Uzayan hortum tavsiyesi

Kodla Büyü

earl

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar arabamı artık kendim yıkamak için uzayan hortum almayı düşünüyorum. Yıkamacılar arabayı mahvediyor. Trendyolda 150 liraya filan var ama dandik olur diye almıyorum. Var mı kullandığınız uzayan hortum? Özellikle memnun kaldığınız markaları yazarsanız memnun olurum. Ayrıca bu uzayan hortumlar her türlü musluğa oluyor mu?

edit: entryleri okudukça gülesim geliyor ama cidden soruyorum ben arkadaşlar. :)

Son düzenleme:
Öncelikle bilgim yok hocam ama yazmazsam olmaz;
Yine yeni yeniden hortum vakası forumda. Attım fava bekliyorum.

Koçtaşta satılan uzayan hortum aldım.Yıkamacılar hem çok para alıyor.Kocaman sünger, pril ve bazden de vernel yumuşatıcı ile süper parlıyor ve güzel kokuyor.Apartmanın önünde yeşil alan çeşmesi var.Kimse yataktan kalkmadan görmeden burada yıkıyorum.Çevre temizlik vergimi+apartman daire senede 2 defa vergimi ödediğimden hakkımdır sular seller gibi sabah yıkıyorum.Sonra parka çekip siliyorum.

Geçmiş hortum vakasına olan saygımdan dolayı bir mesajda benden olsun 😎

Apartman olunca hortumdan ziyade şarjlı araç yıkama makinesi tavsiyesi almak lazım :)
İnceleme videolarına göre fena değil sanki. 3 adet su 5lt bidonuyla bitiriyor işi

Ben meşhur hortum konusuna bir şey yazmadım diye hatırlıyorum buna yazayım bari 😄

forum yöneticileri takip ediyor mu bilmiyorum ama seviyesizce bir konu bariz şekilde kasıtlı yapılmış bu başlık kapatılmalı diye düşünüyorum.

forum yöneticileri takip ediyor mu bilmiyorum ama seviyesizce bir konu bariz şekilde kasıtlı yapılmış bu başlık kapatılmalı diye düşünüyorum.
hocam nasıl bir seviyesizlik gördünüz acaba? ben ciddi ciddi bir soru sordum arkadaşlara. beğenmiyorsanız yazmayın olsun bitsin. hortum kelimesi mi rahatsız etti sizi? hortum yerine başka ne gibi bir kelime kullanabilirdim acaba? çok oturgaçlı götürgeç filan mı yazmalıydım. bizim köyde hortuma hortum derler. eş anlamlı bir kelime bilmiyorum ben.

Koçtaşta satılan uzayan hortum aldım.Yıkamacılar hem çok para alıyor.Kocaman sünger, pril ve bazden de vernel yumuşatıcı ile süper parlıyor ve güzel kokuyor.Apartmanın önünde yeşil alan çeşmesi var.Kimse yataktan kalkmadan görmeden burada yıkıyorum.Çevre temizlik vergimi+apartman daire senede 2 defa vergimi ödediğimden hakkımdır sular seller gibi sabah yıkıyorum.Sonra parka çekip siliyorum.
marka model ve memnuniyet?

hocam nasıl bir seviyesizlik gördünüz acaba? ben ciddi ciddi bir soru sordum arkadaşlara. beğenmiyorsanız yazmayın olsun bitsin. hortum kelimesi mi rahatsız etti sizi? hortum yerine başka ne gibi bir kelime kullanabilirdim acaba? çok oturgaçlı götürgeç filan mı yazmalıydım. bizim köyde hortuma hortum derler. eş anlamlı bir kelime bilmiyorum ben.
Yakın bir zamanda başka bir konu başlığına şu mesajı yazmışım :

Bir zamanlar açılan yukarıdaki konu başlığını forumun üyelerinin ---yaratıcılığını, yardımlaşmasını, şakalaşmasını, eğlenceli iletişim kurmasını vb... --- en iyi şekilde sergilediğini düşünen üyelerin her boş boş mesaj yazılabilecek konu başlığı altına 1 veya 2. sayfada BAHÇE HORTUMU hortladı yazmasıyla, ve günümüz koşullarında saçmalama olarak nitelendirmenin mantıklı olduğu alışkanlık gibi bir şey ... Neyse...

Bu konuya gelirsek, sizin sormuş olduğunuz soru ve yazmış olduğunuz ifadeler normal, ama en son edit diye bir düzenleme yapmışsınız orasını anlayamadım. Niye gülesiniz geliyor ve niye ciddi olduğunuzu belirtme ihtiyacı duydunuz.
Arkadaşlar lütfen yardımcı olacak olanlar mesaj yazsın, geçmişte kalan bir konunun benim sorumla ilgisi yok vb... mesaj yazmak çok mu zordu... Biraz niyet belli oluyor...

Ciddiye alma oku gül geç dense, bu kadar saçmalık rahatsız ediyor... O saçmalıkları okuyanlar bu uzun mesajı da okusunlar, bundan da rahatsız olmazlar...
Saçma mesajlar seviyesizliktir fikrine kesinlikle katılıyorum, ayrıca bir üye o zamanlar, bahçe hortumunu takamama konusu uzayınca
olayı bilinçaltı ve cinsellikle bağlantılı olma ihtimaline bağlamıştı. Yani zorlama ile saçmalama ile her zaman goygoy olmuyor.

