turktorrent.eu davetiyesi

Kodla Büyü
gönderdiğiniz davetiye ile siteye girdim ama daha önce hiç bu siteye girmediğim halde ip niz kayıtlı dio. yani kullanamadım ama yine de teşekkürler hocam

banu_0n6' Alıntı:
gönderdiğiniz davetiye ile siteye girdim ama daha önce hiç bu siteye girmediğim halde ip niz kayıtlı dio. yani kullanamadım ama yine de teşekkürler hocam
hocam başka hat üzerinden kayıt olmayı deneyin.

Geçmişi tamamen temizleyip modemi kapatıp 30 sn bekleyip tekrar açtıktan sonra bende kayıt sayfası geliyor yani hata vermiyor.birde bunu deneyin isterseniz...

Arkadaşlar bende de davetiye var birkaç tane ama burada istekte bulunanların bir kısmına davetiye gönderilmiş sanırım. Davetiye alanlar istek mesajlarını düzenlerlerse "Davetiyeyi aldım" vs şekilde, davetiye alamayanlara daha çabuk ulaşırız.

Hala davetiyesi gelmeyen arkadaşlar pm ile e-posta adreslerini gönderebilirler. 5 Tane var davetiyem.

unknownrealmman' Alıntı:
Arkadaşlar bende de davetiye var birkaç tane ama burada istekte bulunanların bir kısmına davetiye gönderilmiş sanırım. Davetiye alanlar istek mesajlarını düzenlerlerse "Davetiyeyi aldım" vs şekilde, davetiye alamayanlara daha çabuk ulaşırız.

Hala davetiyesi gelmeyen arkadaşlar pm ile e-posta adreslerini gönderebilirler. 5 Tane var davetiyem.

hocam pm attım size.bakarsanız sevinirim

furkanhoca' Alıntı:
yav biri bana da bi hesap açsa ya turktorrent'ten
hocam ben senin adına hesap açtım bilgilerini pm attım kendine göre güncellersin bilgilerini. Mailine gelen aktifleştirmeden sonra kullanabilirsin.Davet gönderdiğim arkadaşlar önceki mesajımda söylediklerimi yapmanıza rağmen kayıt olamıyorsanız mail adresini gönderin pm den bana ben kaydederim burdan...

mehmetkz hocam bende size pm attım bakarsanız sevinirim

@kaybil ve @amdturion davetiyeniz e-posta adreslerinize gönderildi.

Davetiye hakkım bitti arkadaşlar maalesef.

unknownrealmman' Alıntı:
@kaybil ve @amdturion davetiyeniz e-posta adreslerinize gönderildi.

Davetiye hakkım bitti arkadaşlar maalesef.

hocam çok teşekkür ederim

bende üni okudum dersim elimden alındı teknik servis elemanı oldum ezik hissettim kimi zaman kendimi bende istiyorum :puhaha: :puhaha:

arkadaşlar davetiye aldım fakat kayıt olamıyorum modemi resetledim çerezleri sildim ultrasurf denedim bi türlü olmadı :(

mehmetkz' Alıntı:
furkanhoca' Alıntı:
yav biri bana da bi hesap açsa ya turktorrent'ten
hocam ben senin adına hesap açtım bilgilerini pm attım kendine göre güncellersin bilgilerini. Mailine gelen aktifleştirmeden sonra kullanabilirsin.Davet gönderdiğim arkadaşlar önceki mesajımda söylediklerimi yapmanıza rağmen kayıt olamıyorsanız mail adresini gönderin pm den bana ben kaydederim burdan...

Hocam bende de Ip niz kayıtlı dedi... Hiç girmememe rağmen bu uyarı geldi.. Bende insanlık hali unutmuşumdur diye. bende birkaç deneme yaptımm. Ip yi banladılar...

Banada hesap açabilirmisiniz hocam....

Geri