Unutulmuş 'fatih'ler.../RADİKAL GAZETESİ

Kodla Büyü

i.d.

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.
Meb bakanı bu yazıyı okur mu acaba?

Haberi beğendim ancak haberin başındaki resim'i beğenmedim. Bizim durumumuzu ve kalabalık sınıflardaki sıkıntılarımızı yansıtan bir resim olmamış. Daha hiç görmediğimiz ve belki de hiç göremeyeceğimiz bir ortamın resmi olmuş.

Şimdiye kadarki haber metinleri içerisinde en iyisi diyebilirim. Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.

Re: Nihayet memurlar netteyiz!

yorum gönderdim herkeste göndersin gündem olsun...

(umay.aktas@radikal.com.tr) Lütfen Umay Hanıma teşekkür etmeyi ihmal etmeyelim. Derneğimize ilgi gösteren, bizlerle röportaj yapan, durumumuzu araştıran ve sıkıntılarımızı haber yapan tüm gazetecilerimizin duyarlılığına gönülden teşekkür ediyorum. Ayrıca "BASIN" arkadaşımıza da teşeküür etmeden geçmek mümkün değil.

Re: Nihayet memurlar netteyiz!

(umay.aktas@radikal.com.tr) lütfen Umay Hanıma da teşekkür edelim. Derneğimize ilgi gösteren, bizlerle röportaj yapan, durumumuzu araştıran ve sıkıntılarımızı haber yapan tüm gazetecilerimizin duyarlılığına gönülden teşekkür ediyorum.

Re: bu haber en üstte kalmalı!!!!!

Ve birinci sırada 15 15 artıyor yeniledikçe bazen daha da fazla :)

Sadece tıklamayla olmaz arkadaşlar herkes 3 , 4 kez yorum yazsın

1. sıraya oturduk
acaba F5 işe yarıyormu :)
Bu haber 16,008 defa okundu.

Re: Memurlar.net te Radikalin haberini yapmış

yayınlanması güzel olmuşta altına dengesiz bazı yorumlar yapılmış memurlar.net te.ben yazdım o mesajlara karşı bri iki şey de.Bizim bu durumumuz niye birilerinin hoşuna gidiyo anlamıyorum ki.İnş. Allah onlara da yaşatır böyle bir sıkıntı.Bir daha bize laf atmak aşağılamak düşmez.

(umay.aktas@radikal.com.tr) lütfen Umay Hanıma da teşekkür edelim. Derneğimize ilgi gösteren, bizlerle röportaj yapan, durumumuzu araştıran ve sıkıntılarımızı haber yapan tüm gazetecilerimizin duyarlılığına gönülden teşekkür ediyorum.

Geri