Unutulmuş 'fatih'ler.../RADİKAL GAZETESİ

Kodla Büyü
yayınlanması güzel olmuşta memurlar.net te de altına dengesiz bazı yorumlar yapılmış memurlar.net te.ben yazdım o mesajlara karşı bri iki şey de.Bizim bu durumumuz niye birilerinin hoşuna gidiyo anlamıyorum ki.İnş. Allah onlara da yaşatır böyle bir sıkıntı.Bir daha bize laf atmak aşağılamak düşmez.

ya şansa bak tam da gündemin yoğun olduğu, zam pazarlık günü

tüh yaa!!! keşke daha sakin bi güne denk gelseydi

Re: bu haber en üstte kalmalı!!!!!

ben de okunma sayısını görünce şaşırmıştım bu kadar kişi ilgi duyup okudu mu diye. şimdi anlaşılıyor okunma nedeni :mrgreen: :mrgreen: bu arada hep destek tam destek. biraz ben de okuyim :roll:

yorum yok ama,
yorumlayalım. kuru kuru tıklamayla olmaz

Re: Nihayet memurlar netteyiz!

Arkadaşlar tıklamaktan ziyade çok yorumlamalı, okuyanlar genelde yorumlara bakıyorlar.Herkes en az 3 yorum yazmalı. Hadi bakalalım kolay gelsin

hadi bastıralım..çok okunanlarda 1. sıradayız....

Sürekli F5 yapmayın yeter bu kadar zaten 1. sırada haber.

Re: Memurlar.net te Radikalin haberini yapmış

lion26' Alıntı:
yayınlanması güzel olmuşta altına dengesiz bazı yorumlar yapılmış memurlar.net te.ben yazdım o mesajlara karşı bri iki şey de.Bizim bu durumumuz niye birilerinin hoşuna gidiyo anlamıyorum ki.İnş. Allah onlara da yaşatır böyle bir sıkıntı.Bir daha bize laf atmak aşağılamak düşmez.

Hocam it ürür, kervan yürür. Biz haksızlıkları dile getirelim yorumlarımızla . Hadi herkes en az 3 yorum yazmalı memurlarnete

işe yarayacağını sanmıyorum, bu güne kadar defalarca gündeme geldik, sorunlar çözüm bulacağına her geçen gün daha da kötüleşti :(

Ben radikal de bulamadım haberi, eğitim bölümndede okullarla ilgili olarak
Milli Eğitim Bakanı Dinçer, 'Kayıt yaptırmayan veliye de bunun hesabını soracağız' dedi
http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&ArticleID=1087572&CategoryID=86
haberini bulabildim.Haberede bu ilgisiz resmi bulmuşlar.
fft5_mf978418.Jpeg

tamam ordan devam edelim bu sayfaya yorum yazdıkça güncelleniyor

Yorum yazın... :(

12-13 bin kişiyi ilgilendiren bir haber yorum olmadan 50-100 bin okunursa sıkıntı var demektir. Mesajlarımızın bir kısmını veli veya halktan kişilermiş gibi yazalım... :oops:

Dernek yetkililerimize ve Umay Hanıma teşekkür ederim.

herkes görüşlerinizi yazsın arkadaşlar..sadece bu sitede konuşmak yetmiyor...neler yaşadığımızı bilmeyen biçok kişi var..şansımızı değerlendirelim..

MEBin tek itibar ettiği eğitim sitesi bu. Burada yaptığımız herşey göze çarpacaktır ha gayret.

s_kajmeran' Alıntı:
Yorum yazın... :(

12-13 bin kişiyi ilgilendiren bir haber yorum olmadan 50-100 bin okunursa sıkıntı var demektir. Mesajlarımızın bir kısmını veli veya halktan kişilermiş gibi yazalım... :oops:
İşini biliyorsun :+1:

Arkadaşlar sadece tıklamayla olmaz. yorumda yapalım. Site yönetimi gerekiyorsa tüm üyelere bilgilendirme maili gönder. Memurlar.net bizim için çok önemli. Herkes arkadaşına eşine dostuna söylesin. Dikkat çekebileceğimiz nadir sitelerden biri. Haydi arkadaşlar biraz gayret edelim.

OKUMAYAN KALMASIN. KOPYALAYIP FACE E TİVİTİNİZE YAPIŞTIRIN DOSTLARRRRRRRR

2 ayrı hesaptan 4 yorum yazdım elimden gelen budur... Allah hakkımızdan hayırlısını nasip etsin...

ben de 3 ayrı hesaptan yazdım. hadii hayırlısı

Yorum sayısı önemli arkadaşlar.Haber sıralaması önemli değil.
Haber sütununda az bişey alt sıralama olabilir ama nicelikten çok haberin niteliği, habere ilgi yani yorum çok önemli.

güncellllllllll !!!!!!!!!

Geri