Uzaktan eğitime devam kararı çıktı.

Kodla Büyü
Türkiye'nin her yeri aynı uygulamıyor hocam bundan emin olabilirsin. Ben 15 yıllık bilgisayar öğretmeniyim. Benim bile başıma farklı olaylar geliyor bu pandemi sürecinde. Keşke her yer aynı olsa, 31 ağustos 2020- 22 Ocak 2021 arası ek ders alınsa; fakat öyle olmuyor maalesef.

"Bu süreçte öğretmenlerimiz de çalışmalarını uzaktan sürdürecek olup uzaktan eğitim için okullarımıza gelerek bilgisayar ve kamera gibi araçlardan da yararlanabileceklerdir. Zümre öğretmenlerimiz ise uzaktan eğitim sürecini takip ve koordine etmek amacıyla haftada en az
1 gün okullarımıza geleceklerdir.
" buradaki zümre öğretmen dediği bilişimciler mi yoksa diğer tüm zümreler mi uzaktan eğitim sürecini koordine edecek?
hahahaha vallaha zihni sinir sorular bizim branşın adı felsefe olarak değiştirilmeli.

Ogretmenim Eba destek noktasina o saatte 1 ogrenci bile gelse biz orayi acmakla sorumlu muyuz degil miyiz?
Hocam kimin ne niyetle yazdığını bilmem ama ben bir anneyim 5 yaşında çocuğum var kreşler kapalı bakabilecek kimse yok çocuğu eve kitleyelim gidip edin açayım bence idari izin düzenleyeceklerdir bizim için inşallah yoksa mesele okula gidip gitmemek odayı açıp açmamak değil

Ogretmenim Eba destek noktasina o saatte 1 ogrenci bile gelse biz orayi acmakla sorumlu muyuz degil miyiz?
Hocam biraz havada kalmis,demek istediğim benim öğrencimin dersleri sabah 9 da başlıyor,daha önce günde 6 kişi en az geliyordu.simdi saat 1 de evden çıkacak 14.40 bitecek derse kimse gelmez idi.

Geri