara veyon 4.7.4 kurdum. windows kurulu bilgisayardan yönetiyorum. ekranı kilitleyemiyorum, diğer özellikleri çalışıyor. Farklı işletim sistemi olmasından kaynaklanıyor olabilir mi sizce?

Son düzenleme:
Modemin verdiği ip adresini girerek yaptım ayarları. Tüm bilgisayarları görüyor. İp adresi pek değişmiyor, en azından 2 ay oldu değişmedi.

Geri