Siz umarım günlük hayattaki arkadaşlarınıza veya bir mağazaya sorarak veya internet üzerinden yorumları okuyarak bilgi sahibi olabileceğiniz bir konuya, bu forumda yanıt bulursunuz.

nlar açılan yukarıdaki kon

Şimdi safı oynamayın neyin ne oluğunu herkes biliyor. nerden bakarsanız bakın seviyesizlik. araba sorsanız anlarım bilgisayar sorsanız anlarım yada elektronik bir eşya sorsanız anlarım aptal yerine koymayın insanları ciddi falan yazıldığı yok. Ciddiyeti düşürmenin forum yöneticileri tarafından bir mahsuru yoksa diyeceğim birşey de yok.

Konuyu açan arkadaşa; ben sorunuzun şaka amaçlı vs. olduğunu düşünmedim, ciddi olarak fikir almak için sorduğunuzu varsaydım. Sadece geçmiş günler aklıma gelince bir hoşluk olsun diye cevap yazdım.
Seviyesizlik diyen arkadaşa; sorması ayıp olmasın da siz mi karar vereceksiniz forumun seviyesine? Ben saksı değilim işine benzemedi mi? Yine de fikrinizdir bişey diyemem.
Ahlaksızlık, küfür, hakaret vs. olmadıktan sonra adam istediğini sorar, iplik iğneye nasıl geçirilir diye sorar kim karışır?
Konuya bakmazsınız, baksanız da cevap yazmazsınız olur biter yani bu kadar şeetmemek lazım bence.

Seviyesiz mesajdan kasıt ne anlayamadım. Yukarıdaki mesajlardan en seviyesiz olanlar diğer mesajları seviyesiz diye niteleyen mesajlar olarak gözüme çarptı. Arada şakalaşmak biraz gırgır yapmak niye seviyesizlik olsun anlayamadım. Beğenmediğimiz konulara mesaj yazmıyoruz zaten

Seviyesiz mesajdan kasıt ne anlayamadım. Yukarıdaki mesajlardan en seviyesiz olanlar diğer mesajları seviyesiz diye niteleyen mesajlar olarak gözüme çarptı. Arada şakalaşmak biraz gırgır yapmak niye seviyesizlik olsun anlayamadım. Beğenmediğimiz konulara mesaj yazmıyoruz zaten
Bilişim forumunda uzayan hortumları bu kadar savunacağını bilemezdim. hayret etmekten başka Bir şey diyemiyorum madem merak ediyorsunuz yorum yok . Seviye konusuna gelince de bu açılan başlığı normal bulan birisi ile seviye tartışmam.

Konuyu açan arkadaşa; ben sorunuzun şaka amaçlı vs. olduğunu düşünmedim, ciddi olarak fikir almak için sorduğunuzu varsaydım. Sadece geçmiş günler aklıma gelince bir hoşluk olsun diye cevap yazdım.
Seviyesizlik diyen arkadaşa; sorması ayıp olmasın da siz mi karar vereceksiniz forumun seviyesine? Ben saksı değilim işine benzemedi mi? Yine de fikrinizdir bişey diyemem.
Ahlaksızlık, küfür, hakaret vs. olmadıktan sonra adam istediğini sorar, iplik iğneye nasıl geçirilir diye sorar kim karışır?
Konuya bakmazsınız, baksanız da cevap yazmazsınız olur biter yani bu kadar şeetmemek lazım bence.
İnsanların eğitimden konuştuğu çoğunluğunu öğretmenlerin oluşturduğu bir foruma abuk sabuk başlıklar açarsan yarın öbür gün neden öğretmenleri kimse sallamıyor diye konuşmamak lazım diye düşünüyorum. Herşey algı ile başlıyor. seviyesizlik olarak gördüğüm böyle bir konunun açılması. sizin cevap vermeniz değil. kaldı ki normal şekilde bir cevap vermişsiniz. Siz de biliyorsunuz ki madem böyle bir konu var gider daha önce satın alan kişilierin yorumlarına bakarsın trendyolda vb. sitelerde. Masum birşey olmadığını siz de gayet net biliyorsunuzdur. aşağıdaki resimde açılan başlıklara bakın bir de en üsttekine bakın.
1709468408023.png

Bilişim forumunda uzayan hortumları bu kadar savunacağını bilemezdim. hayret etmekten başka Bir şey diyemiyorum madem merak ediyorsunuz yorum yok . Seviye konusuna gelince de bu açılan başlığı normal bulan birisi ile seviye tartışmam.
Hocam hortumun neyini savunayim. Tabii ki savunmuyorum. Ama bizlerin espri yapıp biraz eğlenmesi sizi niye rahatsız etti onu anlamiyorum. Hayatta herşey bilişim her şey teknoloji şu bu değil. Seviyesiz yorum yok o yüzden şaşırdım. Neyse herkesin yorumu kendine sorun yok

hortumu boşverin maaslar gitgide eridi ekders bile alamıyoruz mtal bitiyor....

Bu sene Şubat idi, Mart ayına sarktı.Şimdi de 2026 tek haneli diyorlar.800 bin lira param var Ankara Sincan Temelli Toki 1+1 konutlar 600-880 civarında almak mantıklı mı alayım kenara atayım diyorum.

Geri